Įkraunama...
Įkraunama...

Kreipimasis į anytą

kreipiuosi Jūs, arba iš vis stengiuos išvengti kreipinio ax.gif
mama man visiškai neapsiverčia liežuvis jos vadinti schmoll.gif

o vyras į mano mamą g.gif irgi Jūs sako, arba irgi be kreipinio biggrin.gif
Atsakyti
Mano vyras stengiasi issisukti be kreipinio, jei reikia tada vardu ir Jus. O kartais (kai kokia gera situacija buna biggrin.gif ) "Ponia uosviene". Tai mama pirma karta isgirdus zagtelejo, o dabar net nuotaika pataiso (bent taip pasakojo: sako, ateina zentukas (cia atsilygina), pasisveikina su direktorium ir pareiskia, kad atejo pas ponia uosviene, tai direktorius taip ir issiziojo. Ir dabar dar atejes vis paklausia:"ar Jus tikrai taip vadina?"). Tai mamai labai linksma prisiminus reakcija pasidaro.
As i uosvius irgi kreipiuosiu vardu ir Jus. Reiks kada pavadinti "ponia anyta". Jauciu isiszeistu, nu bet kai atsibos...
Atsakyti
As irgi kreipiuosi Jus,nes kazkaip Tu sakyt,man nejaukiu,o mama jos vadint tai irgi negaliu,nors ji ir labai maloni bei mes su ja super gerai sutariam thumbup.gif ,nu bet vistiek.. ax.gif
Atsakyti
Sveikos, zmoneles bigsmile.gif As tiesiog norejau paakyti, kad savo uosvienes niekaip nevadinu, tisiog Jus. Vyrui sakau ''Tavo mama", o vyras mano mamos irgi niekaip nevadina, o i teti kreipiasi tiesiog vardu. Vadinimas uosviu "mama" ir "tetis" man visiskai nepriimtinas. O uosvieneisakyti "anyta" isvis schmoll.gif , o vardu man nepatogu. Geriausia isvengti tokiu situaciju ir tiesiog sakyti Jus... blush2.gif
Atsakyti
as tai sakau jus arba niekaip nesikreipiu blush2.gif net nezinau kaip deretu doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(miauka @ 2006 08 12, 21:17)
na kazkaip atrodo, kad ji turetu but faina rolleyes.gif


tikrai nesiskundžiu biggrin.gif kaip 40 metų vyresnė moteriškė tikrai thumbup.gif mėgsta vadovauti, bet man tai negresia tongue.gif
Atsakyti
o aš kreipiuosi taip, kaip mano vaikas kreipiasi- močiute thumbup.gif
Atsakyti
kolkas kreipiuosi JUS biggrin.gif kazkaip kitaip nzn kaip pavadinti, o kai atsiras vaikuciu galbut vadinsime mociute mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš savo anytą vadinu mama ir vyras mano mamą, t.y. savo anytą vadina mama thumbup.gif
Atsakyti
taip keista, kad dauguma nusistate pries uosviene vadinti mama. as savo uosviene vadinu vardu arba mama (dazniausiai vardu), santykiai savaime artimesni ir draugiskesni pasidaro, o mano brangiausias mano mama vadina mamyte, taip kaip ir as ir dauguma mao draugu, o teti tai arba vardu, arba uosviu.
Atsakyti
o as savo anyta jau nuo pat pradziu kaip tik susipazinom su vyru as vadinau vardu ir visada JUS nes taip jauciasi pagarba zmogui, nes tu vadinti tai nei man ji drauge nei mama nei sesuo umn.gif umn.gif todel kreipiuosi taip kaip i svetima zmogu smile.gif
Atsakyti
Vardu arba jūs wink.gif
Atsakyti