Įkraunama...
Įkraunama...

kaip ismokti valdyti savo jausmus ir emocijas

QUOTE(burbanti @ 2010 09 09, 15:32)
O kodel?Kartais reikia pasakyti ka galvoji ,nes zmones siais laikais labai pasikele ,galvoja ,kad jie pasaulio bambos .Kartais verta nuleisti ant zemes



A tau ką pačiai bambą graužia, kad jie taip galvoja?

Mano supratimu niekas neturi jokios teisės nieko nuleidinėti ir primetinėti savo nuomonę. jei kažkas tuo metu jaučiasi pasaulio bambo, tai valio, tegu būna jaučias iki soties, aš tuo metu galiu pabūti ir galaktikos bamba bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumupė: 09 rugsėjo 2010 - 14:51
QUOTE(laumupė @ 2010 09 09, 14:47)
A tau ką pačiai bambą graužia, kad jie taip galvoja?

Mano supratimu niekas neturi jokios teisės nieko nuleidinėti ir primetinėti savo nuomonę. jei tu jautiesi pasaulio bambo, tai valio jauskis iki soties, aš tuo metu pabūsiu galaktikos bamba  bigsmile.gif

Cia nuo situacijos priklauso ,jei ta situacija manes neliecia -prasom -skraidyt tos galaktikos ir zvaigzdutes gali n metu ,bet jei tai paliecia mane -atsiprasau ....bukite malonus ....jauskites lygeverciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2010 09 09, 15:51)
Cia nuo situacijos priklauso



Nu bet burbanti, prarandi proga pasijausti galaktikos princesa šalia kokios nors pasaulio bambikės doh.gif

Tiesiog siūlau variantą vietoj kažkieno nuleidinėjimo verčiau pačiam virš jo pakilti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumupė: 09 rugsėjo 2010 - 14:56
QUOTE(laumupė @ 2010 09 09, 14:52)
Nu bet burbanti, prarandi proga pasijausti galaktikos princesa šalia kokios nors pasaulio bambikės  doh.gif

Tiesiog siūlau variantą vietoj kažkieno nuleidinėjimo verčiau pačiam virš jo pakilti  bigsmile.gif

Kartais tai ne iseitis
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2010 09 09, 15:55)
Kartais tai ne iseitis



Nu gerai, kitaip tada pasakysiu... neik su kiaule po mėšlą voliotis, bo pats išsipurvinsi, o kiaulė dar ir malonumą patirs.
Atsakyti
QUOTE(laumupė @ 2010 09 09, 14:57)
Nu gerai, kitaip tada pasakysiu... neik su kiaule po mėšlą voliotis, bo pats išsipurvinsi, o kiaulė dar ir malonumą patirs.

Bet jei neissivoliosi su ja tame mesle ,tai nezinosi kuo ji tepta.Nu ar ne taip?O su priesu reikia kovoti jo metodais . biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2010 09 09, 15:58)
Bet jei neissivoliosi su ja tame mesle ,tai nezinosi kuo ji tepta.Nu ar ne taip?O su priesu reikia kovoti jo metodais . biggrin.gif



Grįžom prie to pačio.... nu burbanti, kodėl blyn su jais reikia kovoti? Tegul būna jie tomis bambomis, pimpalais , galvomis ar dar kuom tik nori lotuliukas.gif Kuo didesnė įvairovė žmonių, tuo įdomiau. O va kai nuosavas diedas ima dėtis pasaulio bamba, tada tai jo... sutinku, raik imtis priemonių... ir griežtų priemonių, kad tai netaptų jo nuolatinė būsena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laumupė @ 2010 09 09, 15:05)
Grįžom prie to pačio.... nu burbanti, kodėl blyn su jais reikia kovoti? Tegul būna jie tomis bambomis, pimpalais , galvomis ar dar kuom tik nori  lotuliukas.gif  Kuo didesnė įvairovė žmonių, tuo įdomiau. O va kai nuosavas diedas ima dėtis pasaulio bamba, tada tai jo... sutinku, raik imtis priemonių... ir griežtų priemonių, kad tai netaptų jo nuolatinė būsena  biggrin.gif

lotuliukas.gif Si savais diedais ne kovot reikia ,o apgauti gudrumu ... lotuliukas.gif
Atsakyti
aciu visoms uz patarimus is tikruju as taip stiprei nieko neizeidineju ir pan.. bet kartais vienu zodziu pasakau per daug pvz pries pora dienu pas mus namuose sode kepem saslykus susirinko draugai maniskio bendradarbei vienas turejo minty vaziuooti i kita miesta savaitgaliui ten kazkokia pana ar kazkas panasaus susirades o mb ant bajerio pasake as irgi vaziuosiu ar gerai? tokiu retoriniu klausimu o as ir atsakeu vaaaaaziuok tokiu saltu ramiu tonu nieko blogo nenoredama zinodama kad jis tik juokauja ir kad taip tik sako draugu kompanijoj kaip vyrai.. o bendradarbio reakcija tokia sako bet tai kai pasake doh.gif as bisky apsalau galvoju nu blyn nu ka dabar padareu... iskart pasidare visu kitokia nuotaika.. o pasibaigus vakarui ir isvaziavus sveciams didelis barnis su MB doh.gif
Atsakyti
O koks to bendradarbio reikalas, kaip ir ką tu pasakei savo MB? Nekreipk dėmesio, o ir pyktis dėl tokių dalykų neverta. Tuo labiau kad pajuokavimas buvo nei vykęs, nei juokingas, taip kad tavo reakcija buvo visai normali.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Copacabana: 09 rugsėjo 2010 - 23:10
QUOTE(Ausencia @ 2010 09 09, 23:39)
o bendradarbio reakcija tokia sako bet tai kai pasake doh.gif  as bisky apsalau galvoju nu blyn nu ka dabar padareu... iskart pasidare visu kitokia nuotaika.. o pasibaigus vakarui ir isvaziavus sveciams didelis barnis su MB doh.gif



Man atrodo ne Jus bendrą vakarėlio nuotaiką sujaukėt, o tas Jūsų bendradarbis. Ir koks biesas jį traukė už liežuvio komentuoti ir dar akcentuoti kaip ir ką Jus pasakėt, dėl to visi ir pasijuto nejaukiai.
Ką jau padarysi, be kaltės likote kalta. Nu būna taip gyvenime, pasitaiko. Svarbu tokiu atveju iškelta ir šalta galva išeiti iš tokios situacijos bei nesileisti į barnius, vis vien juose teisybė negimsta.
Atsakyti
QUOTE(laumupė @ 2010 09 10, 08:19)
Man atrodo ne Jus bendrą vakarėlio nuotaiką sujaukėt, o tas Jūsų bendradarbis. Ir koks biesas jį traukė už liežuvio komentuoti ir dar akcentuoti kaip ir ką Jus pasakėt, dėl to visi ir pasijuto nejaukiai.
Ką jau padarysi, be kaltės likote kalta. Nu būna taip gyvenime, pasitaiko. Svarbu tokiu atveju iškelta ir šalta galva išeiti iš tokios situacijos bei nesileisti į barnius, vis vien juose teisybė negimsta.

va kad man blogai sekasi as tada is karto puolu teisinti, kas yra ka pasakeu ir panasei... bet po sio paskutinio karto jau apsisarvavau kantrybe.... lyg neblogai sekasi biggrin.gif veliau parasysiu situacija i kuria buvau kaip ir isivelusi visa vasara.. visa vasara savo galvele sukau ir nesupratau zmoniu schmoll.gif kartais net bliaudavau balsu ir galvodavau kad kvalesnes uz mane nera doh.gif kadangi ilgai pasakoti parasysiu truputy veliau reikia savo turta i darzely dabar isleisti ax.gif
Atsakyti