Įkraunama...
Įkraunama...

Akrilinės vonios priežiūra

QUOTE(RVR465 @ 2006 02 25, 20:16)
RAVAK CLEANER taip vadinasi sis valiklis. Jis tikrai gerai valo, nupurski, iseini gerti puodeli kavos (10 min), ir grizusi nuvalai.

4u.gif Jau nusipirkau ir naudoju, tik pamiršau parašyti doh.gif
thumbup.gif Tikrai labai gera priemonė thumbup.gif
Atsakyti
Kaip gerai, kad radau šią temą bigsmile.gif . Mūsų vonia labai užsipuišino nuo mano dažų plaukams, įtariu blush2.gif . Vonia RAVAK , tai ir valiklio reiks bėgt paieškot, jei jau jis toks geras rolleyes.gif .
Atsakyti
Nusipirkome akriline vonia, pastebejau, kad vietomis pavirsius nebe toks slidus ir truputi pageltes. Dabar tik susirupinau blush2.gif , o kuom galima valyti sia vonia? PAtarkite
Atsakyti
Isbandziau daug visokiu valikliu, bet nieko geresnio ir pigesnio uz acta neradau thumbup.gif
Atsakyti
tai su actu visi nešvarumai nusivalo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingries @ 2007 03 15, 13:23)
Isbandziau daug visokiu valikliu, bet nieko geresnio ir pigesnio uz acta neradau thumbup.gif



O actas kazin negadina vonios pavirsiaus? Ar neisgraus? g.gif Gal ir kvailas klausimas. Viena karta nuvaliau su Ciff cream-tai issivale, bet vyras pradejo sakyti, kad gal netinka si valymo priemone ir vonia chemikalai gali ,,isesti".
Atsakyti
4u.gif Tikrai akrilinių vonių su bet kuo negalima valyti. O jau visokios rūgštinės priemonės tai visai netinka. Yra gi tikrai gerų specialių priemonių. man kol kas geriausia iš visų naudotų Ravak firmos. 4u.gif O jei paviršius pasidarė šiurkštus, tai manau, kad reikia ją nupoliruoti. Prisimenu, kad kai pirkome saviškę, tai tame salone aiškino, kad tai reikia daryti kaip ir automobiliui, sakė vyras žinos g.gif . O kad mano vyras automobilius nuvaro į servisą ir visas jo žinojimas tame baigiasi, tai gal ir man voniai poliruoti reikės kokį meistrelį kviestis? doh.gif
Atsakyti
As valau savo akriline vonia,Higėja,vonios kambario valikliu,tinka ir dusams,praustuvams,pasalina nesvarumus ir nuosedas suteikia blizgesi.Man geras sitas valiklis. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurevaga @ 2007 03 16, 00:34)
4u.gif Tikrai akrilinių vonių su bet kuo negalima valyti. O jau visokios rūgštinės priemonės tai visai netinka.


Pasiskaityk to Ravako sudėtį ir pamatysi, kad jis taip pat yra rūgštinis, kaip ir Higėjos valiklis. cool.gif Todėl ir valau su acto tirpalu, nes poveikis visiškai toks pat, o kaina pigesnė.
Atsakyti
kazkur skaiciau, kad akriliniu voniu negalima valyti su granuliu turinciom priemonem, tad as vis su fairiu nuplaunu. Bet ziuriu, kad pradeda likti prikibusio purvo, tad bandysiu pirkti ravak clener, nes ir vovia ravakas.. Del acto tai as kazkodel labai abejociau...
Atsakyti
gal kas galetu to ravak ir kito valiklio kainytes parasyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2007 04 15, 15:55)
gal kas galetu to ravak ir kito valiklio kainytes parasyti? ax.gif

Ravak apie 12 lt,tiksliai nepamenu mirksiukas.gif
Atsakyti