Įkraunama...
Įkraunama...

Kopūstai žiemai

QUOTE(Elizabeth** @ 2012 10 01, 12:57)
"nedaug aliejaus" tai čia kiek ? smile.gif

Šaukštas ar du. Aš šliūkšteliu iš bonkos ir tiek. manau, kad aliejus čia nieko daug nepriduoda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ErikaN: 01 spalio 2012 - 12:52
sveikos,

norejau paklausti gal kas zinote kaip marinuoti kopustus kazkas panasaus zalius supjaustyti, dar morkute itarkuoti ir kazkuo uzpilti. po to juos reikia laikyti kelias dienas ir po to i stiklainius. mano mociute taip skaniai darydavo, deja paklausti jau negaliu, nes mociute iskeliavo pavasari amzino poilsio. taigi sakau gal kas netycia kazka panasaus zinote ar darote.
aciu labai
Atsakyti
QUOTE(Saulė @ 2012 10 02, 10:31)
sveikos,

norejau paklausti gal kas zinote kaip marinuoti kopustus kazkas panasaus zalius supjaustyti, dar morkute itarkuoti ir kazkuo uzpilti. po to juos reikia laikyti kelias dienas ir po to i stiklainius. mano mociute taip skaniai darydavo, deja paklausti jau negaliu, nes mociute iskeliavo pavasari amzino poilsio. taigi sakau gal kas netycia kazka panasaus zinote ar darote.
aciu labai

mano mociute uzpildavo vandeliu su druska, dar idedavo kmynu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė @ 2012 10 02, 11:31)
sveikos,

norejau paklausti gal kas zinote kaip marinuoti kopustus kazkas panasaus zalius supjaustyti, dar morkute itarkuoti ir kazkuo uzpilti. po to juos reikia laikyti kelias dienas ir po to i stiklainius. mano mociute taip skaniai darydavo, deja paklausti jau negaliu, nes mociute iskeliavo pavasari amzino poilsio. taigi sakau gal kas netycia kazka panasaus zinote ar darote.
aciu labai

sie man labai skanus bigsmile.gif
5 kg kopustu
1 kg morku
1 kg svogunu

0.5 l acto
0.5 l aliejaus
300 gr. cukraus
4 š. druskos

Viska sudeti ir viena para vis pamaisant palaikyti, sudeti i stiklainius ir laikyti saltai. Laikiau rusyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ^^Taupi mamyte^^: 02 spalio 2012 - 19:37
QUOTE(^^Taupi mamyte^^ @ 2012 10 02, 19:36)
sie man labai skanus bigsmile.gif
5 kg kopustu
1 kg morku
1 kg svogunu

0.5 l acto
0.5 l aliejaus
300 gr. cukraus
4 š. druskos

Viska sudeti ir viena para vis pamaisant palaikyti, sudeti i stiklainius ir laikyti saltai. Laikiau rusyje.



aciu labai uz receptukus. bandysiu kazka daryti.
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2012 10 01, 13:51)
Šaukštas ar du. Aš šliūkšteliu iš bonkos ir tiek. manau, kad aliejus čia nieko daug nepriduoda.

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2012 08 28, 22:52)
Antrus metus niekaip neatsivalgom kopustu, darytu pagal si recepta, rasta kazkur internete. Recepta patobulinau pagal save.
Supjaustau kokias 2 vidutiniskas kopustu galvas, itarkuoju morku, beriu kmynu, kelias skilteles cesnako ispaudziu.
Issiverdu marinata
1 l vandens
1 stikline cukraus
1 stikline acto
2 valgomi saukstai druskos
nedaug aliejaus.
Uzvirusi marinata pilti ant kopustu paruostu, palaikyti per nakti (ar diena, ziurint kada darot) ir sudedu i stiklainius ir i rusi.



Superinis receptas thumbup.gif Neatsivalgom,darau iš vienos galvos kas savaitę,jau pora draugių užkrėčiau smile.gif
Atsakyti
Rozarka thumbup.gif As ir darau kiekviena savaitgali. Prisidariau jau beveik visai ziemai.
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2012 10 07, 12:09)
Rozarka  thumbup.gif As ir darau kiekviena savaitgali. Prisidariau jau beveik visai ziemai.

o rusys saltas ar tinka ir ne visai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2012 10 07, 14:21)
o rusys saltas ar tinka ir ne visai?  4u.gif

Musu saltas, o kaip kitur nezinau.
Atsakyti
Marinuoti kopūstai
3 kg kopūstų supjaustytų
4-6 morkos smulkiai tarkuotos
4-5 česnako skiltelės

Viską sumaišius, užplikyti verdančiu vandeniu, kad apsemtų, paspausti ir palikti per naktį 12 val.
Kitą dieną vandenį nupilti, kopūstus dėti i marinatą, užkaitinti, sudėti į stiklainius ir uždaryti.

Marinatas:
1 l vandens
0,5-1 stiklinė cukraus
1 stiklinė acto (kas mėgstat švelnesnius, pilkit pusę)
2-3 v.š. druskos.
Papildyta:
Troškinti kopūstai su pomidorų padažu
8 kg kopūstų
1 kg morkų
2 st. aliejaus
250 ml 9 % acto
0.5 l pomidorų padažo
1 st. cukraus
0.5 st. druskos

Stiklinė 200 ml.

Kopūstus supjaustyti šiaudeliais,o morkas sutarkuoti . Sudėti visus prieskonius ir pomidorų padažą. Išmaišyti ir palikti per naktį šaltoje vietoje. Kitą dieną kopūstus sudėti į didelį puodą ir troškinti 45 min. Paragauti, jei trūksta prieskonių, pridėti. Ištroškintus kopūstus sudedame į iškaitintus stiklainius ir uždarome iškaitintais dangteliais.
Šių kopūstų skonis labai panašus į troškintų,raugintų kopūstų.

user posted image

Labai skanus kopustai,tinka kaip garnyras arba sriubai
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2012 10 07, 19:44)
Marinuoti kopūstai
3 kg kopūstų supjaustytų
4-6 morkos smulkiai tarkuotos
4-5 česnako skiltelės

Viską sumaišius, užplikyti verdančiu vandeniu, kad apsemtų, paspausti ir palikti per naktį 12 val.
Kitą dieną vandenį nupilti, kopūstus dėti i marinatą, užkaitinti, sudėti į stiklainius ir uždaryti.

Marinatas:
1 l vandens
0,5-1 stiklinė cukraus
1 stiklinė acto (kas mėgstat švelnesnius, pilkit pusę)
2-3 v.š. druskos.
Papildyta:
Troškinti kopūstai su pomidorų padažu
8 kg kopūstų
1 kg morkų
2 st. aliejaus
250 ml 9 % acto
0.5 l pomidorų padažo
1 st. cukraus
0.5 st. druskos

Stiklinė 200 ml.

Kopūstus supjaustyti šiaudeliais,o morkas sutarkuoti . Sudėti visus prieskonius ir pomidorų padažą. Išmaišyti ir palikti per naktį šaltoje vietoje. Kitą dieną kopūstus sudėti į didelį puodą ir troškinti 45 min. Paragauti, jei trūksta prieskonių, pridėti.  Ištroškintus kopūstus sudedame į  iškaitintus stiklainius ir uždarome iškaitintais dangteliais.
Šių kopūstų skonis labai panašus į troškintų,raugintų kopūstų.

user posted image

Labai skanus kopustai,tinka kaip garnyras arba sriubai


Kur laikote saldytuve ziema ar rusyje, lbai norisi abejus ismeginti, tik rusys na po nmu toks nei siltas nei saltas, ziema buna vesoka, gal kokimae garaze reiketu laikyti kai atves orai stipriau, atsiprasau uz off topic cia tik mano pamastymai apie garaza blush2.gif
Atsakyti