Įkraunama...
Įkraunama...

Migrena

Labas, likimo draugės, 4u.gif

irgi kamuojuosi su savo "neramia" galva. Jau visiškai nebeištvėrus vakar kreipiausi (eilinį kartą per daug metų) pas gydytoją. Beje, tik vakar ir iškėlė migrenos buvimo galimybę. verysad.gif aišku nuo to aš nei geriau, nei blogiau nesijaučiu. Tik keista, kad taip ilgai buvo manoma + gydoma galvos skausmas kaip mano turimos kraujo ligos padarinys g.gif .
Išrašė nuo skausmo nimesil (kurį jau pažįstu ir toli gražu ne visada padeda);
dar parašė plečiančių Trental;
ir raminančių nakčiai Tranxene (nors maištavau, sakydama, jog miego sutrikimais nesiskundžiu - schmoll.gif kai gerai jautiesi, tai ir miegi , juolab kad ir nusiariu per dieną neblogai... )
dar siūlo darytis tomogramą, bet apie tai aš dar negalvoju.
Gal kuri vartojate (-jot) tokiu plečiančius vaistus, ar visą tokį derinį? Parašykite, jei galite, ar padėjo?

Linkiu gero tikro pavasario ir kuo geresnės sveikatos visoms (-iems) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neues @ 2006 04 05, 15:25)

Gal kuri vartojate (-jot) tokiu plečiančius vaistus, ar visą tokį derinį? Parašykite, jei galite, ar padėjo?



Kažkokius plečiančius vartojau,bet nepadėjo verysad.gif Nei po vartojimo ir netgi vartojant užeidavo doh.gif
Atsakyti
O kaip nuspręst,ar tau jau reikalinga tomograma,ar ne/Ne silgai nežinojau,kas ta migrena.Bet užeina man į 2 metus kartą toookie skausmai ilgalaikiai ir stiprūs - kas keisčiausia,skauda ir naktį,ne tik dieną,galvoj kažkas pulsuoja,banguoja,lanku veržia...Galvojau tuoj pakilsiu kaip raketa į orą rolleyes.gif Neseniai vėl atsikartojo,tai net žliumbiau iš skausmo,visą dieną gėriau Ibumetin 400,lyg apstojo...Tai prisigalvojau visokių minčių - kas čia per skausmai tokie baisūs,gal man auglys koks... doh.gif bet kaimynė sako- migrena.
Atsakyti
QUOTE(Amazing @ 2006 04 23, 13:45)
O kaip nuspręst,ar tau jau reikalinga tomograma,ar ne/Ne silgai nežinojau,kas ta migrena.Bet užeina man į 2 metus kartą toookie skausmai ilgalaikiai ir stiprūs - kas keisčiausia,skauda ir naktį,ne tik dieną,galvoj kažkas pulsuoja,banguoja,lanku veržia...Galvojau tuoj pakilsiu kaip raketa į orą  rolleyes.gif Neseniai vėl atsikartojo,tai net žliumbiau iš skausmo,visą dieną gėriau Ibumetin 400,lyg apstojo...Tai prisigalvojau visokių minčių - kas čia per skausmai tokie baisūs,gal man auglys koks... doh.gif bet kaimynė sako- migrena.

O kokios nors galvos traumos nesi turėjus?
Aš ką tik pasidariau kompiuterinę tomografiją.Paauglystėje turėjau smegenų sukrėtimą. Nuotraukos rodo pakitimus. Bet gydytojas sakė, kad dėl tokių pakitimų galvos negali skaudėti. Siūlė pasidaryti magnetinį rezonansą. Kada nors reikės ir jį pasidaryti. Bet skausmo priežastis gali būti ir kakle, ir stubure...taigi jei nori rasti tikrąją skausmo priežastį, turi daug tyrimų pasidaryti doh.gif Ir visi jie kainuoja + spinduliavimas.
Atsakyti
Sveikos,
Turiu ir aš šitą džiaugsmą protest.gif jau kokius 7metus. Ir ko tik aš neišbandžiau. Ir kiek gydytojų nperėjau. Visokių vaistų buvo prirašyta nuo ramunėlių mikstūros (nervams raminti) iki antidepresantų (pasirodo jie naudojami priepuoliams retinti blink.gif ). Ir dabar atradau sau tinkantį "gydymą":
1. Geriu Mg beveik ištisai.
2. Žiema geriu Omega-3.
3. Jei priepolis nestiprus, tai geriu Xefo.
4. Jei priepolis stiprus, tai naramig.
5. Vieną/du kartus per metus pasidarau sprando ir galvos masažų kursą.

Aš čia neparašiau apie tai, kad reikia vengti stresų, alkoholio, nemigos ir tt.

Aišku nėra garantijos, kad kitiems padės tai kas padeda man, bet gal kam mano patarimai pravers yahoo.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rani: 23 balandžio 2006 - 18:08
QUOTE(vaižgantė @ 2006 04 23, 11:53)
Siūlė pasidaryti magnetinį rezonansą.



O ką jis gali parodyt,ko nerodo tomograma?Klausiu,nes nelabai nutuokiu ax.gif
O traumą tai vaikystėj esu patyrus,bildėjau nuo laiptų žemyn galva,iki šiol pakaušy užčiuopiu duobutę. rolleyes.gif Ar tas irgi gali turėt įtakos galvos skausmui ?Kai pagalvoji,turbūt beveik visi mes esam kritę ir trinktelėję smegenines vaikystėje... tongue.gif O kol jau reikalas rimtai nepriremia - bijau eit pas daktarus,kad ko baisaus nesužinočiau... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amazing: 23 balandžio 2006 - 22:00
QUOTE(Amazing @ 2006 04 23, 21:55)
O ką jis gali parodyt,ko nerodo tomograma?Klausiu,nes nelabai nutuokiu ax.gif
O traumą tai vaikystėj esu patyrus,bildėjau nuo laiptų žemyn galva,iki šiol pakaušy užčiuopiu duobutę. rolleyes.gif Ar tas irgi gali turėt įtakos galvos skausmui ?Kai pagalvoji,turbūt beveik visi mes esam kritę ir trinktelėję smegenines vaikystėje... tongue.gif

Man rado vandens tarp smegenų ir kaukolės. Tai vadinasi IŠORINĖ HIDROCEFALIJA. Sakė, kad tikriausiai po traumos tas džiaugsmas atsiradęs. Kompiuterinė tomografija- tai 9 galvos nuotraukos. Kiek suprantu, rezonansu apžiūri kraujagysles, arterijas ir pan. Nedaug ir aš nutuokiu, kol to nedariau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 04 23, 23:02)
Man rado vandens tarp smegenų ir kaukolės. Tai vadinasi IŠORINĖ HIDROCEFALIJA. Sakė, kad tikriausiai po traumos tas džiaugsmas atsiradęs. Kompiuterinė tomografija- tai 9 galvos nuotraukos. Kiek suprantu, rezonansu apžiūri kraujagysles, arterijas ir pan. Nedaug ir aš nutuokiu, kol to nedariau.  smile.gif
o as noriu kad man padarytu ta magnetini rezonansa bet nedaro sako galva skauda nuo nervu kazkokie trenkti daktarai.dabar isvis nesamone prasidejo man nuo sausio men pradejo kaire galvos puse kazkaip spausti dilgcioti kazkaip idomei anksciau taip nebuvo ir kaire ranka su koja kazkaip gnaibo atsijunge koja,kad sunku paeit ,pulsas musa,sakau darykit tamografija kas man yrta sako cia nuo nerbu sakau kokiu nervu pas mane visalaik tokie nervai,ir niekada tokiu nesamoniu nebuvo ir nedaro nieko o as turiu kentet tokia savijauta priraso raminamuju ir vsio jau uzkniso
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2006 04 24, 09:23)
o as noriu kad man padarytu ta magnetini rezonansa bet nedaro sako galva skauda nuo nervu kazkokie trenkti daktarai.dabar isvis nesamone prasidejo man nuo sausio men pradejo kaire galvos puse kazkaip spausti dilgcioti kazkaip idomei anksciau taip nebuvo ir kaire ranka su koja kazkaip gnaibo atsijunge koja,kad sunku paeit ,pulsas musa,sakau darykit tamografija kas man yrta sako cia nuo nerbu sakau kokiu nervu pas mane visalaik tokie nervai,ir niekada tokiu nesamoniu nebuvo ir nedaro nieko o as turiu kentet  tokia savijauta priraso raminamuju ir vsio jau uzkniso

Man irgi tirpsta kairė ranka ir kairė koja.
Niekas tau netrukdo be jokio siuntimo nukeliauti ir pasidaryti. Gi vis vien mokėti reikės smile.gif
Tau gali būti osteochondrozė. Gal geriau būtų pasidaryti ne galvos, o stuburo kompiuterinę tomogramą...
Vilniuje jas daro Baltupiuose, Gerontologijos centre (netoli kunigų seminarijos). Ten jokių eilių nėra.
Ai, tu gyveni Klaipėdoje...Pasidomėk ir rasi, kur jas daro. Tik nepigus tai malonumas. Už galvos KT mokėjau 140 Lt, o stuburo gali ir daugiau kainuoti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 24 balandžio 2006 - 09:33
QUOTE(vaižgantė @ 2006 04 24, 10:31)
Man irgi tirpsta kairė ranka ir kairė koja.
Niekas tau netrukdo be jokio siuntimo nukeliauti ir pasidaryti. Gi vis vien mokėti reikės  smile.gif
Tau gali būti osteochondrozė. Gal geriau būtų pasidaryti ne galvos, o stuburo kompiuterinę tomogramą...
Vilniuje jas daro Baltupiuose, Gerontologijos centre (netoli kunigų seminarijos). Ten jokių eilių nėra.
Ai, tu gyveni Klaipėdoje...Pasidomėk ir rasi, kur jas daro. Tik nepigus tai malonumas. Už galvos KT mokėjau 140 Lt, o stuburo gali ir daugiau kainuoti...
kas tas yra osteochondroze?tai as prasiau ir mokama kad padarytu sako kam reik?nieks be reikalo nedaro.sakau gal stuburo isvarza yra?o kaip tu pasakei kad tau padarytu?ka sakei as noriu galvos magnetini rezonansa kad dar padarytu pas mus tai sundaktarei kazkokie nieko nedaro
Atsakyti
Aš atėjau pas nervų gydytoją ir sakau: man dažnai skauda galvą. Noriu pasidaryti kompiuterinę tomografiją. Ir iškart davė siuntimą. O pasirodo- tas siuntimas nebūtinas...Dėl rezonanso- nežinau. Skaičiau apie jį, kad jis informatyvesnis ir jo metu organizmas negauna spindulių. Girdėjau, kad Vilniuje didelės eilės. Norintieji pasidaryti greičiau važiuoja į Kauną.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 04 24, 18:39)
Aš atėjau pas nervų gydytoją ir sakau: man dažnai skauda galvą. Noriu pasidaryti kompiuterinę tomografiją. Ir iškart davė siuntimą. O pasirodo- tas siuntimas nebūtinas...Dėl rezonanso- nežinau. Skaičiau apie jį, kad jis informatyvesnis ir jo metu organizmas negauna spindulių. Girdėjau, kad Vilniuje didelės eilės. Norintieji pasidaryti greičiau važiuoja į Kauną.
tu turbut nei karto nebuvau darius tamografijos?o as prie 4metus dariaus galvos ir ji pamate irasa kad dariaus tai sako taip daznai negalim nes jau buvo darytas ir nedave siuntimo nieko.o magnetini rezonansa tipo pavojinga daryt ir nedaro bet kam net uz pinigus daro tik ekstra atveju ir man spyga darys,nu sakaiu padarys man stuburo rentgena paziures ar ira isvarza?
Atsakyti