Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

sveikos. maciau,kad temos niekas nesukure tai as sukuriau.. pasidalinkim,kaip gydomes pienlige? kas kam padejo, kokie pozymiai. smile.gif

Sena tema.
Atsakyti
Galėsiu greit švęst kovos su pienlige sukaktį kokių 6m... Pavargau, žinokit. Nebėra vaistų, kurių nesu vartojusi, tai žinau, kad išgersiu diflucano ir po mmm pienligė vėl atsinaujins. Ji apskritai pagydoma? ar normalu, kad kartojasi, kas mėnesį? Nežinau, ar beverta eit pas ginę.. nes paims tepinėlį ir vėl išrašys vaistų už daug lt, kurie pagelbės iki artimiausių mmmm.

Bet šiek tiek kitas klausimas - kenčiu ne tiek nuo išskyrų, kiek nuo labai nemalonaus kvapo (bet, įtariu, ne bakterinė vaginozė, nes ir ją puikiai žinau). Išskyros permatomos, bet aštraus kvapo. Kiek esu tyrusis anksčiau, kitų diagnozė apart pienligės ar BV nėra nustatę. Gal yra labai panašių į pienligę ligų?

Beje, čia daug rašyta apie netinkamą mitybą - mano šeimos gydytoja paminėjo aptemptus rūbus, stringus, sintetiką, bet maistas, sakė, turi įtakos mažiausiai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 24 lapkričio 2010 - 12:32
QUOTE(solo @ 2010 11 24, 13:32)
Galėsiu greit švęst kovos su pienlige sukaktį kokių 6m... Pavargau, žinokit.

drinks_cheers.gif
verysad.gif Man jau greit 3 metai doh.gif
Nei išskyrų, nei kvapo, tik baisus niežulys ir perštėjimas. Pavargau... Darausi pikta... Gydytojus keičiu, visi varo savo metodikas ir siūlo neprarast kantrybės...
Atsakyti
Pasiskaitykite čia gal kas nors tiks:
http://www.homosanit...zes_nugalejimas
Atsakyti
QUOTE(zanina @ 2010 11 24, 17:35)
Pasiskaitykite čia gal kas nors tiks:
http://www.homosanit...zes_nugalejimas

doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2010 11 24, 13:15)
drinks_cheers.gif
verysad.gif Man jau greit 3 metai  doh.gif
Nei išskyrų, nei kvapo, tik baisus niežulys ir perštėjimas. Pavargau... Darausi pikta... Gydytojus keičiu, visi varo savo metodikas ir siūlo neprarast kantrybės...

O man nei niežulio, nei perštėjimo, tik biški išskyrų ir bjaurus kvapas... praustis būtina kas valandą. Jau daug metų jokio mylėjimosi expromtu, nesuplanuotai, kad prieš tai būtina nueit į vonią ir tinkamai tam pasiruošti. Išgėriau diflucano, bet jaučiu po mmm vėl kankinsiuos su grybais.
Papildyta:
QUOTE(zanina @ 2010 11 24, 16:35)
Pasiskaitykite čia gal kas nors tiks:
http://www.homosanit...zes_nugalejimas

O pagal šitą straipsnį ir grybelis pasinaikins, ir svoris nukris biggrin.gif Nors, aišku, išaiškinta neblogai... tik vėl, neaišku, kuo tikėt, ar mityba pirmoj vietoj ar paskutinėj...
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2010 11 24, 13:32)
Galėsiu greit švęst kovos su pienlige sukaktį kokių 6m... Pavargau, žinokit. Nebėra vaistų, kurių nesu vartojusi, tai žinau, kad išgersiu diflucano ir po mmm pienligė vėl atsinaujins. Ji apskritai pagydoma? ar normalu, kad kartojasi, kas mėnesį? Nežinau, ar beverta eit pas ginę.. nes paims tepinėlį ir vėl išrašys vaistų už daug lt, kurie pagelbės iki artimiausių mmmm.

Bet šiek tiek kitas klausimas - kenčiu ne tiek nuo išskyrų, kiek nuo labai nemalonaus kvapo (bet, įtariu, ne bakterinė vaginozė, nes ir ją puikiai žinau). Išskyros permatomos, bet aštraus kvapo. Kiek esu tyrusis anksčiau, kitų diagnozė apart pienligės ar BV nėra nustatę. Gal yra labai panašių į pienligę ligų?

Beje, čia daug rašyta apie netinkamą mitybą - mano šeimos gydytoja paminėjo aptemptus rūbus, stringus, sintetiką, bet maistas, sakė, turi įtakos mažiausiai...



Mano ginė yra pasakiusi, jeigu pienligė nesukelia kažkokių nepatogumų, tada galima ir negydyti... unsure.gif g.gif
O mano nuomone, pienligę įtakoja viskas, tiek rūbai, tiek mityba, tiek paties organizmo būklė (galbūt kažkur kitur yra negerai). unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Indii @ 2010 11 25, 12:59)
Mano ginė yra pasakiusi, jeigu pienligė nesukelia kažkokių nepatogumų, tada galima ir negydyti...  unsure.gif  g.gif
O mano nuomone, pienligę įtakoja viskas, tiek rūbai, tiek mityba, tiek paties organizmo būklė (galbūt kažkur kitur yra negerai).  unsure.gif

oi dar ir kaip sukelia... kasdien nusiprausus žinai, kad po valandos - poros kažkur vėl tai turėsi daryt, nes baisus kvapas. Bet kuo toliau skaitau pienligės simptomus, tuo labiau suprantu, kad man ne ji, o bakterinė vaginozė. O gal ir mišri infekcija... unsure.gif
Atsakyti
Labas vakaras. Jau kurį laiką mane kankina pienligė. Šį kartą skausmas didžiulis, išskyrų baltų pakankamai daug. Tačiau skauda ir visur aplink, ne tik gleivinę bet ir odą. Viskas labai sutinę ir be galo peršti. Pastebėjau net lašelį kraujo ant klitorio. Ar taip gali būti nuo grybelio, ar čia kažkas daugiau? Seniau tokių perštėjimų visur aplink ir kraujo nebūdavo. blink.gif
Atsakyti
sveikos.
pas mane ta pati beda pienlige. rodos buvo praejus dziaugiausi pusmeti ir vel tas pats.. o dabar turiu klausima ar pienlige trukdo pastot? cia sutapimas ar is tikruju pastojau po triju menesiu kai dingo pienlige... na bet nestumas nepasiseke, praejus porai men po persileidimo ir vel ta pienlige uzpuole doh.gif

vienas liaudies daktariukas man minejo, kad pienlige "bijo" rugsties ir patare liaudiskai gydytis tampona suvilgyti citrinos rugstim ir ikist i ta vieta. na pati dar nebandziau, kazkaip lyg ir baisoka, bet gal cia is ikruju kam nors padetu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vvaiduciuke @ 2010 11 28, 14:49)
vienas liaudies daktariukas man minejo, kad pienlige "bijo" rugsties ir patare liaudiskai gydytis tampona suvilgyti citrinos rugstim ir ikist i ta vieta. na pati dar nebandziau, kazkaip lyg ir baisoka, bet gal cia is ikruju kam nors padetu  4u.gif

Tokių priemonių nesiimčiau... man užteko vienos feminnella žvakutės su rūgštim, 3 dienas šitaip graužė, kad neturėjau kur dingt.
Atsakyti
Savęs nuraminimui kreipiausi dar į vieną kompetetingą gydytoją. Ir ką išgirdau? - NIEKAS TAVĘS NEPAGYDIS. Tai yra tokia organizmo būsena ir reikia išmokti su ja gyventi. verysad.gif Paūmėjus tepti Imakort tepalu, atrasti kitas sau tinkančias priemones....
Atsakyti