Įkraunama...
Įkraunama...

Fraktalai - bioenergetiniai piešiniai

QUOTE(vaižgantė @ 2010 11 13, 11:59)
Oi, kokią gyvybingą dukrą turi  thumbup.gif

O čia pagal ką sprendi? Ar pagal formą ar pagal spalvas ? Ar dar kažkas čia? Ar čia tiesiog pezelionė ir tiek blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sarafea @ 2010 11 13, 12:17)
pirmam fraktale ir nera tos su violetiniu atspalviu. ax.gif tik kad as ja pati labai megstu.Apziurejau,kad 4 fraktale prasideda sitos splavos ivedimas,pirmuose trijuose nebuvo.

cia mano paskutinis fraktalas

user posted image


Mielai ant sienos pasikabinčiau- mano akims gera į šį fraktalą žiūrėti.
Atsakyti
4, 5 ir 6 fraktalai (5 spalvintas flomasteriais):

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gudrene @ 2010 11 13, 12:18)
O čia pagal ką sprendi? Ar pagal formą ar pagal spalvas ? Ar dar kažkas čia? Ar čia tiesiog pezelionė ir tiek  blush2.gif


Chloris, 5 ir 6 fraktalai vėl iliustruoja dabartinę tavo situaciją- pasimetimą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sarafea @ 2010 11 13, 13:17)


cia mano paskutinis fraktalas

user posted image

as baigiau siandien trecia spalvint bigsmile.gif
Sitas jusu fraktalas,man tiesiog grazus,tikrai malonus akiai thumbup.gif
Atsakyti
Chloris, 5 ir 6 man drugelius primena ax.gif ir labai panašūs vienas į kitą g.gif
Atsakyti
Man tas kur su flomasteriu piestas,toks sunkus labai g.gif Abu tikrai kazkuo panasus.6 Fraktalas man primena plaucius.
Atsakyti
QUOTE(sarafea @ 2010 11 13, 16:08)
Man tas kur su flomasteriu piestas,toks sunkus labai  g.gif Abu tikrai kazkuo panasus.6 Fraktalas man primena plaucius.


Tai dėl flomasterių. Man buvo įdomu pabandyt jais spalvint, bet rezultatas nepatiko, nes spalvos labai jau tamsios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chloris @ 2010 11 13, 14:44)
4, 5 ir 6 fraktalai (5 spalvintas flomasteriais):



siandien pribidusi ryte mintyse piesiau fraktala smile.gif ir forma, kuria isivaizdavau, buvo itin panasi i Jusu paskutiniji fraktala - fraktala "drugeli".

tiesa, mano pacios siandieninis fraktalas gavosi panasus i drambliuka wink.gif
Atsakyti
QUOTE(sarafea @ 2010 11 13, 14:08)
Man tas kur su flomasteriu piestas,toks sunkus labai  g.gif Abu tikrai kazkuo panasus.6 Fraktalas man primena plaucius.


Ir ten, kur dabartinė situacija, yra tarsi persmaugta...Ir daugybė kapstymosi savyje...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti