Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Superinis pirmas blynas thumbup.gif thumbup.gif .....labai dailus , spalvos švelnios ....vykes darbas 10 balų first.gif





Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2010 01 08, 14:41)
Superinis pirmas  blynas thumbup.gif  thumbup.gif .....labai dailus , spalvos švelnios ....vykes darbas 10 balų  first.gif


aciu visom uz ivertinima 4u.gif jei ne Jus ir Jusu visu patarimai tikrai niekad nebuciau nieko panasaus padarius.
o del drugeliu ir gelyciu, tai dariau is cukrines mases, del to gal jie man tokie nelabai dailus isejo, kita kart tikriausiai reiktu daryt is tos pacios mases, graziau butu ax.gif arba ismokti ivaldyti ir cukrine mase, kazkaip sunkiai su ja sekesi, greit dziuvo, ir trupejo unsure.gif
Atsakyti
Atnešu aš šios dienos darbeli blush2.gif Krikšto dukrytei gimtadienio proga ryt vešim... Turejo ant jo tupet anciukai ax.gif bet... jie sutrukinejo nuo stovejimo (prastas marcipanas), tai ca kuryba tsakant "ant smūgio" lotuliukas.gif pasakykit ar dar ko truksta, ar jau nebe (dar turiu biski gelikiu, tai galeciau dadet. tik smulkiu ruzavu neber schmoll.gif tu didesniu dar turiu nemazai)
Tortas Pasaka, dengta cipciuko pastilažu (ko tai susiraukšlejo biski blush2.gif )
user posted image

user posted image

man geriau sekas su masinom ir traukiniais, nei su kvietkom blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ligita33: 08 sausio 2010 - 14:25
Nedėk tik nieko ...va baibokas gerai būtų , o gėlyčiū tikrai gana thumbup.gif
Atsakyti
nu susodinau as tuos anciukus vis delto ant to torto blush2.gif
user posted image
Papildyta:
karoliukus jau sutvarkiau blush2.gif cia viskas katik padaryta, dar nespejo prikibt, sudziut normaliai .. reiks veliau da ir normalia foto pasidaryt, nu bet po visa kambari kol isnesioji, kol randi vieta, kur isgauni tikraja spalva...
Atsakyti
Pirmas blynas bigsmile.gif labai jau nusisekes thumbup.gif
Ligita tavis man labai grazus ai ne tos rauksleles ax.gif bet spalvytes tai jegiskai atrodo thumbup.gif

O as noriu pasigirti bent vienu dalyku siandien man jau nupirko padekla is baziu tai ryt jau parves thumbup.gif thumbup.gif clap.gif clap.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
Atsakyti
Aš su mašiniuku atriedu biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Laba diena

Claudlet labai grazus tortas,kaip pirmas blynas tai thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(adriu @ 2010 01 08, 17:59)
Aš su mašiniuku atriedu 


thumbup.gif dabar Jus man atsakykite,kaip padarot tuos masiniukus tokius ryskiai raudonus?kokius dazus naudojate?ar dazote su teptuku ant virsaus?
Atsakyti
atnesu sios dienos darbuka......medutis...

user posted image
user posted image
Atsakyti
kirbe labai grazus tortukas. gvazdikai kaip tikri thumbup.gif as tai dar vis nesuprantu, kaip jus tas geles tokias grazias padarot g.gif
Atsakyti
QUOTE(eiwile @ 2010 01 08, 19:06)
Laba diena

Claudlet labai grazus tortas,kaip pirmas blynas tai  thumbup.gif  thumbup.gif
thumbup.gif dabar Jus man atsakykite,kaip padarot tuos masiniukus tokius ryskiai raudonus?kokius dazus naudojate?ar dazote su teptuku ant virsaus?

dengiau baltu pastiliažu-jis man super masė thumbup.gif ir dažiau su cipciuko dažais smile.gif
kirbe,gvazdikai labai gražūs smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adriu: 08 sausio 2010 - 18:43
QUOTE(ligita33 @ 2010 01 08, 18:25)
kirbe labai grazus tortukas. gvazdikai kaip tikri  thumbup.gif as tai dar vis nesuprantu, kaip jus tas geles tokias grazias padarot  g.gif


aciu...na jau gvazdikus turbut lengviausia padaryt ir greiciausia..... mirksiukas.gif
Atsakyti