Įkraunama...
Įkraunama...

Ponia Dila, I tema, Dila Hanim

QUOTE(olimpika @ 2015 07 30, 16:04)
Sveikos, ir aš prisijungsiu žiūrėti, gal užkabins, nors dar neišblėsta prisiminimai iš Bėgančio laiko (stiprus buvo serialas). Norėjau pasiteirauti, gal kas žinot kiek serijų bus ir kokia serialo pabaiga teigiama ar negiama?  smile.gif

Kaip suprantu turkisku 62 serijos. LNK buten tas originalias turkiskas rodys. Kiek teko paskaityti tai pabaiga taigiama, bet tiksliai nemaciau nezinau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 30 liepos 2015 - 16:07
Na pradzia tokia puse velnio, gyvenimas kaime, ne didmiesti. Keista tik kad visi su savimi visur ginklus tamposi ir pirma saudo, tada tik klausia... Tas brolelis irgi pagerintas, o tas storulis is karto man nepatiko, taip ir maniau, kad susiuostys su broliu, bet dar gerai kad tevas proto turi biggrin.gif... O to Rizos seimynele irgi pagerinta, kaip supratau tai ten po vienu stogu dvi zmonos seimininkauja? gal iseis siek tiek paprociu pamatyt ir isvysti ne ta nugludinta Turkija biggrin.gif ... Kol kas labai primena MB...
Atsakyti
As nuo puses serijos uzmigau. Pradejau ziureti neskaicius anonso, bet is veiksmu jau jautesi, kas bus. Labai jau panasu i Meile ir bausme, kuris man nepatiko.

Pagr aktore nieko, bet kai issizioja, tai Jasemin primena doh.gif

Nustebino, kad tokiam kaime su tokiais aukstakulniais cool.gif Ir siaip nera labai griezti tevai, mandagus kol kas, martele miestiete su auskaru nosyje prieme smile.gif
Atsakyti
Uzsikabliavau doh.gif jau ilindau rusisku vertimu ziureti. Bus kaip su UM - ziurejimas naktimis doh.gif
Atsakyti
Visai nieko pirmoji serija, neskaitant to, kad greit miestietė su arkliu jodinėti išmoko biggrin.gif primena laukinius vakarus su tais šautuvais biggrin.gif o tą gyvenimą kaime, tai primena Fatmagulės filmas,kur visi turtingose vilose kažkaip... smile.gif gaila,kad nužudytasis ilgai nevaidino, daug gražiau žiūrėtūsi vietoj, Rėzos, daug girdėtų vardų smile.gif
Atsakyti
Tiesa, o tas aktorius, kuri nušovė, niekur navaidines? Nzn jis man toks lyg matytas, arba kažką labai primena, gal net ne turkų aktoriu g.gif
O vardai, tai rimtai, per visus serialus tie patys biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 30 liepos 2015 - 18:07
QUOTE(xiuke @ 2015 07 30, 18:01)
gaila,kad nužudytasis ilgai nevaidino, daug gražiau žiūrėtūsi vietoj, Rėzos, daug girdėtų vardų  smile.gif

O man atvirksciai, Riza toks vyriskas, o tas jaunikis toks nekaltas berniukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2015 07 30, 18:01)
gaila,kad nužudytasis ilgai nevaidino, daug gražiau žiūrėtūsi vietoj, Rėzos, daug girdėtų vardų  smile.gif


Gerai gerai, kad nusove, labai nesimpatiskas vyras cool.gif Akys isplaukusios tokios, kaip vampyro ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 07 30, 20:18)
Gerai gerai, kad nusove, labai nesimpatiskas vyras  cool.gif Akys isplaukusios tokios, kaip vampyro  ax.gif

kaip Mustafos iš Fatmagulės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2015 07 30, 18:41)
kaip Mustafos iš Fatmagulės  lotuliukas.gif

Man ir Mustafa buvo thumbup.gif , palyginus su siuo biggrin.gif
Atsakyti
Man tai normalus tas nušautasis buvo. Ir akys žydros gražios. Jeigu tik vizualiai žiūrėti už Riza jis man simpatiskesnis smile.gif Bet va tas brolelis tai tikrai baisokokas, tokio gatvėje issigasciau. unsure.gif
Atsakyti
Na, del skonio nesigincysim smile.gif. Dziaugiuos, kad Riza pagrindiniame vaidmenyje, o ne tas vyrukas smile.gif, man patinka vyriski vyrai biggrin.gif
Broliukas tai tikrai baisokokas smile.gif
Atsakyti