Įkraunama...
Įkraunama...

Ponia Dila, I tema, Dila Hanim

QUOTE(xiuke @ 2015 07 30, 18:41)
kaip Mustafos iš Fatmagulės  lotuliukas.gif


Mustafa akys neisplaukusios, o sito isvarvejusios, labai keistos schmoll.gif Va, pvz Halit Ergenç irgi melynom akim, bet tas melynumas normalus, o ne atskiestas ax.gif


QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 07 30, 18:56)
Man tai normalus tas nušautasis  buvo. Ir akys žydros gražios. Jeigu tik vizualiai žiūrėti už Riza jis man simpatiskesnis smile.gif Bet va tas brolelis tai tikrai baisokokas, tokio gatvėje issigasciau.  unsure.gif


Na, Riza man n kartu simpatiskesnis, vis gi jau savas, Ali jaunas lotuliukas.gif

Paziurejau anonsa, tai atrodo, kad visa seriala meile pries kersta bus. Kaip ir viskas aisku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 07 30, 19:02)
Na, Riza man n kartu simpatiskesnis, vis gi jau savas, Ali jaunas  lotuliukas.gif



Su Ali tik zilumu panasus, daugiau niekuo schmoll.gif
As jau 5 serija ziuriu, idomu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 30 liepos 2015 - 19:11
Is visu man graziausia tai Rizos sesuo Fatma ir broliukas Metinas, visi kiti siaip sau. Kaip sakiau pagrindine tai erzina, nezinau kuom, bet nepatinka... Nors is visu turku kiek maciau, tai labiausiai erzinanti veikeja buvo Secherezada biggrin.gif
Atsakyti
O man patika Fatma, Dila, Riza ir jo patiketinis bei Dilos uosvis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2015 07 30, 19:11)
Is visu man graziausia tai Rizos sesuo Fatma ir broliukas Metinas, visi kiti siaip sau. Kaip sakiau pagrindine tai erzina, nezinau kuom, bet nepatinka... Nors is visu turku kiek maciau, tai labiausiai erzinanti veikeja buvo Secherezada  biggrin.gif

Man pas Dila tai akys keistos kažkodėl. Kažkaip pas turkes dažniausiai jos gražios, didelės, išraiškingos buna, o pas ja tokios mažos akytes smile.gif Na, bet čia tik pirma serija. Reikia susigyventi su visais. Kolkas nei Fatmu nei Metinu neatsimenu ax.gif
Atsakyti
Bandziau susigyvent su ka tik baigtu rodyti serialu, bet niekaip doh.gif schmoll.gif dziaugiuos, kad sis uzkabino nuo pirmos serijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 07 30, 20:18)
Man pas Dila tai akys keistos kažkodėl. Kažkaip pas turkes dažniausiai jos gražios, didelės, išraiškingos buna, o pas ja tokios mažos  akytes smile.gif Na, bet čia tik pirma serija. Reikia susigyventi su visais. Kolkas nei Fatmu nei Metinu neatsimenu  ax.gif

Gali buti gal del to biggrin.gif , o ir pati ji man nesimpatiska. As kalbejau apie isvaizda, kas man graziausi kol kas siame seriale, tai sesute ir broliukas...
Atsakyti
Man turkiu akys, apskritai, negrazios, kai pilnai apvestos piestuku doh.gif Tos, kuriu makiazas normalus ir akys visai kitaip atrodo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 30 liepos 2015 - 19:39
QUOTE(Elvita @ 2015 07 30, 21:06)
Su Ali tik zilumu panasus, daugiau niekuo  schmoll.gif
As jau 5 serija ziuriu, idomu  thumbup.gif

galite įdėti nuorodą, kur žiūrite? man tai Rėzos sesuo panašios su ta pagrindine veikėja kažkuom smile.gif
Atsakyti
As per cia ziuriu http://turkishserial...a-1-seriya.html
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2015 07 30, 19:55)
galite įdėti nuorodą, kur žiūrite?                                 


QUOTE(Simbulis @ 2015 07 30, 20:06)


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2015 07 30, 19:06)
Su Ali tik zilumu panasus, daugiau niekuo  schmoll.gif
As jau 5 serija ziuriu, idomu  thumbup.gif


Tai personazas nepanasus, bet zmogus tai taip ax.gif Kai ne pirma seriala su juo ziuri, jau vis tiek pazistamas, kaip ir sakiau, savas gi smile.gif


Ar yra cia tokiu, kas mate viska iki galo?
Atsakyti