Įkraunama...
Įkraunama...

Grey's Anatomy

Markas ir turėjo mirti, jis sakė, kad keliaus su Lexi
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2012 09 28, 12:32)
Markas ir turėjo mirti, jis sakė, kad keliaus su Lexi

Gaila, man jis patiko.
O jus cia ziurit anglu kalba?
Atsakyti
QUOTE(Joleks @ 2012 09 28, 13:43)
Gaila, man jis patiko.
O jus cia ziurit anglu kalba?



Taip as bent ziuriu anglu kalba:)
Serija superine smile.gif Man rodos grys visi i ta ligonine smile.gif ziuresim smile.gif Ech puse serijos asaros liejosi smile.gif laukiu nesulaukiu kitos savaites smile.gif
Atsakyti
Aš irgi žiūriu anglų kalba.

Beje, kas liečia Marką, jei aktorius norėjo tiesiog išeiti, seriale nelabai logiška būtų buvę jo nenužudyt, nes kad jis taip pasiplovęs būtų, galėjo būti dėl Sofijos ir jos mamų. Mano nuomone.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gegytė: 28 rugsėjo 2012 - 12:58
Kepner , kaip visad savo stiliui, su kiaulike lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš šįryt ankščiau atsikėliau, kad seriją pasižiūrėčiau, tai prieš išeidama į darbą tą ir padariau.

O serija tikrai buvo gera... biggrin.gif
Laukiam kitos savaitės dabar ax.gif
Atsakyti
Nu va ir aš pagaliau pažiūrėjau smile.gif serija superinė mano manymu. Žliumbiau pusę serijos.... Kažkodėl mane labiausiai sugraudino tada, kai Christina pasakė: 'It's five o'clock in Seattle.' Nežinau kodėl, bet tada pradėjau verkti. cry.gif Gaila kad ji išvažiavo, norečiau kad grįžtų. Ir Mer jos trūksta cry.gif patiko scena su Alex ir Mer, kai jie apsikabino wub.gif ir scena su Kepner. Norėčiau kad ir ji grįžtų wub.gif McSteamy žiauriai gaila cry.gif cry.gif cry.gif manau pirma serija labai gera wub.gif Laukiu antros smile.gif
Atsakyti
Serija tiesiog puiki! wub.gif Nors daug kas internete skundžiasi, kad labai depresyvi serija (man tai taip nepasirodė, atrodo, kad viskas labai logiškai su Marku pasibaigė) ir kad rodė ne katastrofą, o pora mėn po (bet nuo antros serijos vėl grįš atgal thumbup.gif )

Man patiko, tai kaip šokinėjo laiko juosta, labai gražiai prisiminimus apie Marką parodė.
Meredith pasikeitimas patiko, tikiuosi tokia liks, nes nuo tada, kai įsivaikino nebuvo įdomu į ją žiūrėti, o dabar daug charakteringesnis personažas smile.gif Ir su Dereku matos, kad dar artimesni pasidarę, puiku wub.gif
Labai juokiausi iš Christinos santykių su anos ligoninės kolegom, įdomu kodėl būtent ten pasirinko dirbti.
Aš jau kai Lexie mirė pagalvojau, kad dabar jau gali Kepner atgal priimti, patiko ji man, smagu, kad grįš smile.gif
Įdomu kaip su Arizona bus ir Owenu g.gif Kai Alexas paklausė dėl Oweno kažkaip atrodo, kad sureagavo Christina g.gif
Atsakyti
Grįš Christina, nė neabejoju.
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2012 09 28, 19:07)
Grįš  Christina, nė neabejoju.

Laukiu nesulaukiu, kad greičiau grįštu 4u.gif
Atsakyti
Na, pažiūrėjau ir aš seriją bigsmile.gif Šiaip, nebuvo kažkokia labai jau vau ir susigraudinau tik pačiam pačiam gale unsure.gif

Galėtų greičiau Chirstina grįš, trūksta jos rolleyes.gif
Atsakyti
Pažiūrėjau ir aš katik serija,visiškai nesitikėjau,kad Markas mirs. schmoll.gif Jau nekantrauju, nesulaukiu sekančios serijos smile.gif
Atsakyti