Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojame serialus 4-ta tema

Siuo metu man puikiausia pramoga yra serialas UnReal (2015) apie realybes sou, panasaus i Bachelor, kurimo uzkulisius. Ziuri ir supranti, kaip jie kuria tas intrigas ax.gif
Atsakyti
pasijuokiau skaniai
Significant Mother
Atsakyti
Įklimpau į fanatastinius serialus, net negera daros smile.gif

Äkta människor/2012

Žiūriu švedų, kiek skaičiau, kad geresnis nei remeikas Humans. Man tai kraupokas, nejaukus filmas, nenorėčiau, kad taip būtų.
Papildyta:
QUOTE(Subjektyvi @ 2015 08 08, 10:10)
Kelias dienas esu su tikriausiai metų top viršūnėje esančiu "Mr. Robot" http://www.imdb.com/title/tt4158110/ su superiniais reitingais. Labai patinka, nors reikia pripažinti, kad ne visiems toks žanras gali patikti. Bet labai rekomenduoju, neveltui taip palankiai vertinamas.

Pažiūrėjau kelias serijas, pirma vau, antra oho, trečios nebenorėjau rolleyes.gif Pagrindinis aktorius gerai vaidina.
Atsakyti
Uztikau seriala ZOO (2015), kol kas 3 serijas paziurejau, bet patinka, toks kitoks biski 4u.gif

ZOO
Atsakyti
QUOTE(Liūnė Sutema @ 2015 08 01, 20:41)
primena prancuzu Les revenants  thumbup.gif man labai patiko, nors fantastiniu nemegstu. Ypac patiko muzika thumbup.gif


QUOTE(abiga @ 2015 08 01, 20:49)
Resurrection kiek zinau yra sio prancuzu serialo versija, daug kas sako, prastesne.


Pasižiūrėjau, kad The Returned/2015 yra prancūzų remeikas, ne Resurrection.
Atsakyti
is tu keliu nauju kuriuos pradejau ziureti labai rekomenduoju Under the dome - labai uzkabina ir ne visiskas briedas, nors ir fantastinis
Atsakyti
Baigesi sezonas Devious Maids verysad.gif
Gal ka pasiulysit vietoje jo is naujesniu, su graziais aktoriais ax.gif biggrin.gif
Siuo metu dar ziuriu Mistresses irgi labai patinka, moteriskas toks smile.gif

Gal kas ziurite Younger (2015-)? smile.gif
http://www.imdb.com/title/tt3288518/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FoxLady: 28 rugpjūčio 2015 - 12:47
QUOTE(FoxLady @ 2015 08 28, 14:34)
Baigesi sezonas Devious Maids verysad.gif
Gal ka pasiulysit vietoje jo is naujesniu, su graziais aktoriais ax.gif  biggrin.gif
Siuo metu dar ziuriu Mistresses irgi labai patinka, moteriskas toks smile.gif

Gal kas ziurite Younger (2015-)? smile.gif
http://www.imdb.com/title/tt3288518/

Younger ne toks idomus, bet neblogas. Galiu pasiulyti 10 seriju seriala Astronaut Wives Club, toks ne is ispudingiausiu, bet irgi neblogai suejo vasaros pabaigai.
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2015 08 26, 20:28)
Įklimpau į fanatastinius serialus, net negera daros smile.gif

Äkta människor/2012

Žiūriu švedų, kiek skaičiau, kad geresnis nei remeikas Humans. Man tai kraupokas, nejaukus filmas, nenorėčiau, kad taip būtų.


dėkoju, kad užrodėt, mano stichija tokie filmai.
Atsakyti
pradžia visai nieko, lauksiu kitų serijų
Les témoins
Atsakyti
Kurs seriala pagal Sparkso Notebook'a. Idomu, kas vaidins, bet tikiuos, kad bus ne visai i jaunimeli orientuota blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, labai patiko rekomenduotas jusu serialas "Secret & lies"! Gal dar kazka panasaus pasiulytumet? Aciu
Atsakyti