Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas "Velvet" 2 sezonas

QUOTE(Esemesas @ 2014 11 21, 19:19)
Man tai keista, kad iš labai didelės meilės tokios pirmam sezone, dabar jie labai gerai jaučiasi su savo naujais partneriais. Viena vertus, gal taip ir bus plėtojamas siužetas, bet iš kitos pusės, tai kam pusę savo gyvenimo pirmam sezone laukė vienas kito... Nežinau.

Jie neturėjo kitos išeities. Susitarė,kad reikia gelbėti galerijas.To kaina Albertas veda Kristiną.O dėl laimės galima pasiginčyti. Albertas gyvena vedybinį gyvenimą. bet Kristinos spaudimui turėti vaiką čia ir dabar nepasiduoda.Gal ne veltui..O Anai visada turėjo gerbėjų, o šitas pačiu laiku pasipainiojo-kai jai reikėjo paguodos.Tai Karlosas ir guodžia ja..
Teoriškai negalima per savaitę ar mėnesį pamiršti žmogaus,kurį mylejai visą gyvenimą. Jie ir nepamiršo vienas kito, šitą pamatysime 6 serijoje..aš tikiuosi.
Serialo gerbėjai reikalauja,kad Ana su Albertu būtų kartu,nepaisant to,kad jų antrosios pusės perfect. Manau, scenaristai mūsų norus pildys 3, o gal 4 sezone tongue.gif
Atsakyti
Nesėkmingai visą rytą ieškau 2 sezono 3 serijos su rusiškais titrais g.gif Nesitiki, kad dar neišversta... Nejau visai įgūdžius praradau, su pirmosiomis serijomis tokių bėdų neapturėjau lotuliukas.gif

Ačiū, jei kas pasidalins nuoroda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2014 11 22, 09:08)
Nesėkmingai visą rytą ieškau 2 sezono 3 serijos su rusiškais titrais  g.gif Nesitiki, kad dar neišversta... Nejau visai įgūdžius praradau, su pirmosiomis serijomis tokių bėdų neapturėjau  lotuliukas.gif

Ačiū, jei kas pasidalins nuoroda  4u.gif

kiek žinau tikrai jau yra tie titrai, bet visur rašo, kad jie redaguojami ir dabar neturi laiko jų atredaguoti iki galo ir įkelti, o 4 ir 5 serijų nėra net ispaniškų subtitrų, todėl ir apie rusiškus tik pasvajoti.
Atsakyti
Labai tikiuosi, kad pas mus antrą sezoną rodys anksčiau nei vasarą. Nuo gruodžio rodys „El tiempo entre costuras“, tai gal pasibaigus jam ir „Velvet“ pradės rodyti...
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 11 21, 13:56)
Ana pasisake, kad jai suzeide sirdi, kad ji myli viena zmogu, bet jis vede kita. O Isabele pasake , kad tipo cia Albertas? Ana patvirtino....

Panasiai ir pamaniau, tik idomu is kur cia Isabele taip ismaste ir ka ji mano ax.gif
Atsakyti
Gal jau kas kokiuose saituose rado 6 serija blush2.gif , nors aisku, ji tik siandien bus rodoma, bet taip rupi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 11 25, 16:43)
Gal jau kas kokiuose saituose rado 6 serija  blush2.gif , nors aisku, ji tik siandien bus rodoma, bet taip rupi  ax.gif

Ir aš jau braižausi be vietos smile.gif
Atsakyti
Su kiekviena naujaja serija vis veliau ir veliau ikelia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitatr: 25 lapkričio 2014 - 19:05
QUOTE(Esemesas @ 2014 11 25, 20:55)
Ir aš jau braižausi be vietos smile.gif



lotuliukas.gif thumbup.gif
panasi situacija ir pas mane. tongue.gif

Imetu nuoroda, kur galima bus pasiskaityti apie parodytas serijas. Kas ka sake ir pan. Cia tie kas supranta ispaniskai pades susigaudyti tiems, kas nesupranta. Diskusija atsirado vakar, tai kol kas ten nieko idomaus nera. Lauksim rytojus smile.gif Tiesa ten rusu kalba viskas.

http://vk.com/topic-55205883_31119589
Atsakyti
Tai kaip suprantu jau 100 proc bus 3 sezonas. Kazin kaip ten pas juos tie sezonai skaiciuojami,nes kitose salyse per metus 2 buna. Tai kaip kazko labai blatno ir nereiketu tiketis siame g.gif
Atsakyti
Tai kaip suprantu jau 100 proc bus 3 sezonas. Kazin kaip ten pas juos tie sezonai skaiciuojami,nes kitose salyse per metus 2 buna. Tai kaip kazko labai blatno ir nereiketu tiketis siame g.gif
Atsakyti
Tai 3 sezoną turbūt beveik už metų rodys, kitą rudenį.
Atsakyti