Įkraunama...
Įkraunama...

Pigmentinės dėmės

eina sau gun_bandana.gif vat tai problema
o kokiu kremu jus jas balinates?
nes man vaistinej kaip pasiule uz 100lt. tikiu kad jis padeda, bet pirkciau tik tuo atveju jai jis visam laikui padetu, o ne tik sezonui.
kazkur skaiciau kad nuo tokiu problemu yra lazeriniu budu pasalinama, tikj vat idomu ar visam laikui ir kiek tai kainuoja? umn.gif
ot tai vargeli turiu, man labai baisiai visas veidas: ant zandu, ant kaktos ir virs lupos, na dar sakyciau labiau ryskesnes negu nestumo metu. apsurdas:angeldown
Papildyta:
QUOTE(Kuerla @ 2011 04 30, 23:47)
o pigmentines demes atrodo kaip strazdanos?
blush2.gif

na dar baisiau , strazdanos tai mazyciai grazus taškeliai, o cia tai demes, rudos demes.
Papildyta:
o vat dar idomu, gak kas bendet makuoti, ar budra padeda uzmaskuoti ar visvien matosi?
Atsakyti
QUOTE(zibba @ 2011 05 02, 09:25)
o kokiu kremu jus jas balinates?
nes man vaistinej kaip pasiule uz 100lt. tikiu kad jis padeda, bet pirkciau tik tuo atveju jai jis visam laikui padetu, o ne tik sezonui.

kazkur skaiciau kad nuo tokiu problemu yra lazeriniu budu pasalinama, tikj vat idomu ar visam laikui ir kiek tai kainuoja? umn.gif

Paskaitykit visą šią temą- rasit daug informacijos mirksiukas.gif Atkeliu keletą postų, kad atsakyčiau į užduotus klausimus smile.gif

QUOTE(baltagėlė @ 2010 09 03, 14:51)
Aš po ilgų dvejonių ryžausi užsisakyti vaistinėje Neostratos gelį su 2 proc. hidrochinonu.



QUOTE(baltagėlė @ 2010 09 06, 15:18)
Pigmentines dėmes šviesinanti želė
„NeoStrata Pigment Lightening Gel", pH 3,8
(2% kojo rūgšties, 4,5% glikolio rūgšties, 5% gliukonolaktono, 1% citrinų rūgšties plius odos šviesinamoji sistema) yra neriebi želė be hidrochinono, turinti patvirtintą odos šviesinimo sistemą (pieno rūgštis, meškauogių lapai, šilkmedžių šaknų ekstraktas ir citrinos rūgštis, sujungta su kojo rūgštimi) pigmentinėms dėmėms balinti.
40 g tūbelė.
Gelis kainuoja  69.70 (40 g), o kai įmaišė hidrochinono už viską sumokėjau 75 lt. Dėmelės lyg ir šviesėja, tik aš dar neilgai vakarais tepu, kai panaudosiu kokį mėnesį jau tada galėsiu užtikrintai pasakyti padėjo ar nelabai mirksiukas.gif



QUOTE(baltagėlė @ 2010 10 18, 14:21)
Atėjau pasidžiaugti rolleyes.gif Tas gelis TIKRAI balina . Naudoju apie du mėnesius, tepu tik vakarais ir tai nereguliariai, nes kaip minėjau naudoju natūralias priemones ir labai jau nesinorėdavo tepti tos chemijos, bet dėmės buvo didelės ir negražios, tai užsimerkdavau ir tepdavau tongue.gif Dabar jos žymiai žymiai pašviesėjo, dar matyti, bet labai nedaug. O gelio išnaudojau tik trečdalį, manau sutepus pusę, dėmių nebeliks mirksiukas.gif



QUOTE(Faustina2000 @ 2011 03 20, 11:20)
Naikinau lazeriu, bet daktaras pasake, kad didele tikimybe kad atsinaujins, nes demiu yra kelios rusys. Viena atsinaujino po metu. Naudojau klinikoje isigyta brangu tepala, pabalo nemazai. Siaip tai butina stiprus kremai nuo saules, jei yra polinkis i pigmentines demes. Liudna, kad taip yra, bet turint jas, saule nera musu drauge.



QUOTE(KRV @ 2011 03 21, 11:22)
prieš 2 metus taip pat teko naikinti pigmentines dėmes lazeriu. Rezultatu nebuvau labai patenkinta - dėmės pablyško, bet ne tiek, kad galėčiau prisiauginti kirpčiukus  (o to labiausiai norėjau). tada man atliko 8 procedūras (daugiau nerekomendavo) , kiekviena procedūra kainavo 800 lt  schmoll.gif .po procedūrų naudojau paskirtą pagamintą kremą, stiprius apsauginius kremus nuo saulės, bet praėjo 2 metai, o dėmės vėl tokio pat ryškumo g.gif
šiemet teko konsultuotis kitoje įstaigoje su odos gydytoja, tai likau visai be žado - pasirodo lazeriu dėmes naikinti turėčiau kiekvieną rudenį-žiemą (manau jos tiek nevertos biggrin.gif ) bei turėčiau naudoti priemones su rūgštimis, atlikinėti cheminius pilingus....Taip , kad jau mėnesį naudoju O.D.A. priemones, susiradau kosmetologę, dirbančią su šiais produktais ir žiūrėsiu, aišku stebuklo nesitikiu, jo nesulaukiau ir iš lazerio.



QUOTE(himalaia @ 2011 03 22, 06:13)
Bet net ir patį didžiausią SPF turintis kremas 100% neapsaugos odos, reikia ne tik kremus naudoti, bet ir vengti saulės.
Taip, su dėmėmis reikai kovoti visą gyvenimą, nes jos visada atsinaujina. Dėl to turėjo įspėti prieš darantis lazerines procedūras. Manau, nuolat naudojant rūgštines priemones, saugantis saulės gali rezultatas visai ir neblogas būti, tik svarbu nuolat rutinos laikytis, tai svarbiausia. Nes porą kartų pasideginus visas triūsas gali šuniui ant uodegos nueiti.



Atsakyti
QUOTE(Kuerla @ 2011 04 30, 23:47)
o pigmentines demes atrodo kaip strazdanos?
blush2.gif

Neee, strazdanos tai dazniausiai taisyklingos apvalios demeles, man jos netgi zavios, rolleyes.gif o pigmentines demes tokie netaisyklingu formu rudi plemai, susirinkciau turbut visas pasaulio strazdanas kad tik kas sutiktu jas iskeisti i pigmentines demes biggrin.gif

Cia strazdanos

user posted image

user posted image

O cia pigmentines demes.

user posted image
Pas ka ant kaktos, pas ka ant virsutines lupos ar ant smilkiniu. Daznai atrodo tarsi butu purvina.
Cia truputi lengvesne forma
user posted image

QUOTE(zibba @ 2011 05 02, 10:25)
o kokiu kremu jus jas balinates?

As balinau rudenį su sia priemone, Natinuel Seba Fluid AHAs-BHA 12%
user posted image

Efektas tikrai buvo matomas, dabar aisku vel jos islindo... Nuo pavasario iki rudens nebalinu tik saugau stipriais kremais nuo saules su mineraliniais filtrais - cinko oksidu ir titano dioksidu.
QUOTE(zibba @ 2011 05 02, 10:25)
o vat dar idomu, gak kas bendet makuoti, ar budra padeda uzmaskuoti ar visvien matosi?



Visvien matosi, ypač vasarą, nors ir naudojant gerai maskuojancias pudras. Arba tada jos reikia kraut be proto unsure.gif Ziema kadangi pablunka, situacija geresne.
Cia apie makiaza strazdanems http://www.the-cosme...les-makeup.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 02 gegužės 2011 - 16:42
aciu, na mano pigmentines demes, tai yra labiau rudi randukai po spuogu spaudymo verysad.gif ir dydzio panasaus kaip strazdanos., tai man kyla visad klausimas, ar jas reik gydyt kaip randus, su randu tepalais, ar balinti...

dar vieans klausimukas, kokius konkreciiai, firmos kokios ir faktoriaus apsauginius nuo saules kremus naudojat? kuriuose is ju ytra to cinko oksido? ax.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuerla @ 2011 05 02, 18:05)
aciu, na mano pigmentines demes, tai yra labiau rudi randukai po spuogu spaudymo verysad.gif  ir dydzio panasaus kaip strazdanos., tai man kyla visad klausimas, ar jas reik gydyt kaip randus, su randu tepalais, ar balinti...

dar vieans klausimukas, kokius konkreciiai, firmos kokios ir faktoriaus apsauginius nuo saules kremus naudojat? kuriuose is ju ytra to cinko oksido? ax.gif
aciu 4u.gif

jas reik naikinti kaip pigmentines dėmes, pliusas kad jų prigimtis tokia, tai vadinasi tikėtina kad išsinaikinsit gana paprastai.
apie kremukus yra net atskira tema - geras kremas su dideliu SPF
dėl mineraliniu filtrų būtinumo aš kažkodėl dvejoju g.gif

...ekologiškų kosmetikos priemonių parduotuvėlėje, kur priakiaujama angliška produkcija, sakė kad jie britanijoje uždrausti g.gif ... šia info irgi abejoju... bet biodermos kremukas pigmentuotai odai su cheminiais filtrais g.gif (bent jau lietuvoje prekiaujama tokiu)...
... ir man kilo įtarimas kad mano poras būtent tie mineraliniai filtrai ir kemša, o tada nėra man kaip saugotis nuo saulės. Nes pasirinkimas: spuogai ar pigmentinės dėmės - ne koks... o jei viskas kartu doh.gif
Atsakyti
Merginos, ir strazdanos, ir melazma ("nėštumo kaukė") techniškai yra pigmentinės dėmės. Bet koks odos pigmento pakitimas (tamsus ar šviesus) yra vadinama pigmentine dėme- tai bendras pavadinimas, ne pigmentacijos, dėmės rūšis. Ar tai būtų baltmė, ar strazdanos, ar grybelio sukelta depigmentacija.

QUOTE(Kuerla @ 2011 05 02, 12:05)
aciu, na mano pigmentines demes, tai yra labiau rudi randukai po spuogu spaudymo verysad.gif

Jei randeliai yra rudi, tada reiktų baltinti kaip pigmentines dėmės ir turėtų priemonės padėti. Jei randeliai būtų rausvi, kokie tradiciškai po aknės lieka, su jais labai sunku kovoti ir jie taip paprastai balinimui nepasiduoda.

QUOTE(bytte @ 2011 05 03, 02:38)
...ekologiškų kosmetikos priemonių parduotuvėlėje, kur priakiaujama angliška produkcija, sakė kad jie britanijoje uždrausti g.gif ... šia info irgi abejoju... bet biodermos kremukas pigmentuotai odai su cheminiais filtrais g.gif  (bent jau lietuvoje prekiaujama tokiu)...
... ir man kilo įtarimas kad mano poras būtent tie mineraliniai filtrai ir kemša, o tada nėra man kaip saugotis nuo saulės. Nes pasirinkimas: spuogai ar pigmentinės dėmės - ne koks... o jei viskas kartu doh.gif

Tikrai nemanau, kad yra pagrindo sakyti, jog pigmentinėm dėmėm tinka tik mineraliniai filtrai.
Dėl ekologiškų priemonų... Saulės apsaugos priemonės nebūna sertifikuotos, ekologiškos (nors ir rašo pavadinime "organic"- kas reiškia, kad naudojami organiniai (kitas pavadinimas- cheminiai (avobenzonas ir t.t.). Cinkas ir titanas yra inorganiniai) filtrai), bet yra nesertifikuotų, tačiau a la natūralių, pvz, Aubrey Organics.
Ir taip, mineraliniai filtrai gali kimšti poras, deja. Tad geriau vengti saulės bent jau intensyviausiomis valandomis, į gerderobą inkorporuoti akinius bei skrybėlę smile.gif
Atsakyti
O gal zinote ar galima naudoti krema pigm demelem naikinti jei veidas su issipletusiais kapiliarais ir net rosacea? Zodziu, turiu visa puokste 'grozio' ant veido verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(GdGl @ 2011 05 03, 15:51)
O gal zinote ar galima naudoti krema pigm demelem naikinti jei veidas su issipletusiais kapiliarais ir net rosacea? Zodziu, turiu visa puokste 'grozio' ant veido  verysad.gif

Žiūrint koks tas kremas, ar jums rūgštys tinka ir t.t. Pvz., vieniems žmonėms su rožine BHA didelis išsigelbėjimas, kitiems netinka, nes dirgina odą.
Reiktų paeskeprimentuoti ir rinktis kuo švelnesnes priemones.
Gal vitaminas C tiktų? Jis ir balina, ir kapiliarams gali būti naudingas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2011 05 03, 23:33)
Žiūrint koks tas kremas, ar jums rūgštys tinka ir t.t. Pvz., vieniems žmonėms su rožine BHA didelis išsigelbėjimas, kitiems netinka, nes dirgina odą.
Reiktų paeskeprimentuoti ir rinktis kuo švelnesnes priemones.
Gal vitaminas C tiktų? Jis ir balina, ir kapiliarams gali būti naudingas  ax.gif

as nesu bandziusi rugsciu, reiketu pabandyti, ir vitamina C. aciu 4u.gif
Atsakyti
nusipirkau as dabar IWOSTIN SPF 50 krema nuo saules, o dabar radau, kad tos pacios firmos yra tiesiog veido kremas su SPF. Tai klausimas butu, gal turinciai pigmentiniu demiu uztektu tik tas kremas veidui su SPF, ar butina naudoti butent krema nuo saules? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zibba @ 2011 05 07, 12:51)
nusipirkau as dabar IWOSTIN SPF 50 krema nuo saules, o dabar radau, kad tos pacios firmos yra tiesiog veido kremas su SPF. Tai klausimas butu, gal turinciai pigmentiniu demiu uztektu tik tas kremas veidui su SPF, ar butina naudoti butent krema nuo saules? wub.gif

jei isnaikinsi demes ir nenoresi,kad jos vel atsirastu,tai veida teks visa laika saugot nuo saules su spec. kremu ir didele apsauga. As buvau isnaikinus ir tepu su 50 apsauga,bet kazkiek vis tiek islindo demeliu. Veido is vis nebedeginu 4u.gif
Atsakyti
o yra kokia nors priemone suvienodinti veido spalva?
Atsakyti