Įkraunama...
Įkraunama...

Kandys

QUOTE(gabe60 @ 2008 07 09, 09:15)
pas mane irgi bjaurybės virtuvėje užsiveisė, niekaip neaptinku jų veisyklos  schmoll.gif , paskaičiau postus, net nepagalvojau, kad maiste gali apsigyventi, bet viskas sudėta indeliuose  unsure.gif , na kai kas maišeliuose.., bandysiu pervalyti su actu, kaip kažkuriame poste radau parašyta.
Nesinori namie visokios chemijos purkšti  doh.gif , tuo labiau virtuvėje..

Tiesa, kokiame skyriuje Maximoje ieškoti tų kedro gabaliukų?


Radau pašilaičių maximoj, antram aukšte, šalia sudėtos vonios užuolaidos, prilipinami kabliukai...
Atsakyti
QUOTE(Lulka @ 2008 07 08, 15:33)
Ephestia elutella Hübner - maistinė kandis (aš ja taip vadinu, lietuviško pavadinimo nežinau), apsigyvena kruopose, kavoje, riešutuose, džiovintuose vaisiuose, žolelėse ir pan., arbūzo sėklos dydžio, o ant tamsisai pilkų sparnų gerai matosi šviesesni dryžiai. Įsigijau parduotuvėje su Galintos košėm, nors radau jų ir sezamo sėklose, kurios bėje buvo dar neatidarytos, pasitaikė jų net ekologinėse kruopose bei žirniuose. kaip kovoju? Kol kas tik lakstau su skudurėliu iš paskos, be to teko mest lauk visas kruopas, arbatas ir prieskonius... Gal kas žinot kitus būdus???


Tiesiog mano situaciją aprašei doh.gif Aš irgi pastoviai tas kandis randu Galintos manų kruopuose, ir sezamo sėklų maišelyje neatidarytame radau... Vis galvojau, kad gal jos prasigraužia tą maišelį ir įlenda? g.gif O kruopas supyliau į atrodo sandarių stiklinį indą, bet vistiek po kiek laiko ten didžiulė išpampusi kandis atsirado bash.gif Jau net nebežinau nei ką galvoti - ar iš parduotuvės parsinešu, ar anyta su džiovintais obuoliais užvežė doh.gif Bet baisu, kai atidariusi spintelę galiu rasti naują civilizaciją besivystant blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Etumar @ 2008 07 12, 15:00)
Tiesiog mano situaciją aprašei  doh.gif  Aš irgi pastoviai tas kandis randu Galintos manų kruopuose, ir sezamo sėklų maišelyje neatidarytame radau... Vis galvojau, kad gal jos prasigraužia tą maišelį ir įlenda? g.gif O kruopas supyliau į atrodo sandarių stiklinį indą, bet vistiek po kiek laiko ten didžiulė išpampusi kandis atsirado bash.gif Jau net nebežinau nei ką galvoti - ar iš parduotuvės parsinešu, ar anyta su džiovintais obuoliais užvežė  doh.gif  Bet baisu, kai atidariusi spintelę galiu rasti naują civilizaciją besivystant  blink.gif



Zinokit, pas mane ta pati beda...nuomojamam bute...tik, kol as supratau, su kuo turim reikala.. blink.gif Kandys - virtuveje! doh.gif Ir su siurbliu gaudem, ir su skudureliu visus iki vieno buvau isszudzius, po dienos, ziurek ir vel lekioja! verysad.gif Irgi teko visas kruopas ismesti...ir daug!

Itariu, kad ju zidinys ventiliacijos angoj, nes kazkaip aplinkui ju nemazai buna. Dar, tiesa, viena spintele uzkista seimininkes prieskoniais, nenorejau ten lysti...bet, manau, kad teks, tik is karto reikia pasiruost moraliskai biggrin.gif Ir, aisku, pirksiu Cobra cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Etumar @ 2008 07 12, 15:00)
manų kruopuose, ir sezamo sėklų maišelyje neatidarytame radau... Vis galvojau, kad gal jos prasigraužia tą maišelį ir įlenda? g.gif O kruopas supyliau į atrodo sandarių stiklinį indą, bet vistiek po kiek laiko ten didžiulė išpampusi kandis atsirado bash.gif


o man tai atrodo, kad jau ant tu kruopu buna kiausineliu prideta. nesinori tuo tiketi, bet kaip paaiskinti tokia situacija...kai pastebejom, kad namie kandys kruopose uzsiveise, tai viska ismetem, o paskui nusipirktas kruopas iskart stiklainiuose sandariai uzdarydavome. bet po kurio laiko pastebejom, kad ir tame paciame sandariai uzdarytame stiklainyje kandziu prisiveise doh.gif tai kaip paaiskint? jauciu, kad jau is parduotuves tas kruopas su kiausineliais parsinesam g.gif tai net nebesinori ne kruopu valgyt...
Atsakyti
aš poto kai kelis kartus išpurškiau visus kambarius cobra, kol kas nematau tų skraiduolių doh.gif dar kedro gabaliukų prisipirkau maximoje pridėliojau visur, lentynose, spintoje, tikiuosi vargai nenuėjo perniek thumbup.gif
Atsakyti
ir pas mane pilna,net nepakalvojau ,kad tokia deda ne manbe viena uzpuole.kosmaras kazkoks.dezutes uzdaros o ju vistiek viduje atsiranda. :bloga

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintareles: 01 rugpjūčio 2008 - 19:10
Pas mane uzsiveise kazkur pernai ziema virtuveje, tai isnaikinau jas paprasciausiu budu - ismeciau visus produktus is virtuves, dezinfekavau spinteles, vyras isnese savo maista, kurio niekaip nesutiko ismesti, i balkona ir laike ten karantine pora savaiciu, buvo ten ir salnu ir pan. Dabar visa maista dedu i sandarius stiklinius indelius arba paprasciausius stiklainius. Bet kaip ne keista, vėl pradejo skraidyti niekingosios, matyt kad taip paprastai ju neatsikratysi, kazkur kazkas lieka ir vel istorija kartojasi, o galbut atsinesame jau is parduotuves. Uosvis karta miltu i savo namus atsinese, tai is pakelio ne tik kandys isskrido, bet dar ir kirmeles miltuose sliauziojo, gaila, kad cekio nepasieeme. Parduotuves nuolat matau kandis skraidant prie miltu, prieskoniu, riesutu ir dziovintu vaisiu. Viena aisku - uzdarytuose stiklainiuose kandys tikrai nesiveisia, jei jau uzsisiveise, vadinais, buvo lervu pries tai, be to, sandarus indai saugo, kad neuzsikrestu kitas maistas. Na, nezinau, ka dabar darysiu... Kol kas kedro aliejum paslaksciau spinta, pridejau kvapu virtuveje, bet man rodos, kad jie labiau padeda kaip prevencine priemone, o jei jau uzsiveise, tai na kazin ka ir pades, kol ju fiziskai neisnaikinsi.
Atsakyti
niu zinok ir as viska sutvarkiau,isploviau,ispyliau,parsinesusi naujai stipriai suvinuodavau maiseli arba supildavau i sandaria dezute.bet atidarius po kiek laiko vel pasdavau kruopas ar makaronus su kirmelytem ir voratinkliais.net sandarumas nepadeda.baisiau negu baisu.nebezinau ka daryti. g.gif
Atsakyti
dar padeda kastonai. rudeni prisirinkit rudu kastonu ir pridekit i spinta tai puse metu tikrai veiksmingas dalykas buna
Atsakyti
nea.cia ne rubu kandys,abejoju ar toms maistinems padeda kastonai.joms kazko tokio superinio reikia nes niekas nepadeda.
Atsakyti
Pas mus ir uzsiveise tu baisuniu grikiu ktuopose, bet viska ismetem....ir ka vel skraido doh.gif vis k is kazkur islenda ir islenda, tai vyras su skudureliu is paskos vis laksto...man jau bloga, visos sienos aptraiskytos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(just mamukass @ 2008 08 19, 17:06)
Pas mus ir uzsiveise tu baisuniu grikiu ktuopose, bet viska ismetem....ir ka vel skraido doh.gif vis k is kazkur islenda ir islenda, tai vyras su skudureliu is paskos vis laksto...man jau bloga, visos sienos aptraiskytos verysad.gif

pas mus tas pats. siaubas siaubelis. O kazin ar tie kur is kruopu gali veliau ant rubu persimest? o gal kai kruopose gime kruopas tik ir es g.gif
Atsakyti