Įkraunama...
Įkraunama...

Mokinamės Norvegų kalbą savarankiškai IV

laba merginos, ir as noreciau prie pradedanciuju prisijungti, ar dar yra galimybe ir gal galima butu gauti knygute i pasta ketvirtadiene@gmail.com. Aciu!
Atsakyti
Sveikos visos jau toli pazengusios wink.gif Norejau kreiptis i jus del patarimu siuo klausimu. Nusprendziau mokytis kalba bet nusipirkau netinkamos literaturos , pasirodo ji turintiems pagrindus , skaiciau jusu temas kur pamokos nuo nulio , ten ju labai nedaug. Tad gal kuri galite pasidalinti informacija nuo o pradejote ? kaip lengviau pradeti ta kalba ? ar gal net kokia knyga yra tiems pradedantiesiems? nes siuo metu esu jau norvegijoje ir po lietuviskus knygynus negaliu pasivaikscioti smile.gif aciu jei atsiras kas pades smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juustulka: 13 vasario 2012 - 18:11
QUOTE(juustulka @ 2012 02 13, 18:06)
Sveikos visos jau toli pazengusios wink.gif Norejau kreiptis i jus del patarimu siuo klausimu. Nusprendziau mokytis kalba bet nusipirkau netinkamos literaturos , pasirodo ji turintiems pagrindus , skaiciau jusu temas kur pamokos nuo nulio , ten ju labai nedaug. Tad gal kuri galite pasidalinti informacija nuo o pradejote ? kaip lengviau pradeti ta kalba ? ar gal net kokia knyga yra tiems pradedantiesiems?  nes siuo metu esu jau norvegijoje ir po lietuviskus knygynus negaliu pasivaikscioti smile.gif aciu jei atsiras kas pades smile.gif


Sveika smile.gif O kokia knyga nusipirkai?
Dauguma cia mokinosi is På vei vadovelio, ji yra norvegu kalba parasyta, todel reikia sedeti su zodynu smile.gif
Atsakyti
laba mergaites 4u.gif va as pries koki pora savaiciu atsisiunciau CD dialogus 15 pamoku ir vadoveli savarankiskai mokintis ,bet paklausius koktu pasidare ir pavarcius knyga net nz kaip pradet mokintis doh.gif ir va visai netycia jus radau tai gal bendrom jegom,nors biski promoksiu bent zodziu g.gif
Atsakyti
Kaip smagu kad gavau atsakima smile.gif na mano knyga is lietuvos ten skaitosi norvegu kalbos praktinis mokymosi kursas, euroknyga :langenscheidt:
cia ieina 3 cd, knyga ir pratybu sasiuvinukas , taciau cia reikia mokintis jau turint kazkokius pagrindus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jautuke30 @ 2012 02 14, 02:08)
laba mergaites 4u.gif  va as pries koki pora savaiciu atsisiunciau CD dialogus 15 pamoku ir vadoveli savarankiskai mokintis ,bet paklausius koktu pasidare ir pavarcius knyga net nz kaip pradet mokintis doh.gif  ir va visai netycia jus radau tai gal bendrom jegom,nors biski promoksiu bent zodziu g.gif


Sveika smile.gif Nuo ko pradeti? Nuo pirmos pamokos vadovelyje wink.gif tiesiog ramiai atsisesti ir pradeti skaityti, jeigu ten normalus vadovelis? Nes nezinau koki turi smile.gif

QUOTE(juustulka @ 2012 02 14, 09:40)
Kaip smagu kad gavau atsakima smile.gif na mano knyga is lietuvos ten skaitosi norvegu kalbos praktinis mokymosi kursas, euroknyga :langenscheidt:
cia ieina 3 cd, knyga ir pratybu sasiuvinukas , taciau cia reikia mokintis jau turint kazkokius pagrindus smile.gif


Aha, pasiziurejau knyga, ten jau B1 lygis, gali imti sia knyga, kai praeisi vadoveli pirmo ir antro lygio smile.gif


Jeigu norite galiu atsiusti På vei vadovelio komplekta.
Atsakyti
rolleyes.gif Na butu tikrai labai nuostabu , nes taip norisi pradeti bet nera nuo ko doh.gif g.gif o tai gal i gmail ? jei ka tai mano : juustulka@gmail.com... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juustulka @ 2012 02 15, 18:18)
rolleyes.gif  Na butu tikrai labai nuostabu , nes taip norisi pradeti bet nera nuo ko  doh.gif  g.gif  o tai gal i gmail ? jei ka tai mano : juustulka@gmail.com...  4u.gif


Vadovelis daug sveria, galiu tik per skype smile.gif
Atsakyti
na tada gerai smile.gif skype justute11 , aisku nezinau kada prie jo busiu biggrin.gif
Bet is anksto esu tau begalo dekinga mirksiukas.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juustulka: 15 vasario 2012 - 21:55
As ir labai noriu vadovelio ir labai noriu su visomis mokytis 4u.gif as jau pazengusi esu ax.gif
Atsakyti
Sveikos paneles, pradejau mokintis norvegu kalba pagal po vei vadoveli, bet gal kas galetu atsiusti cd irasa. buciau lb dekinga smile.gif mano skype doviliukas668
Atsakyti
Rasykit man i AZ savo skype, atsiusiu smile.gif
Atsakyti