Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniu sukneliu salonai Alytuje

sveikos, merginos.
Pasidalinsiu ir as savo nuomone.
Kadangi as ieskojau nepustos suknios o lengvos, tai man labiausiai patiko
Rasa ir Dama. Ten naujausios ir graziausios suknios. Aptarnavimas labiau patiko damoj, bet rezervavausi suknia Rasoj.
Siaip kas ieskot tortiniu sukniu tai ju rasit visur, nes tokiu visur dauguma lotuliukas.gif
Kainos ivairios, bet brangiausia ko gero Rasoj.
Siuose salonuose kur minejau tikrai yra graziu sukneliu,vis papildo nauju, aisku uz grozi reikia moketi, jei jus renkates suknele iki 800 lt tai nera ko noreti ir nereikia sakyti kad alytuj baisios suknios smile.gif
Sekmes merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aurore @ 2008 03 26, 00:40)
Dar vienas Alytuje Topoliu g. 5-22 :

http://www_diora_lt/

Pati dar nebuvau, bet irgi balandi pasistengsiu pralekti per kelis salonus wink.gif


As pasikartosiu, kad nenusviltumet paskui. BALTOJ DAMOJ aptarnavimas ir mane suzavejo, labai malonios buvo ir t.t. taciau atvaziavus pasiimti sukneles pareiske, kad nesutvarke jos man taip kaip buvo tartasi, nes po manes ja nuomosis kita mergina - kitokiu ismatavimu. Pasiule issirinkti kita vestuviu isvakarese!
Nuomodamos ten bukit tikros, kad neturesit tokiu problemu!
Atsakyti
Gal kartais zinot gera kirpeja ir kosmetologe Alytuje unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolita @ 2008 04 14, 14:10)
sveikos, merginos.
Pasidalinsiu ir as savo nuomone.
Kadangi as ieskojau nepustos suknios o lengvos, tai man labiausiai patiko
Rasa ir Dama. Ten naujausios ir graziausios suknios. Aptarnavimas labiau patiko damoj, bet rezervavausi suknia Rasoj.
Siaip kas ieskot tortiniu sukniu tai ju rasit visur, nes tokiu visur dauguma  lotuliukas.gif
Kainos ivairios, bet brangiausia ko gero Rasoj.
Siuose salonuose kur minejau tikrai yra graziu sukneliu,vis papildo nauju, aisku uz grozi reikia moketi, jei jus renkates suknele iki 800 lt tai nera ko noreti ir nereikia sakyti kad alytuj baisios suknios  smile.gif
Sekmes merginos  4u.gif

o jie tarkim La sosa arba San Patrick turi? Ir kokios mazdaug kainos ten... g.gif
O kada vestuves tavo?
Papildyta:
QUOTE(Smailiukas @ 2008 04 14, 15:23)
As pasikartosiu, kad nenusviltumet paskui. BALTOJ DAMOJ aptarnavimas ir mane suzavejo, labai malonios buvo ir t.t. taciau atvaziavus pasiimti sukneles pareiske, kad nesutvarke jos man taip kaip buvo tartasi, nes po manes ja nuomosis kita mergina - kitokiu ismatavimu. Pasiule issirinkti kita vestuviu isvakarese!
Nuomodamos ten bukit tikros, kad neturesit tokiu problemu!

nu cia tai virsune.... doh.gif O sutarti kokia rasetes? g.gif
Atsakyti
[quote=doviliuke21,2008 04 14, 19:10]
o jie tarkim La sosa arba San Patrick turi? Ir kokios mazdaug kainos ten... g.gif
O kada vestuves tavo?
Papildyta:

nu kainos Rasoj tai man atrodo prasideda nuo 1000 iki 3000 lt tikrai yra, ir zadejo dar gauti nauju sukniu is nauju kolekciju.
Del dizaineriu dbr nepamenu kokiu ten turi, bet tikrai zinomu... Buciau namie tai pasakyciau, bet dbr rasau is darbo tai neparasysiu dizaineriu...
Aisku aptarnavimas tai nera labai ispudingas, tamsi moteris tai lyg ir nieko tokia, bet blonde tai tokia pasiputus, jei tik matuojies ir neimi tai susinervina truputi lotuliukas.gif
Siaip Zavesy malonus aptarnavimas, maloni tokia moteris, bet sukneles tai tokios riebios kaip as pasakyciau lotuliukas.gif o as kai ieskojau lengvos, tai nelabai ten ka radau, nors zadejo balandzio vidury irgi gauti nauju sukniu.
Mano svadba geguzes pradzioj Jamaikoje wub.gif
Atsakyti
[quote=Dolita,2008 04 15, 10:10]
[quote=doviliuke21,2008 04 14, 19:10]
o jie tarkim La sosa arba San Patrick turi? Ir kokios mazdaug kainos ten... g.gif
O kada vestuves tavo?
Papildyta:

nu kainos Rasoj tai man atrodo prasideda nuo 1000 iki 3000 lt tikrai yra, ir zadejo dar gauti nauju sukniu is nauju kolekciju.
Del dizaineriu dbr nepamenu kokiu ten turi, bet tikrai zinomu... Buciau namie tai pasakyciau, bet dbr rasau is darbo tai neparasysiu dizaineriu...
Aisku aptarnavimas tai nera labai ispudingas, tamsi moteris tai lyg ir nieko tokia, bet blonde tai tokia pasiputus, jei tik matuojies ir neimi tai susinervina truputi lotuliukas.gif
Siaip Zavesy malonus aptarnavimas, maloni tokia moteris, bet sukneles tai tokios riebios kaip as pasakyciau lotuliukas.gif o as kai ieskojau lengvos, tai nelabai ten ka radau, nors zadejo balandzio vidury irgi gauti nauju sukniu.
Mano svadba geguzes pradzioj Jamaikoje wub.gif
[/quote]
o kur tas Zavesys? ax.gif oho kokios ispudingos vestuves turetu but....Oi lauksim nuotaukeliu butinai... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2008 04 15, 10:30)
o kur tas Zavesys? ax.gif  oho kokios ispudingos vestuves turetu but....Oi lauksim nuotaukeliu butinai... wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif


rotuses aikstej, 2 aukste.
Papildyta:
Siaip Diora naujas salonas, viduj gan jauku, matavimosi kabina didele.
Bet kai as buvau tai nedaug sukniu jos dar turejo, bet sake laukia griztant, nes uzsakyta smile.gif Viena tikrai buvo labai grazi suknele bent jau man, bet su ilga uodega tai man nelabai patogu nors ir segasi jinai. Bet siaip labai daili buvo, net pasimatavau wub.gif
Siaip neblogu ten yra ir pamerginiu sukniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolita @ 2008 04 15, 10:45)
rotuses aikstej, 2 aukste.
Papildyta:
Siaip Diora naujas salonas, viduj gan jauku, matavimosi kabina didele.
Bet kai as buvau tai nedaug sukniu jos dar turejo, bet sake laukia griztant, nes uzsakyta smile.gif Viena tikrai buvo labai grazi suknele bent jau man, bet su ilga uodega tai man nelabai patogu nors ir segasi jinai. Bet siaip labai daili buvo, net pasimatavau  wub.gif
Siaip neblogu ten yra ir pamerginiu sukniu  smile.gif

gaila, kad alytaus salonai neveza La Sposa arba San Patrinck, Pronovias sukneliu, jos man pacios mieliausios... wub.gif
Atsakyti
La sposa man atrodo turi Dama.
maggiesottero turi Zavesys.
Diora tikrai turi irgi vardiniu sukniu bet kokiu tai nepamenu.
Rasa taip pat giriasi garsiu dizaineriu sukniomis.
Atsakyti
sveikos, nuotakos 4u.gif
stai ir as, grizau vakar is lietuveles smile.gif
perrasysiu info, kuria parasiau alytaus nuotakose, ten yra truputi daugiau info apie kitus vestuvinius reikaliukus smile.gif

taigi sukneles...
savaja radau baltoje damoje. norejau kazko parasto, ne itin pusto, taciau elegantisko ir romantisko, na net nezinau kaip paaiskinti. taciau radau tai, aks pranoko mano lukescius. ir stebetinai keista, taciau uz 800lt., nors buvau paisryzusi uz aj moketi zymiai daugiau, bet tai tik nudziugino. i kaina iiena nerealus gifiurinis svarkelis, mmmmm gera ir grazu paciai prisiminti ieina i paluksu gelytes, veliumas.
kalbant apie tuos pacius sukneliu salonus, as pirmiausia ejau i Vilindra, kt pusej egles parduotuves. is pat pradziu maloniai pasitiko, paklause kokios noreciau. man tik pasake po to, zinok sitoks modelis tau pagal kaina nelabai ikandamas!!! isivaizduokit kaip jinai driso!!! sakau, man kaina nesvarbi, svarbu pats modelis. tada pradejo atsiprasinet. zodziu, nervai nelaike is pyskcio, bet matavausi ka siule. nes ka rinkausi pati, nedave, tipo cia ne jusu skoniui ir figurai, reikia stambesnem. sakau, tai gal imanoma ptvarkyti pagal man, sako siuveju nera siuo metu. zodziu nusisaut buvo galima. uzdejo tris man sukneles.. viena grazi buvo be galo.. iskart jinai pabreze, zinokit kaina gal jums visgi didoka, 1600lt. mano drauge sako pats tas!!!! kad butumet mate jos israiska buvo dar viena kazkokia nuotaka, tai kol laukemm, isjeo irgi pikta pikta. zodziu. ne man vienai taip pasirodo nusivyliau vilindra labai labai, nos buvau girdejusi gan neblogu atsiliepimu. vilindroje kainos 700 - 2000lt
tada nuvaziavom i Rasa. maloniai be galo aptarnavo, ojojojojoj. irgi labai graziu sukneliu yra, matosi kad dar ne karto nedevetos, na bet jos ne mano skonio buvo, nes buvo be galo pustos, ir pati uodega pusta plius. zodziu, isismatavau, bet savosios neradau. rasoje kainos nuo 1200 iki 3500lt
Tada pakeliui vaziavome priesais pirma vidurine kur yra diausktis namas, bet pirmadieniais apsirodo nedriba. tik antrad - ketvirt iki 4 val.
zodziu, suknyte likau ir esu nerealiai patenkinta, kazkaip niekur kitur nesinorejo vaziuoti. pranoko mano pacios lukescius drinks_cheers.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(svaigutis @ 2008 04 20, 22:30)
sveikos, nuotakos  4u.gif
stai ir as, grizau vakar is lietuveles  smile.gif
perrasysiu info, kuria parasiau alytaus nuotakose, ten yra truputi daugiau info apie kitus vestuvinius reikaliukus smile.gif

taigi sukneles...
savaja radau baltoje damoje. norejau kazko parasto, ne itin pusto, taciau elegantisko ir romantisko, na net nezinau kaip paaiskinti. taciau radau tai, aks pranoko mano lukescius. ir stebetinai keista, taciau uz 800lt., nors buvau paisryzusi uz aj moketi zymiai daugiau, bet tai tik nudziugino. i kaina iiena nerealus gifiurinis svarkelis, mmmmm  gera ir grazu paciai prisiminti  ieina i paluksu gelytes, veliumas.
kalbant apie tuos pacius sukneliu salonus, as pirmiausia ejau i Vilindra, kt pusej egles parduotuves. is pat pradziu maloniai pasitiko, paklause kokios noreciau. man tik pasake po to, zinok sitoks modelis tau pagal kaina nelabai ikandamas!!! isivaizduokit kaip jinai driso!!!  sakau, man kaina nesvarbi, svarbu pats modelis. tada pradejo atsiprasinet. zodziu, nervai nelaike is pyskcio, bet matavausi ka siule. nes ka rinkausi pati, nedave, tipo cia ne jusu skoniui ir figurai, reikia stambesnem. sakau, tai gal imanoma ptvarkyti pagal man, sako siuveju nera siuo metu. zodziu nusisaut buvo galima. uzdejo tris man sukneles.. viena grazi buvo be galo.. iskart jinai pabreze, zinokit kaina gal jums visgi didoka, 1600lt. mano drauge sako pats tas!!!!  kad butumet mate jos israiska  buvo dar viena kazkokia nuotaka, tai kol laukemm, isjeo irgi pikta pikta. zodziu. ne man vienai taip pasirodo  nusivyliau vilindra labai labai, nos buvau girdejusi gan neblogu atsiliepimu. vilindroje kainos 700 - 2000lt
tada nuvaziavom i Rasa. maloniai be galo aptarnavo, ojojojojoj. irgi labai graziu sukneliu yra, matosi kad dar ne karto nedevetos, na bet jos ne mano skonio buvo, nes buvo be galo pustos, ir pati uodega pusta plius. zodziu, isismatavau, bet savosios neradau. rasoje kainos nuo 1200 iki 3500lt
Tada pakeliui vaziavome priesais pirma vidurine kur yra diausktis namas, bet pirmadieniais apsirodo nedriba. tik antrad - ketvirt iki 4 val.
zodziu, suknyte likau ir esu nerealiai patenkinta, kazkaip niekur kitur nesinorejo vaziuoti.  pranoko mano pacios lukescius  drinks_cheers.gif  4u.gif  wub.gif

Ar kartais ant tos sukneles kaireje puseje nera rozes imitacijos?Kai paskaiciau apie kaina ir svarkeli,tai panasu kazkuo ir i mano.O dar panasu,kad ir data ta pati.Ne kas butu,jei paaisketu,kad ta pati suknele isnuomota tai paciai dienai.
Atsakyti
va blyn, et nusigandau blink.gif blink.gif blink.gif
mano rozyte per vidury, o iskirpte v formos blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti