Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės suknelės iš interneto, Dalinamės patari

QUOTE(svilikas @ 2013 05 11, 22:31)
Ir labai ilgai laukt reikejo.

Sveikos, as uzsisakiau irgi suknele is sio puslapio ir esu siek tiek panikoje dabar. Aisku pergyvenu ar atrodis bent kiek grazi, kiek nuotraukoje, ar atitiks dydis ir pan., bet labiausiai del to ar spesiu gauti!!!
Kadangi, neturejau korteles tinkamos tokiem pavedimam, o vyro nenorejau prasyt uzsakyt, kad nematytu, kokia bus, paprasiau uzsakyt draugo vieno. Uzsakem ja i Norvegija, nes visi cia iki vestuviu randames. O va jis pasirodo uzsake pigiausiu budu, tai yra, kai reikia laukti 25d po uzsakymo, kol jie isgrynins pinigus, po to tik pradeda gaminti. Zodziu, uzsake BALANDZIO 7, O vestuves LIEPOS 6 diena, tad esu visiskoj panikoj, kad nespesiu gauti, nes, cia Norvegijoje megsta dar ismuitinime savaitele palaikyti...
Kokiu budu kitos uzsakinejote ir per kiek laiko mazdaug atejo!? verysad.gif
Atsakyti
Mes ta pačią dieną sumokėjome ir gavome atsakymą el laišką, kad ačiū uz apmokėjimą.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 05 13, 15:58)
Mes ta pačią dieną sumokėjome ir gavome atsakymą el laišką, kad ačiū uz apmokėjimą.... g.gif

tai mes irgi ta pacia diena sumokejom, tik jis pasirinko pigesni buda, kuris uztrunka ilgiau g.gif
na, mum atrase jau, kad suknele pagaminta, tik dar neissiusta, idomu, kada teiksis issiust ir kiek tai uztruks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(LaToja @ 2013 05 13, 17:36)
tai mes irgi ta pacia diena sumokejom, tik jis pasirinko pigesni buda, kuris uztrunka ilgiau  g.gif
na, mum atrase jau, kad suknele pagaminta, tik dar neissiusta, idomu, kada teiksis issiust ir kiek tai uztruks unsure.gif

Man yra parašyta kad gali siūti 30 dienų, o kai baigia išsiunčia g.gif
Atsakyti
QUOTE(LaToja @ 2013 05 13, 17:36)
tai mes irgi ta pacia diena sumokejom, tik jis pasirinko pigesni buda, kuris uztrunka ilgiau  g.gif
na, mum atrase jau, kad suknele pagaminta, tik dar neissiusta, idomu, kada teiksis issiust ir kiek tai uztruks unsure.gif

tai tu imk ir paklausk ju kiek uztruks siuntimas i Noevegija ir kada mazdaug gali tiketis kad suknele bus pas tave wink.gif paprastai jie atraso apytikslia data wink.gif man i Norvegija atejo per dvi dienas, bet as mokejau kad man butu atsiusta suknele per 4-8dienas smile.gif
Atsakyti
O as zinokit jau irgi pradedu gailetis, kad sakiausi suknute internetu. Kai pirkau buvo viskas kaip ir neblogai: issirinkau suknele (is ebay), nusiunciau jiems ismatavimus. Atsiliepimai apie pardaveja buvo gan geri (99,9). Gavau ju kelis laiskus ir pagal ju rekomendacija uzsisakiau pasijoni, kad pritaikytu kartu tai suknelei. Zadejo pasiuti per 15 darbo dienu. Praejo jau daugiau nei 20 darbo dienu, nusprendziau jiems parasyti koks progresas su mano suknele ir tylu jau kelinta diena. Nei jokios zinutes, nei jokio pranesimo, kad mano preke issiusta. Taigi va, kadangi esu apskritai labai didele trizne tai pradejau jau pergyvent, kaip cia bus g.gif
Labiausiai istikruju pergyvenu ne del jos ismatavimu neatitikimo, ne del medziagos kokybes ir ne del pristatymo laiko. Nerimauju del to ar apskritai tas modeliukas man tiks. Bijau, kad nebutu taip, kad uzsidesiu ja, pazesiu i veidrodi ir nusiminsiu smarkiai,kad ji ne man. doh.gif
Atsakyti
Dar laiko turi 4u.gif

O tu nuomojnnesimatavai kazko panasaus? Kad zinot ar modelis tinka?
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2013 05 14, 16:37)
Dar laiko turi 4u.gif

O tu nuomojnnesimatavai kazko panasaus? Kad zinot ar modelis tinka?

Matavausi panasaus tipo, taciau sitos sukneles virsus toks kitoks negu iprastai sukneliu. Daugiau del virsutines dalies galvoju, kaip atrodys... nuomoj nieko nemaciau panasaus.
Tai jau reikia tiketis geriausio. Vos tik gausiu, pasidalinsiu ax.gif
Atsakyti
Ir tikrai bus laiko pataisyt 4u.gif
Atsakyti
na o as prasiau, kad atsiustu siuntos sekimo numeri, kad stebet kaip ir kada suknele keliaus, bet irgi, vis dar nieko... g.gif
Atsakyti
O gal kas žinote šios http://www.landybrid...ess-b11245.html suknutės originalų pavadinimą (dizainerį). Pamačiau šią suknutę ir įsimylėjau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Baroozia @ 2013 05 19, 22:25)
O gal kas žinote šios http://www.landybrid...ess-b11245.html suknutės originalų pavadinimą (dizainerį). Pamačiau šią suknutę ir įsimylėjau wub.gif

mm....tikrai labai grazi ir romantiska, o kodel nenorite is sio puslapio pirkti?
Atsakyti