Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią keptuvę rinktis? - 2

QUOTE(*Alba* @ 2011 11 20, 15:37)
tikrai verta  thumbup.gif  nes vis daugiau kalbama, kad tefalas ne tik nuodingas, bet ir kancerogenines medziagas skleidzia  sad.gif  ir dar patiko, kad ne kinu gamybos. nors kai perejau nuo 36 cm skersmens keptuves prie 28 cm, tai pripratimui reikejo gana ilgo laiko tarpo  blush2.gif


Na ir visai pigiai tokį gerą daiktą įsigijot thumbup.gif
Atsakyti
Aš ir galvoju apie keramikinę nedidukę - kiaušiniams ar kokiems spirgučiams ax.gif Įdomu, ar tirpdosi normaliai?
Na o dėl nerūdijančio plieno keptuvės tai taip: kepiau ir mėsytę, ir žuvį. Įsitikinau, kad natūralų skonį ir kvapą tikrai išryškina. Nėra to, kad taip slystų ir nekibtų, kaip ant teflono. Taip įdomiai:kepti reikia būtinai uždengus, ir viskas ten atšoka. Pvz. miltų likučiai nuo žuvies suskrunda, bet prieš dedant kitą partiją, su mentele išimi iš keptuvės, kartu su maistu. Kaip suprantu, ten drėgmės tik gauna maistas uždengus, ir tuoj atkimba.
Bet man nelabai patinka, kad valyt ją sunkoka. Ir su kempine bandžiau - lieka tokios riebalų dėmės, niekaip neišsivalo doh.gif O va kito kepimo metu savaime dingsta g.gif Nelabai suprantu. Reikia susidraugaut su ja. Bet šiaip, jei ketinės išvaizda tenkina, tai jos priežiūra paprastesnė. O riebalų reikia į abi, tai nžn..
Atsakyti
QUOTE(atūr @ 2011 11 17, 09:05)
Na jei nenusipirkai Woll keptuves tai jau geriau nepirk. Pirma nusipirkom po triju metu nieko kepti nebegalejau, viskas kibdavo. Tai ismetem nusprendeme kad gal ne originalas, tai nusipirkome antra Woll is firmines parduotuves. Na jau praejo 2 metai, bet jau vakar zuvi kepiau ogi ziuriu kibti nori:( Tai va apie 800 Lt kaip i uzp..... Nusprendziau geriau marmurines dangos ar keramikines, sumokesiu 50-70 Lt tai nors negaila ismesti po 3 metu. Tiesa mano drauge irgi nusipirko wool, ta pati istorija kaip ir man. Nuejo ji i ta parduotuve kur pirko, tipo garantinis negalioja kibimo atveju, o pati keptuve nepazeista. Na pasake pardaveja jai " tai nors 3 metus gera keptuve turejai". Na va tiek. turbut dabar laikai tokie kad nieko amzino nebegamina. Cia ne seneliu  spyzines keptuves, kokios buvo pries 50 metu.


keista. neneigiu, kad būna, pvz prikimba bulvė kepant, bet tada žinau, kad prieš tai išplautos gerai neišdžiovinau, o staigiai pakaitinau, aliejaus, ir šmaukšt bulves į keptuvę. bet tai pavieniai atvejai. ir jeigu kokį kartą prikimba netyčia koks kraštelis, nemanau kad keptuvė šlamštas. o vartoma pas mus viskas tik šakute blush2.gif net mentelės vartymui neturim blush2.gif
Atsakyti
Oho, merginos. Kaip sunku išsirinkti, kai apie tas pačias keptuves net tokie dvejopi atsiliepimai biggrin.gif
Atsakyti
O kur geriausiai pirkti Woll? jau kalną keptuvių išmetėm, tai trim metam pirkčiau Woll.
Atsakyti
turiu 2 ketaus keptuves jau kokie 4 metai. buna , kad parudija, ir maistas pridega,bet pasveiciu su geleziniu sveistuku , su eko plovikliu , ir viskas su jom gerai. buvau nusipirkus italiska keramikine moneta firmos. sumokejau 119 litu. po 2 menesiu pasibraize ,ir tose vietose pradejo kibti maistas. buvo atiduota . gryzau prie savo ketaus . clap.gif thumbup.gif
Atsakyti
Esu labai patenkinta Fiskars keptuve. Blynai labai graziai apskrunda, ko neiseidavo padaryti Tefal keptuveje.
Atsakyti
Turiu ballarini firmos keptuve, kurios vidinis sluoksnis dengta keramikinemis mikro dalelemis, kuri atspari bet kokiems ibrezimamso ji pati yra pagaminta is keravio+titano, nu zinokit naudoju apie metus nepilnai, kepa super, nesaugoju jos , visada maisau su saukstu ar sakute, aliejau pilu labai mazai , niekada dar niekas neprikibo, man labai ji patiko. Kaip raso gamintojai jai 5 metai garantija. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tifa @ 2011 11 29, 00:38)
Esu labai patenkinta Fiskars keptuve. Blynai labai graziai apskrunda, ko neiseidavo padaryti Tefal keptuveje.


Kiek laiko naudojate?
Atsakyti
QUOTE(Tifa @ 2011 11 29, 00:38)
Esu labai patenkinta Fiskars keptuve. Blynai labai graziai apskrunda, ko neiseidavo padaryti Tefal keptuveje.

Geras, nežinojau, kad Fiskars gamina keptuves. Jų peiliai ir kt. įrankiai tai super, Reikia pasidomėti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(neraj @ 2011 11 29, 10:07)
Turiu ballarini firmos keptuve, kurios vidinis sluoksnis dengta keramikinemis mikro dalelemis, kuri atspari bet kokiems ibrezimamso ji  pati yra pagaminta is  keravio+titano,  nu zinokit naudoju apie metus nepilnai, kepa super, nesaugoju jos , visada maisau su saukstu ar sakute, aliejau pilu labai mazai , niekada dar niekas neprikibo, man labai ji patiko. Kaip raso gamintojai jai 5 metai garantija.  thumbup.gif

mano ir buvo 5 metai garantijos , bet atlaike 2 menesius. o buvo tikrai italiska, ne kokiu kinieciu gamybos. tikriausiai nepasiseke g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Turiu WOLL štai tokią ir, atrodo, visam gyvenimui smile.gif
Atsakyti