Įkraunama...
Įkraunama...

Ezoterinė literatūra

Peržvelgiau nemenką knygynėlį ir į pirmas vietas sustatyčiau V. Sinelnikovo, L.Hay ir A. Svijašo knygas. Galbūt, kas kam čia yra aktualu, o gal iki kitų dar neužaugau.
Man jos aiškos, randu ką pritaikyti kasdienybėje, o ir skaitant gal 5 kartą, viską matau vis kitomis akimis. Tai mano parankinės knygelės 4u.gif
Nežinau, tai perliukai, ar ne, bent jau niekada nekilo atmetamoji reakcija imant į rankas.
Atsakyti
O man dar J.Murphy "Permainų knygos paslaptys" patiko 4u.gif Nors tiesa, kiek galima jį priskirt ezoterinei literatūrai, nežinau... g.gif O iš paskutinių sužavėjo "Anam cara" O"Donohue.
Atsakyti
o man siuo metu geriausia knyga- Jono Markuno ,,zmogaus gyvenimo nesekmiu bei ligu priezastys ir galimybes ju isvengti''.
Atsakyti


Sveiki smile.gif Gal kas galetu skubiai atsakyti,kur Vilniuje (labai gerai butu senamiesty),galima rasti knygyna ,kurioje butu prekiaujama ezoterine literatura?Klausiu ir prasau skubiai, nes ryt ryte vaziuoju i komandiruote Vilniun porai dienu,tai noreciau konkretaus adreso, nes laiko visai nedaug turesiu.Is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2008 09 15, 18:45)
Sveiki smile.gif  Gal kas galetu skubiai atsakyti,kur Vilniuje (labai gerai butu senamiesty),galima rasti knygyna ,kurioje butu prekiaujama ezoterine literatura?Klausiu ir prasau skubiai, nes ryt ryte vaziuoju i komandiruote Vilniun porai dienu,tai noreciau konkretaus adreso, nes laiko visai nedaug  turesiu.Is anksto dekoju  4u.gif

http://www.infoplius...P_K190_00491791

http://www.infoplius...P_K190_00744985
Atsakyti


Gytare, labai tau dekinga uz toki greita atsakyma, ir dar su zemelapiu,puiku!
Didelis aciu! 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Don Miguel Ruiz `Keturios toltekų išmintys`. Paprasta, bet gera. good.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2008 09 15, 19:06)
Gytare, labai tau dekinga uz toki greita atsakyma, ir dar su zemelapiu,puiku!
Didelis aciu! 4u.gif  wub.gif

Prašom. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sufi @ 2008 09 15, 17:07)
Don Miguel Ruiz `Keturios toltekų išmintys`. Paprasta, bet gera. good.gif

ir man ji tokia atrodo. Nei dekalogo nereikia smile.gif
Atsakyti
rekomenduoju visas aivanovo knygas ir dalai lamos dvasine praktika thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(neeiline @ 2008 10 08, 16:26)
rekomenduoju visas aivanovo knygas ir dalai lamos dvasine praktika thumbup.gif


Kai kada panasi literatura gali bukinti autentiska ir kurybini potenciala. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2008 10 08, 16:33)
Kai kada panasi literatura gali bukinti autentiska ir kurybini potenciala. 4u.gif


Gal galima būtų plačiau, ką turi galvoje? 4u.gif
Atsakyti