Įkraunama...
Įkraunama...

Ezoterinė literatūra

ką esate skaitę gero? mano gyvenima pakeite S. Kanisausko knygos, nors siuo metu jau jos atrodo pernelyg pavirsutiniskos. dabar skaitau lazareva. is pradziu kai pradejau skaityt, pradejo stogas vaziuot, dabar perpratau. nors tai tikrai sunki literatura. tas pats ir su laitmano mokymais. pastebejau, kad lazarevo mokymai savo esme nesiskyria nuo kabalos.
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2006 04 16, 06:39)
ką esate skaitę gero? mano gyvenima pakeite S. Kanisausko knygos, nors siuo metu jau jos atrodo pernelyg pavirsutiniskos. dabar skaitau lazareva. is pradziu kai pradejau skaityt, pradejo stogas vaziuot, dabar perpratau. nors tai tikrai sunki literatura. tas pats ir su laitmano mokymais. pastebejau, kad lazarevo mokymai savo esme nesiskyria nuo kabalos.


O tu su vejais leki... lotuliukas.gif asmensikai as patyriau kaip labai veiksmingi Lazarevo mokymai - energetiskai poveikis toks stiprus kad net kartais knygos i rankas paimti negali...tai tada ilsiuosi.O siaip tai viska vainikuoja Deepak Chopra knygos.Jo mokymas begalo paprastas ir lengvai suvokiamas - nera sutapimu - yra desningumai.Ir jei gyvenam Dieviskajame kvepavimo ritme, viskas vyksta labai naturaliai, be itampos , su dziaugsmu ir meile. bigsmile.gif
Atsakyti
kad energetiskai labai stipru tas tiesa, nors laitmano dar stipriau, su jėga tave imurkdo į valymosi kančią. kai supratau ką raso lazarevas ir ivyko esminis luzis manyje.
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2006 04 16, 23:50)
kad energetiskai labai stipru tas tiesa, nors laitmano dar stipriau, su jėga tave imurkdo į valymosi kančią. kai supratau ką raso lazarevas ir ivyko esminis luzis manyje.


O ka teko skaityti is Laitmano knygu?Man asmensikai pavarde negirdeta bigsmile.gif
Visi randam savo atramos taskus, bet ne visi priimam sprendima "judeti pirmyn".Gal yra kas nors is jusu kas susiduret su vidine agresija?
Atsakyti
laitmanas - kabalos mokytojas. world book. turiu kompe viena gabalą jo knygos, jei nori galesiu permesti emailu poryt. ten rusu kalba bus. bet nerasi ten nieko naujo, tai kas parasyta, skirta akliesiems ir pradedantiems matyti. nebent del sportinio intereso.
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2006 04 17, 05:31)
laitmanas - kabalos mokytojas. world book. turiu kompe viena gabalą jo knygos, jei nori galesiu permesti emailu poryt. ten rusu kalba bus. bet nerasi ten nieko naujo, tai kas parasyta, skirta akliesiems ir pradedantiems matyti. nebent del sportinio intereso.


Dekui - imesk, perzvelgsiu, kartais gerai dulkes nusibraukti mirksiukas.gif -net ir tarp senu laikrasciu galima rasti "nauja" zinute... biggrin.gif
Atsakyti
Man labai patinka pasiskaitinėti Jiddu Krishnamurti. Randu ten daug ką pamąstymams smile.gif Dar man visai patinka Ošo, nors, žinau, jis labai visur smerkiamas ir draudžiamas. Vis tik aš jo knygose randu daug ką artima. Lazarevą kažkada tiesiog ne skaičiau, o gėriau, bet dabar nebetraukia g.gif Labai patiko knyga-meditacijos evangelijos tema "Pradžioje buvo žodis" (nežinau, ar tai priskirtina prie ezoterinės literatūros). O dabar bandau gilintis į R.Štainerio antroposoifinę filosofiją.
Atsakyti
ka pasiulytumet paskaityt pradedantiems eit nauju keliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(gelala @ 2006 04 20, 10:35)
ka pasiulytumet paskaityt pradedantiems eit nauju keliu g.gif


Mano kelione prasidejo nuo Louise L Hay knygu ir pratybu, o paskui savaime atsiranda potraukis ir kryptis.....Dar isbandytas metodas - nueini bibliotekon, pasirenki autoriu, susirandi juostoje irasyta knyga ir paklausai keleta istrauku...arba knygyne - ant manes knygos pacios uzssoka...dar buna kad knigyne pasikalbinu zmogelius ka jie skaito ar mano apie ta ar ana knyga...visada idomu suzinoti kito nuomone.Bet dazniausiai pasirenku atvirksciai - ta, kuria peikia, tai ta ir skaitau...dar nebuvau apsigavusi lotuliukas.gif
Atsakyti
bijau kad neuzsisokciau ant kokios kurios galiu nesuprasti doh.gif
Atsakyti
aš pradėjau nuo kanišausko, o toliau ieškojau autoriuose, kuriuos jis nurodo, kaip savo žinių šaltinį. dabar vis kankinu lazarevą, bet kai baigsiu, tuomet skaitysiu naujaji testamenta.
Atsakyti
tai gerai varysiu ir as i knygyna paieskosiu kokiu skaitymeliu,nes guluosi iligonine su maziuke tai turesiu laiko skaitymui
Atsakyti