Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Panevežyje

QUOTE(xx+xx @ 2014 07 18, 16:03)
Gal ką nors girdėjote apie būrėją Loretą Ramygaloje? Įdomu būtų sužinoti daugiau g.gif


Buvau Ramygaloje. Kadangi buvau neseniai, tai sunku komentuoti, bet esamą situaciją nupasakojo taikliai. Pasakė, kiek turiu vaikų. Iš jos išvardintų dalykų 2 jau išsipildė. Dar vieno pradžia jau yra, nors prieš savaitę apie tai net negalvojau. Būria metams į priekį. Po metų galėsiu daugiau pakomentuoti. Būrė 3 rūšių kortomis ir iš kavos tirščių. Rekomenduoju.

Dar buvau pas Ireną Basanavičiaus g. Gal ne ta diena buvo, bet tiek daug pro šalį, kad rekomenduoti negalėčiau. Apie mamą sako - o mano mama mirusi prieš 11 metų, apie tetą ir galimas dovanas - ir tos jau neturiu, apie kompaniją per šventes - kad jau žinojau, kad ramiai namuose būsiu, apie vyriškį giminaitį...nu žodžiu...beje sakė, kad metams į priekį, bet azartas dingo, kai tiek pro šalį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilsss: 04 sausio 2015 - 18:22
QUOTE(lilsss @ 2015 01 04, 19:16)
Buvau Ramygaloje. Kadangi buvau neseniai, tai sunku komentuoti, bet esamą situaciją nupasakojo taikliai. Pasakė, kiek turiu vaikų. Iš jos išvardintų dalykų 2 jau išsipildė. Dar vieno pradžia jau yra, nors prieš savaitę apie tai net negalvojau. Būria metams į priekį. Po metų galėsiu daugiau pakomentuoti. Būrė 3 rūšių kortomis ir iš kavos tirščių. Rekomenduoju.

Dar buvau pas Ireną Basanavičiaus g. Gal ne ta diena buvo, bet tiek daug pro šalį, kad rekomenduoti negalėčiau. Apie mamą sako - o mano mama mirusi prieš 11 metų, apie tetą ir galimas dovanas - ir tos jau neturiu, apie kompaniją per šventes - kad jau žinojau, kad ramiai namuose būsiu, apie vyriškį giminaitį...nu žodžiu...beje sakė, kad metams į priekį, bet azartas dingo, kai tiek pro šalį.

Gal galima Loretos kontaktus ir kiek ji ima? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mora* @ 2014 11 13, 19:28)
Anksčiau Ateities (?) gatvėje gyveno aiškiaregė Jolanta. Ar ji dar buria? g.gif


tikriausiai, kad nebeburia.
QUOTE(regyte @ 2014 11 27, 13:44)
Taip, buria.


2 dienas is eiles turejau susitikima, bet neileido i namus.
QUOTE(Mora* @ 2014 11 27, 16:49)
Gal yra atsiliepimų? Kokia kaina?


Uzsirasiau vizitui pries kelias dienas, bet atejus laikui nieks neileido i namus ir nekele ragelio. Po keliu valandu perskambino ir atsiprase, kad buvo pas stomotologe ir kanalai jai atidaryti. paskyre vizita kitai dienai, bet nuejus, vel neileido i namus ir nekele ragelio. Paskambinau is kito numerio, tai pakele, bet vel kai pasakiau, kad turiu pas jus vizita, tuoj puole aiskintis, kad pas stomotologa ir saknys atviros, tai tipo ji man persuks veliau, O as jau stovejau prie jos duru. Kalbejo tokiu balsu, kaip kad butu prisigerus. Taip, kad manau nieko gero is jos nebera. buvau pries 3 metus, tai tikrai patiko, bet dabar deja.... schmoll.gif
Atsakyti
Prieš du mėn. su Jolanta buvo viskas tvarkoj ir priėmė blink.gif
Atsakyti
QUOTE(xx+xx @ 2015 01 08, 13:18)
Prieš du mėn. su Jolanta buvo viskas tvarkoj ir priėmė blink.gif

O man siandien ir vakar toks bajeris buvo. Tai gal sventes uzsitese lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vyshnia: 08 sausio 2015 - 20:26
vat tikrai domina,kaip ta mociute is staniunu gatves,ar dar buria? ir kaip ja rasti
Atsakyti
Gal žinote kokia dabar Gintos įkainiai? Ir Irenos iš Basanavičiaus gatvės?
Atsakyti
Gal kas ką žino apie būrėją Nastutę? Ji Molainių g. anksčiau gyveno ax.gif
Pas ja esu buvusi gal pries 5 metus g.gif Ką sakė, tas išsipildė, norėtusi žinoti, kaip dabar ji buria ax.gif
Gal yra kokių atsiliepimų, kokia kaina ir kontaktai jos g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

gal žinot ar dar buria Marija iš nefertytės ? Kiek ji dabar ima ? Buvau prieš tris metus, patiko, nors vienas esminis klausimas/noras neišsipildė, kiti išsipildė, gana tiksliai papasakojo apie šeimos narius rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal kas nors pastaruoju metu lankėsi pas aiškiaregę Jolantą? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
sveikos eisiu antradieni pas maceniene gal galit adreseli parasyt ir gal kuri nesenai buvus pas ja kokie atsiliepimai
Atsakyti
QUOTE(laurameiziene24 @ 2015 10 25, 18:26)
sveikos eisiu antradieni pas maceniene gal  galit adreseli parasyt ir gal kuri nesenai buvus pas ja kokie atsiliepimai

nu ir kaip kokia nuomone patiko?
Atsakyti