Įkraunama...
Įkraunama...

Menkės kepenėlės

Teisingai, atsiranda is pacių aliejus ant viršaus.Kai paskutinį sykį turguje pirkau
1kg kainavo 7lt.Už 7lt parduotuvėje neiseina net 2 dėžutės gatavų.O siuo būdu kokios 5 jei ten perdėtume. thumbup.gif
Atsakyti
O čia Kalvarijų turgui ar kuriam? Ir jei Kalvarijų, tai kurioj maždaug vietoj (suprantu, kad prie žuvies, bet gal tiksliau kur jos būna)? 4u.gif
Atsakyti
Aš darau sumuštinukus: ant trapučio tepu kepenėles ir pabarstau pjaustytu poru. Mūsų šeimyna labai mėgsta rolleyes.gif
Atsakyti
Dariau tokį patiekaliuką:
Reiks menkės kepenėlių dėžutę, pomidorų, virtų kiaušinių, kaparėlių, žalumynų ir svogūno ( aš paėmiau raudoną).
Susmulkinam kiaušinį, žalumynus, svogūną ir kaparėlius.Menkės kepenėles sumaigom su šakutę ir viską išmaišom.Pomidorų vidų reikia su šaukštų išimti, ir su tą masę farširuojam pomidorus.Man buvo skanu.Šiaip jei kas mėgsta galima dėti majonezo, bet kiek man aiškino kad majonezas „užmuša“ kepenėlių skonį.Vat mirksiukas.gif


Atsakyti
Buvau šiandien kalvarijų turguj ir kepenėlių negavau. verysad.gif
Sakė, GAL (bet didelis gal) bus ketvirtadienį. unsure.gif
Kada Jūs perkate? Ir kiek žinau Kalvarijų turguj yra tik vienas žuvies skyrius, o gal dar kokio nežinau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 03 29, 08:48)
Buvau šiandien kalvarijų turguj ir kepenėlių negavau.  verysad.gif
Sakė, GAL (bet didelis gal) bus ketvirtadienį.  unsure.gif
Kada Jūs perkate? Ir kiek žinau Kalvarijų turguj yra tik vienas žuvies skyrius, o gal dar kokio nežinau?  g.gif



As radau menkiu kepeneliu karoliniskiu turguj thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 7.99 uz kilograma. bigsmile.gif

Tiesa dar ten pat maciau menkiu IKRU. Idomu ka is ju galima padaryti skanaus g.gif


Papildyta:
QUOTE(Mege @ 2006 03 22, 22:47)
Mėgstančioms menkių kepenėles siulau jų pasigaminimo receptą.
                1kg.menkes kepenų(šviezių).
                vegetos 5 šaukštai,
  Suvolioti kepenėles sudėti į 0,5l stiklainius ir pasterizuoti puode 40 min.
    Uzsukti dangtelius.Skanauti kada panoresite.   
        Tai pigiau,skaniau ir be konservantu . Na ir tikrai nesudėtinga.
            skanaus  drinks_cheers.gif


O druska tikriausiai irgi tinka deti vietoj vegetos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danguole55: 08 balandžio 2006 - 13:53
QUOTE(Mege @ 2006 03 22, 21:47)
Mėgstančioms menkių kepenėles siulau jų pasigaminimo receptą.
                1kg.menkes kepenų(šviezių).
                vegetos 5 šaukštai,
  Suvolioti kepenėles sudėti į 0,5l stiklainius ir pasterizuoti puode 40 min.
    Uzsukti dangtelius.Skanauti kada panoresite.   
        Tai pigiau,skaniau ir be konservantu . Na ir tikrai nesudėtinga.
            skanaus  drinks_cheers.gif

Vakar panašiai gaminau kepenėles, tik vietoj Vegetos dėjau 1 šaukštą druskos ir šiek tiek pipirų. Ir viriau apie 1,5 valandos. Manyčiau, kad 5 šaukštų Vegetos būtų šiek tiek per daug g.gif
Papildyta:
QUOTE(Danguole55 @ 2006 04 08, 13:54)
Tiesa dar ten pat maciau menkiu IKRU. Idomu ka is ju galima padaryti skanaus  g.gif

Sako, kad iš menkių ikrų išeina neblogi blynai, bet pati dar nebandžiau, tik bendradarbė sakė
Atsakyti
QUOTE(dekoratyvine @ 2006 04 08, 19:30)


Sako, kad iš menkių ikrų išeina neblogi blynai, bet pati dar nebandžiau, tik bendradarbė sakė


O gal gali paklaust pas bendradarbe kaip jinai daro tuos blynus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguole55 @ 2006 04 08, 18:42)
O gal gali paklaust pas bendradarbe kaip jinai daro tuos blynus  blush2.gif

paklausiu pirmadienį ir parašysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dekoratyvine @ 2006 04 08, 19:46)
paklausiu pirmadienį ir parašysiu  smile.gif


Ok. labai lauksiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dekoratyvine @ 2006 04 08, 19:46)
paklausiu pirmadienį ir parašysiu  smile.gif



Tai kur receptukas? g.gif biggrin.gif

o as pasidariau siandien menkiu kepeneliu. Pirkau kilograma, tai isejo 1 litras gatavu kepeneliu. thumbup.gif Tikrai labai skanu thumbup.gif Ir daugiau padarytu nepirksiu, o darysiu visada pati bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguole55 @ 2006 04 11, 10:18)
Tai kur receptukas?  g.gif  biggrin.gif

o as pasidariau siandien menkiu kepeneliu. Pirkau kilograma, tai isejo 1 litras gatavu kepeneliu.  thumbup.gif  Tikrai labai skanu  thumbup.gif  Ir daugiau padarytu nepirksiu, o darysiu visada pati  bigsmile.gif


O kur gavote jų? Nes aš jau tris kartus specialiai dėl jų į Kalvarijų turgų važiavau ir negavau. verysad.gif
Atsakyti