Įkraunama...
Įkraunama...

Menkės kepenėlės

QUOTE(Kozete @ 2006 04 11, 11:20)
O kur gavote jų? Nes aš jau tris kartus specialiai dėl jų į Kalvarijų turgų važiavau ir negavau.  verysad.gif


Jau truputi auksciau rasiau, kad gavau karoliniskiu turgelyje. Sekmadieni jau neturejo, nes per velai nuejom, tai sake ateit antradieni iki 10 val. Bet jie labai mazai ju gauna, tai greit zmones ir isperka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguole55 @ 2006 04 11, 10:18)
Tai kur receptukas?  g.gif  biggrin.gif

o as pasidariau siandien menkiu kepeneliu. Pirkau kilograma, tai isejo 1 litras gatavu kepeneliu.  thumbup.gif  Tikrai labai skanu  thumbup.gif  Ir daugiau padarytu nepirksiu, o darysiu visada pati  bigsmile.gif

Taigi, mano bendradarbė iš menkių ikrų daro tokius labai paprastus blynus:
Menkių (galima ir kitokių žuvų) ikrus nuvalyti, įmušti 1 kiaušinį, įberti šiek tiek krakmolo, tik nedaug, kad tešla nebūtų per tiršta (maždaug kaip miltiniams blynams) ir kokių nori prieskonių (druskos, pipirų...) ir kepti aliejuje. Sako, kad gaunasi tokie traškūs blynai. Jei kas bandys - skanaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dekoratyvine @ 2006 04 11, 20:10)
Taigi, mano bendradarbė iš menkių ikrų daro tokius labai paprastus blynus:
Menkių (galima ir kitokių žuvų) ikrus nuvalyti, įmušti 1 kiaušinį, įberti šiek tiek krakmolo, tik nedaug, kad tešla nebūtų per tiršta (maždaug kaip miltiniams blynams) ir kokių nori prieskonių (druskos, pipirų...) ir kepti aliejuje. Sako, kad gaunasi tokie traškūs blynai. Jei kas bandys - skanaus  smile.gif


Aciu uz receptuka drinks_cheers.gif Pabandysiu bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes, labai megstu menkiu kepeneles. Moku tik kiausinius farsisuotus su menkiu kepenelem, labai noreciau daugiau kokiu receptuku, gal salotu suzinoti. Pasidalinkit, prasau 4u.gif
Atsakyti
Sako dažnai būna Šeškinės turguje.Beje ten ir silkė labai skani. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krize @ 2006 04 12, 11:57)
Sveikutes, labai megstu menkiu kepeneles. Moku tik kiausinius farsisuotus su menkiu kepenelem, labai noreciau daugiau kokiu receptuku, gal salotu suzinoti. Pasidalinkit, prasau 4u.gif


As tai darau tokias salotas:

Ryziai
Menkiu kepeneles
Virtas kiausinis
Kukuruzai
Poras
Majonezas

Man skanu thumbup.gif
Atsakyti
O kaip vyksta tas pasterizavimo procesas? Ar paprastame puode? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2006 04 15, 23:18)
O kaip vyksta tas pasterizavimo procesas? Ar paprastame puode?  unsure.gif


Jo. As itiesiu i puoda koki skudureli, stiklainius su menkiu kepenelem pastatau (reikia, kad butu apsemta iki puses stiklainio) ir verdu biggrin.gif
Atsakyti
Ko gero reikės pabandyti...
Atsakyti
Skanūs tinginių pusryčiai : menkių kepenėlių užtepti ant batono ir užspausti citrinos sulčių.
Atsakyti
Tėčio salotos lotuliukas.gif

smulkiai pjaustytas svogūnas
konservuoti žalieji žirneliai
menkių kepenėlės aliejuje

Proporcijas galima keisti savo nuožiūra, jokio padažo nebereikia, užtenka aliejaus nuo kepenėlių
Skanaus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Mege @ 2006 03 22, 23:47)
Mėgstančioms menkių kepenėles siulau jų pasigaminimo receptą.
                1kg.menkes kepenų(šviezių).
                vegetos 5 šaukštai,
  Suvolioti kepenėles sudėti į 0,5l stiklainius ir pasterizuoti puode 40 min.
    Uzsukti dangtelius.Skanauti kada panoresite.   
        Tai pigiau,skaniau ir be konservantu . Na ir tikrai nesudėtinga.
            skanaus  drinks_cheers.gif


Nežianu ar būtent taip, bet mano mama irgi daro pati menkių kepenėles. Ai ai kaip skanu būna.
Pasiklausiu jos kaip daro ir jei receptukas bus kitoks parašysiu mirksiukas.gif
Atsakyti