Įkraunama...
Įkraunama...

Kolonos

Sveika,

ideja, gal ir nieko, tik kad neuzgriozdintu tau visko. Pirkti niekur nemaciau, kiek zinau daro formas ir jas ispila tokias kokias nori, O nenoretum mediniu? Ar nedera prie tavo interjero? turiu pvz kaip galima patalpa atskirti, bet man neleidzia ideti paveiksliuko verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elephant: 23 rugpjūčio 2006 - 08:21
user posted image

va čia mūsų svajonė.Iš 4 kambarių buto svajojame pasidaryti štai tokį, bet tikriausiai nepavyks, nes gyvename 1 aukšte, tai nelabai išeis išversti kelias sienas...bet jei gyvenčiau aukščiau būtinai taip pasidaryčiau...nu dar neprarandu vilties, o kolonų būtų ne viena ir atrodo, bent jau man thumbup.gif

Atsakyti
Nu geras doh.gif pas mane šiuo metu labai panašus išplanavimas doh.gif tik kur tos kolonos prasideda tai pas mane sienos į tuos kitus 2 kambarius kur dešinėj, ta prasme ta patalpa su kolonom mažesnė, o kambariai didesni ir langai visose kitose trijose pusėse. bet aš viską noriu perdaryt. Ir pirmam aukšte nedarysiu vonios, tik tualetą prie lauko durų tam kairiajam kampelyje paliksiu.
Labai mažiukas tas planiukas ir neduoda padidint tai nelabai įžlibinu daugiau sad.gif

Atsakyti
labai seniai užmiršta tema , bet man dabar prireikė name gražios kolonos, nieko gero nerandu, gal kas pasufleruos , kaip tai pasidaryti , kur pažiūrėti ? g.gif
Atsakyti
pas mus name irgi bus viena kolona remianti laiptus. kiek girdejau yra tokiu kaip kartoniniu "apvalkalu" kuriuos po to galima apsitinkuoti, nusidazyti.... gal kas yra apie tokias girdeje?
Atsakyti