Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambario lovos

Norėjau pas visas mamytes pasiklausti kokios pas jūsų vaikučius kambaryje lovos?Bet labiausiai mane domina ar dedate patalynę i dėžę po lova-ar jau taip nebemadinga..... g.gif
Nes pati galvoju,kaip tik apie tokias lovas su stalčiais patalynei sudeti..Man kambarys tada atrodo tvarkingesnis.. ax.gif doh.gif
Na tai kaip ten ???? bigsmile.gif Neapsisprendžiu kaip geriau būtų... schmoll.gif
Atsakyti
Pas mus lova su dviem stalciais ir dar tarpe lentyneles ax.gif Na patalynes kasdien tikrai nededam i stalciu g.gif Is ryto isbega i darzeli, vakare grizta, bet savo kambari nezaidzia ax.gif visus zaislus susitempia i svetaine lotuliukas.gif Tai kaip tai ir tos patalynes deliot i stalciu kol kas nera prasmes g.gif taigi stovi tuscias unsure.gif Na tik savaitgaliais sudedam mirksiukas.gif nes sveciu dazniausia pas ja ateina biggrin.gif Bet manau, kad kai prades eiti i mokykla, tai tikrai teks deti patalyne i stalciu kasdien, nes juk teks ir pamokas ruosti tame kambary ir draugu gal daugiau ateis mirksiukas.gif
O kambarys tikrai tvarkingiau atrodo, kai patalyne paslepta bigsmile.gif

Atsakyti
Pas mus vaiko lova su patalynes deze ir patalyne butinai kiekviena diena yra dedama i patalynes deze, taip tvarkingiau atrodo kambarys ir patalyne manau lieka svaresne rolleyes.gif Tuo paciu ir vaikas mokomas laikytis tvarkos. Kazin jei vaikas 7 metus matys nesutvarkyta patalyne, kaip jam po to reikes ikalt i galvele, kad privalo kas ryta susitvarkyti g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitulia: 02 vasario 2007 - 15:08
nesumąstau, pirkti normalią lovą ar išlankstomą dvigulį fotelį? kas patogiau ir sveikiau.
pradžioj planavau lovą pirkti,bet žinant mūsų gyvenimo tempą, ji bus klojama tik vakarais prieš gulant ir savaitgaliais, be to ir vietos kambary daugiau užims, mano galvą geriau jau žaidimui daugiau erdvės palikti.
o sulankstoma sofkė: būtumėm priversti ją kloti, taigi tvarka su patalyne, tik ar sveika bus mažiui miegot???
Atsakyti
QUOTE(Raganėlė @ 2007 02 03, 14:58)
nesumąstau, pirkti normalią lovą ar išlankstomą dvigulį fotelį? kas patogiau ir sveikiau.
pradžioj planavau lovą pirkti,bet žinant mūsų gyvenimo tempą, ji bus klojama tik vakarais prieš gulant ir savaitgaliais, be to ir vietos kambary daugiau užims, mano galvą geriau jau žaidimui daugiau erdvės palikti.
o sulankstoma sofkė: būtumėm priversti ją kloti, taigi tvarka su patalyne, tik ar sveika bus mažiui miegot???

As dabar i darbo kambari ieskau pirkti dviviecui gulimo fotelio, na tai ju visokiu yra : gali jie issitiesti ir kada ciuzinys gaunasi vientisas ir gali kitaip. Manau reikia pirkti kad butu vientisas, tada bus daug patogiau.

http://www.lauksva.l...komforto_bolero

http://www.lauksva.l...dai_sofos_lolo2
Atsakyti
QUOTE(Raganėlė @ 2007 02 03, 14:58)
kas patogiau ir sveikiau.


jei rūpi vaiko stuburas, tai vienareikšmiškas atsakymas - normali lova 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2007 02 03, 23:03)
As dabar i darbo kambari ieskau pirkti dviviecui gulimo fotelio, na tai ju visokiu yra : gali jie issitiesti ir kada ciuzinys gaunasi vientisas ir gali kitaip. Manau reikia pirkti kad butu vientisas, tada bus daug patogiau.

http://www.lauksva.l...komforto_bolero

http://www.lauksva.l...dai_sofos_lolo2


Labai faini šitie foteliai-lovos, bet jaučiu vaikui, be tėvų pagalbos ją išlankstyti ir sulankstyti, - be šansų. Per sunku. user posted image
Atsakyti
turim pas uošvius išlankstomą sofke su vientisu čiužiniu, žiauriai nepatogus, nes ten "raskladuškės" principas, jei miegi dviese, nuo svorio smunki į vidurį.
neben šiuolaikiniai mechanizmai patobulinti, nes ta anksčiau pirkta.

mūsų atveju vis tiek vaikas lovos dar pats net ir nepasiklos
bet man taip linksta širdelė prie tos sulankstomos ir vis bandau save pateisint blush2.gif , gal kas kada pas ortopedus domėjotės, ar pagal vaiko svorį turi atitikti čiužinio kietumas?
Atsakyti
Raganele, jei kambaryje yra galimybe pastatyti normalia lova, tai tik ja ir normalu isimama-keiciama ciuzini. Vaikui sveikiau. Man visi islankstomi baldai asocijuojasi su laikinumu, t.y. viena kita nakti ismiegoti galima, o nuolat - abejoju ar taip jau patogu g.gif
Atsakyti
Manau, kad geriausia pirkti lovą su patalynės dėže apačioj ir poto kiek įmanoma sukloti ryte. Ir tvarkingiau atrodo, ir patalynė nedulka, ir vaikas galės atsisėsti ( o ant patalyne apklotos lovos neleiščiau sėstis). Mes taip pat neseniai pirkom normalias lovas ir klojam jei būnam namie, o jei tik ryte išeinam, o vakare begrįštam, tai neklojam.Savaitgalį visada sudedam patalynę į dėžę. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganėlė @ 2007 02 03, 15:58)
nesumąstau, pirkti normalią lovą ar išlankstomą dvigulį fotelį? kas patogiau ir sveikiau.
o sulankstoma sofkė: būtumėm priversti ją kloti, taigi tvarka su patalyne, tik ar sveika bus mažiui miegot???


O pati ar miegojai kada ilgesni laika ant sulankstomo fotelio ar sofutes?? g.gif Man teko tris metus ant atseit labai geros islankstomos sofos miegoti. Atsikeldavau su skaudancia nugara ir niekaip nesupratau is kur tie skausmai imasi, nes niekada apskritai jokiais skausmais nesiskundziau. Kai isigijom normalia lova, supratau, kas tai yra ramus ir komfortabilus poilsis ax.gif Nugaros nebeskaudejo bigsmile.gif Taigi, ar noretumei savo vaikui suteikti toki diskomfortiska miega???? g.gif As tai ne schmoll.gif
Beje, veliau, atsitiktinai teko uzsienyje su profesionaliais baldu gamintojais kalbeti. Pasirodo islankstomos sofos ir foteliai yra skirti tik trumpalaikiam poilsiui, pvz.: sveciai atvaziavo dviem - trim dienom. Pastoviam miegui jie nerekomenduoja naudoti siu baldu schmoll.gif schmoll.gif Todel uzsienyje islankstomu sofu ir foteliu labai mazai gamina, nes zmones sveciams perka sulankstomas lovas, kurios uzima mazai vietos ir laikomos sandeliuke mirksiukas.gif

O jei nori, daugiau vietos, kad butu, jau geriau normalia lova kilstelek nuo grindu bent jau 1,5m ir bus thumbup.gif Man rodos, temoj "Vaiku kambarys" maciau kruva pavyzdziu kaip ekonomiskai panaudoti vaiku kambario erdve thumbup.gif sekmes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(stilinga @ 2007 02 05, 12:45)
Taigi, ar noretumei savo vaikui suteikti toki diskomfortiska miega???? g.gif  As tai  ne schmoll.gif 
O jei nori, daugiau vietos, kad butu, jau geriau normalia lova kilstelek nuo grindu bent jau 1,5m ir bus  thumbup.gif  Man rodos, temoj "Vaiku kambarys" maciau kruva pavyzdziu kaip ekonomiskai panaudoti vaiku kambario erdve thumbup.gif  sekmes ax.gif

pasisakymas išsamus ir pamąstymui.
o dėl pasiūlymo lovą pakelti į 1,5 m auištį mums dar netinka schmoll.gif
gal kas kur matėt rekomendacijas, lovos išmatavimo parinkimas pagal ūgį?
Atsakyti