Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambario lovos

sugalvojau daryt normalią lova ant fiksuojamų ratukų bigsmile.gif , o gal ne tik lovą, bet ir dar kelis baldelius, kuriuos esant poreikiui galėtumėm paslinkti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganėlė: 08 vasario 2007 - 13:58
QUOTE(Raganėlė @ 2007 02 08, 14:47)
sugalvojau daryt normalią lova ant fiksuojamų ratukų  bigsmile.gif , o gal ne tik lovą, bet ir dar kelis baldelius, kuriuos esant poreikiui galėtumėm paslinkti.


O kur darysi?? Pas koki meistreli ar firmoj? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(stilinga @ 2007 02 08, 15:30)
O kur darysi?? Pas koki meistreli ar firmoj? blush2.gif


Darysiu pas jurgelį meistrelį, kuris dabar virtuvinį daro ir žiūrėsiu kaip jis ten prikonstruos, tada apsispręsiu ar toliau darysim pas jį ką nors ar nebe. tik iki šiol nesu atkreipus dėmėsio į tokius ratukus. tikiuosi yra pirkti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganėlė: 08 vasario 2007 - 18:27
QUOTE(Raganėlė @ 2007 02 08, 18:59)
Darysiu pas jurgelį meistrelį, kuris dabar virtuvinį daro ir žiūrėsiu kaip jis ten prikonstruos, tada apsispręsiu ar toliau darysim pas jį ką nors ar nebe. tik iki šiol nesu atkreipus dėmėsio į tokius ratukus. tikiuosi yra pirkti


Maciau kazkurioj furnituros parduotuvej tu ratuku, manau ir Senukuose rastum, pas juos ten visko yra g.gif Tik plokste tvirtesne pasirink vaikiskiems baldams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(stilinga @ 2007 02 09, 11:05)
Maciau kazkurioj furnituros parduotuvej tu ratuku, manau ir Senukuose rastum, pas juos ten visko yra  g.gif Tik plokste tvirtesne pasirink vaikiskiems baldams  ax.gif


aha ačiū žinosim, kur pasižvalgyt
o tvirtesnė plokštė, tai čia storesnė, ar dar kokie nors yra tvirtumo parametrai g.gif
Atsakyti
My WebpageKaip Jums tokia lovytė,gal kas turi panašią.Ar verta tokią pirkti,nes kaina nemaža?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vidule: 19 vasario 2007 - 20:33
QUOTE(vidule @ 2007 02 19, 20:30)
My WebpageKaip Jums tokia lovytė,gal kas turi panašią.Ar verta tokią pirkti,nes kaina nemaža?


labai grazi lovyte...mes tokia su vyru irgi buvom nuziureje, berods vaiku pasauly, bet tuo metu jau buvom nusipirke komoda.....bet dabar tai dziaugiuos kad nepirkau, nes megstu as lovyte prisistumpt prie savo lovos, kad jei nakti prabudus nereiktu man prie jos ropot:)....ir siaip ar uzklot ar dar ka....man patogiau paprasta su ratukais...bet del grozio, labai grazi... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vidule @ 2007 02 19, 20:30)
My WebpageKaip Jums tokia lovytė,gal kas turi panašią.Ar verta tokią pirkti,nes kaina nemaža?

Labai graži ir manau praktiška lovytė. Bet jei brangiai kainuoja, tai gal geriau pirkti paprastą lovytę ir komodą atskirai, kurią vėliau lengviau bus pritaikyti kitur.
Atsakyti
QUOTE(rutellee @ 2007 02 19, 22:54)
labai grazi lovyte...mes tokia su vyru irgi buvom nuziureje, berods vaiku pasauly, bet tuo metu jau buvom nusipirke komoda.....bet dabar tai dziaugiuos kad nepirkau, nes megstu as lovyte prisistumpt prie savo lovos, kad jei nakti prabudus nereiktu man prie jos ropot:)....ir siaip ar uzklot ar dar ka....man patogiau paprasta su ratukais...bet del grozio, labai grazi... thumbup.gif

Pasiteiravau dėl tos lovytės,tai sakė,kad deda ir tokioms lovytėms ratukus,tik dažnai jos nepastumdysi,nes sunkoka butu nes ta lovytė didoka su komoda prijungta.Bet varijantas manau geras,nes vaikui paaugus ta komoda nusiima ir lovytė transformuojasi į normalaus dydžio lovą paaugusiam vaikui.
Atsakyti
Ta lovytė virš 700 lt kainuoja,dar priklausys ar brangesnes medžiagas rinksis ar ne.Titrana tokia prekiauja,bet manau daug kas iš baldininkų tokią parodžius pagamintų.
Atsakyti
Esu visiškam pasimetime unsure.gif , reikia lovos ar sofos septynių metų vaikinui. Niekaip neapsisprendžiu ką pirkti. Tachtos nelabai noriu, kažkaip man nelabai...lovą su čiužiniu vėl gi nelabai, nes pastačius prie sienos manau nemalonu, jei nėra jokio atlošo, šalta, o statyti vidury kambario nenoriu, užims daug vietos. Sofos norėčiau, bet nėra pasirinkimo, kad būtų plati sėdimoji dalis, kad nereiktų jos kas vakarą ištiesti ir kad būtų pakeliama sėdimoji dalis, o ne ištraukiama, kad sudėti patalynę, nežinau, ar aiškiai parašiau g.gif
Mamos, ant ko miega jūsų vaikai? Reikia, kad būtų ir gražu ir patogu, kad patys galėtų susitvarkyti patalynę. Patarkit ax.gif
Atsakyti
Keliames i naujus namus ir irenginejam vaiko kambari. Mano penkiamete dukra pamate kataloge ir ziauriai nori lovos tokios kur spinta ir stalas po apacia, o lova ant virsaus. Na lova yra kazkur 150cm aukstyje. Bet man kazkaip neramu. O jeigu iskris nakti... Na siaip ji nekrenta is lovos, yra tik viena karta is viso apsimiegojus isriedejus is lovos be borteliu kazkur pries pusmeti.
Na tokia lova ir vieta kambari labai taupo, tuo labiau kad jos kambarelis bus nedidelis. Bet kaip del saugumo? Ar kieno nors vaikai miega "aukstai"? Pasidalinkit patirtim blink.gif
Atsakyti