Įkraunama...
Įkraunama...

Sienos

Ačiū, Ihmantai 4u.gif Va, lygiai tokia skylė pas mane, kaip vaizdo klipuke biggrin.gif
Atsakyti
Tik tinkavimas, turim patirties su gipsu, tai nebesinoretu vel tokiu sienu, lenytynas pakabinti sudetinga ir pan. O lubos gipsas.
Atsakyti
Sveikuciai,
remontuoju virtuve, nulupus tapetus bei isardzius kelias sienines spinteles bei isgriovus siena - kone apsiverkiau verysad.gif kampuose sienos sutrukinejusios, pirstus gali kaisioti, tas pat ir lubos ...

patarimu klausineju ir pan, kaip tuos plysius uztaisyt ( sako makroflexu uzpucia )...
kitas dalykas nzn kokias priemones naudot sienu tvarkymui, bei koks eiliskumas?
Nulupus tapetus ir kaip sakant isvalius sienas ka po ko man reikia daryt? ar reikia kokiu giluminiu gruntu viska pertept, tada rotbandu, o paskui (sienos nelabai lygios), koki glaista naudoti (pigesni bet kokybiska).
Gipso plokstes as tikrai nenoriu - virtuveje man tai nera praktiska, tad karkasu nedesiu ir pan.
Veliau gal dazysiu, taciau galvoju dazyt rastuotai, ta prasme pavirsius kur grobletas (nzn kaip tai tixliai vadinas)
labai reikia jusu patarimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kašaras @ 2012 10 31, 08:49)
Sveikuciai,
remontuoju virtuve, nulupus tapetus bei isardzius kelias sienines spinteles bei isgriovus siena - kone apsiverkiau  verysad.gif  kampuose sienos sutrukinejusios, pirstus gali kaisioti, tas pat ir lubos ...

patarimu klausineju ir pan, kaip tuos plysius uztaisyt ( sako makroflexu uzpucia )...
kitas dalykas nzn kokias priemones naudot sienu tvarkymui, bei koks eiliskumas?
Nulupus tapetus ir kaip sakant isvalius sienas ka po ko man reikia daryt? ar reikia kokiu giluminiu gruntu viska pertept, tada rotbandu, o paskui (sienos nelabai lygios), koki glaista naudoti (pigesni bet kokybiska).
Gipso plokstes as tikrai nenoriu - virtuveje man tai nera praktiska, tad karkasu nedesiu ir pan.
Veliau gal dazysiu, taciau galvoju dazyt rastuotai, ta prasme pavirsius kur grobletas (nzn kaip tai tixliai vadinas)
labai reikia jusu patarimu  4u.gif


Cia jau garantuotai as paveluotai rasau, taciau Jusu namui labai blogai, vadinasi turite ieskoti ne kuo paslepti tas skyles, o Butina issiaiskinti kokios didesnes problemos kankina. Sako jei laisvai galite ikisti delna i toki tarpa, gali buti, kad butina tikrinti pamatus, ant ko pastatyta. Esu ziurejus laida, apie namus kur turi tokias problemas... Na kosmetinio nepakaks, reikia ziureti daug giliau... Na bet Jus rasete spalio menesi, tai viska jau susitvarket seniausiai biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif Sveiki gal galite rekomenduoti tinkuotojus Klaipedos regione domina tinkavimas kalkiniu skiediniu ant ytong blokeliu aciuu uz komentarus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(popcornas @ 2013 02 08, 03:22)
Cia jau garantuotai as paveluotai rasau, taciau Jusu namui labai blogai, vadinasi turite ieskoti ne kuo paslepti tas skyles, o Butina issiaiskinti kokios didesnes problemos kankina. Sako jei laisvai galite ikisti delna i toki tarpa, gali buti, kad butina tikrinti pamatus, ant ko pastatyta. Esu ziurejus laida, apie namus kur turi tokias problemas... Na kosmetinio nepakaks, reikia ziureti daug giliau... Na bet Jus rasete spalio menesi, tai viska jau susitvarket seniausiai  biggrin.gif


Na paveluotai ar ne, visviena aciu kad pasisakete. Virtuve susiremontavau ir labai sekmingai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kašaras @ 2014 06 07, 13:08)
Na paveluotai ar ne, visviena aciu kad pasisakete. Virtuve susiremontavau ir labai sekmingai smile.gif


Norime pirkti buta, namas apie 1985m statybos, bet neramina sutrukinejusios vidines sienos (jos yra "nesancios"), skyles 1-1,5cm. Kaip jus sutvarkete? Baisu kad po remonto nepradetu vel skilineti..
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2014 07 25, 08:55)
Norime pirkti buta, namas apie 1985m statybos, bet neramina sutrukinejusios vidines sienos (jos yra "nesancios"), skyles 1-1,5cm. Kaip jus sutvarkete? Baisu kad po remonto nepradetu vel skilineti..


mes irgi remontuojamės, ir taip pat radome sienose įtrūkimų, tik gal ne tokių didelių. Klausinėjomės ne vieno žmogaus, kur remontus daro, tai nuomonės išsiskiria: vieni sako, kad senas namas, jau kiek jam reikėjo, tiek pasėdo ir suvaikščiojo, daugiau nebevaikščios. Tuo tarpu kiti sako, kad jeigu suskilinėję, tai skilinės ir ateityje - žodžiu, kad vaikščios ta siena unsure.gif

bet kuriuo atveju tose vietose reiktų išdaužyti seną tinką ir per naują pertinkuoti. dar gavau siūlymą dėti gipskartonį g.gif bet esu mačiusi ir sutrūkinėjusį gipskartonį (palei lubų perimetrą visas kambarys sutrūko, bet ten nauja statyba).

kaip suprantu, čia jau loterija, niekas neužgarantuos 100 proc., kad susitvarkius neskilinės.
Atsakyti
QUOTE(laumzirge @ 2014 07 25, 09:16)
mes irgi remontuojamės, ir taip pat radome sienose įtrūkimų, tik gal ne tokių didelių. Klausinėjomės ne vieno žmogaus, kur remontus daro, tai nuomonės išsiskiria: vieni sako, kad senas namas, jau kiek jam reikėjo, tiek pasėdo ir suvaikščiojo, daugiau nebevaikščios. Tuo tarpu kiti sako, kad jeigu suskilinėję, tai skilinės ir ateityje - žodžiu, kad vaikščios ta siena unsure.gif

bet kuriuo atveju tose vietose reiktų išdaužyti seną tinką ir per naują pertinkuoti. dar gavau siūlymą dėti gipskartonį g.gif bet esu mačiusi ir sutrūkinėjusį gipskartonį (palei lubų perimetrą visas kambarys sutrūko, bet ten nauja statyba).

kaip suprantu, čia jau loterija, niekas neužgarantuos 100 proc., kad susitvarkius neskilinės.

Mums tą patį sakė - yra dvi nuomonės ir visi argumentuotai laikosi savųjų. Pas mus monolitinis trylikaaukštis, 86 statybos. Yra tarpų ir po 1 cm, ir po 1,5 cm. Ypatingai tų laukinių storųjų lietų sienų.
Kol kas laukiam meistrų, žiūrėsim, ką jie konkrečiai sakys...
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2014 07 25, 08:55)
Norime pirkti buta, namas apie 1985m statybos, bet neramina sutrukinejusios vidines sienos (jos yra "nesancios"), skyles 1-1,5cm. Kaip jus sutvarkete? Baisu kad po remonto nepradetu vel skilineti..


Vargo buvo išties daug, kaip ir nuomonių dėl problemų sprendimo.
Žinoma norisi kad kuo ilgiau tarnautu tie remontai, kolei kas viskas gerai.
Namas yra 82 statybos, juolab kad statytas ant pelkės, nusėdęs. Kiek jis dar sės nežinia.
Didžiausius tarpus dar išdaužiau, kas užsispyrę laikėsi tą palikau , kas liko su glaistu ir makrofleksu. tarpai sienų kampuose, procedūra ta pati padaužymai, glaistas ir kampainai bei išlyginimas.
Na o pasididžiavimas tai mano apsisprendimas dėl lubų - dėjau įtempiamas, tad jei ir dar namas vaikščios tai dėl lubų esu visiškai rami.
Kiekvienas mes darome pagal save, kas rimtus meistrus samdo ir negaili medžiagoms, kas savo nuožiūra, o kas ir savo jėgomis ir savo rankutėmis smile.gif
Atsakyti
dėl lubų tai irgi kaip realų variantą svarstome įtempiamas. Nes kitam kambarį darytos gipsinės, deja, deja, aukštį gerokai sumažino (nieko nuostabaus, kai lubų blokai kreivai sumesti, ir dar prisideda pakabinimo konstrukcija). Lygint su rotbandu, tai vėl, neskaitant darbo ir laiko sąnaudų, neaišku, kiek ten išeis ant medžiagų.
Atsakyti
O ka patartumet i karkasini nama det sienu apdaila,tik vyras pries gipsa. Padekit

Atsakyti