Įkraunama...
Įkraunama...

Skelbimai

nelabai tiketina kad iki 15nusileido g.gif bet cia ir visokiu niuansu yra gal pvz klijavo koki garaza kur jokiu pjaustymu ir dailinimu nereikia g.gif
jei tokiais tempais kainos kristu tai krizes laikotarpiu (seimas gasdina kad vasaris bus baisiausias) visai dykai turetu plytelcikai dirbti ax.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na laikai tikrai ne patys palankiausi statybininkams , apdailininkams ( ir ne tik jiems), ka cia padarysi... bet statybos, remontai kruta i prieki, gyvenimas nesustoja rolleyes.gif tiesa, pasidereti galima, o ir eiliu nebeliko, bet kaip ir anksciau, verta pasidairyti ne tik i nusidereta kaina, bet ir i meistru darbo kokybe unsure.gif
Dirba Kaune ir rajone, rasykit i AZ wink.gif
Atsakyti

 i 
Panašu, kad ši tema gali greitai pavirsti reklaminių žinučių rinkiniu, o reklama forume be Supermamos leidimo negalima.

Jei norite parekomenduoti meistrą - prašau plačiau aprašyti dėl ko jį rekomenduojat, ar išbandėte darbų kokybę savo kailiu, o ne tik parašyti "žinau gerą plytelių klojėją" arba "mano brolis kloja plyteles" Tokių žinučių vieta - skelbimų skilties Paslaugų arba Darbo skyreliuose (tik ten reikia palaukti, kol temą patvirtins moderatorė).

Pasisakymai kaip "Dana gerai dažo sienas"; "firmos xxx produktas yra labai geras"; "meistras x glaisto gerai, o meistras y - blogai" nebus laikomi reklama (be kontaktinių duomenų skelbimo). Kas nori sužinoti kur rasti geriausią dažytoją Daną, ar puikų meistrą visuomet galės paklausti forumo dalyvio per AŽ.

Prašau visų prisilaikyti Taisyklių, nes tikrai nenoriu bereikalingų pykčių.

Atsakyti
Vilniuje zinau geru meistru brigada - dirba tik pagal rekomendacijas, niekur nesireklamuoja, kainos, tiesa, ne pigiausios... bet patys perka medziagas (pirkimo dokumentus pateikia), viska gauna su gerom nuolaidom, tai nesigailiu juos samdziusi - viska padare idealiai, sumokejau maziau nei buvau planavusi pagal ikainius. apksritai buto irengimui isleidau 11 stukyciu maziau nei suplanuota buvo thumbup.gif
santechnika tvarko santechnikas, elektra - elektrikas, ir viska taip, juos ,,gano" vienas zmogus, kuris atsako uz visu medziagu supirkima, visu meistru darbo kokybe ir popierizmus taip pat - praktiskai reikia tik su vienu zmogum bendraut, o jis sutvarko visa kita.
labai tinka uzsiemusiems zmonems ax.gif
rimtiems zmones - kontaktai per AZ.
Atsakyti
Žinau gerą vidaus apdailos meistrą, kurį laiką jis dirbo užsienyje, dabar Lietuvoje. Atlieka beveik visus vidaus apdailos darbus, taip pat ir mums butą tvarkė, jei ką domintų galėčiau duoti telefoną, galbūt į až asmeniškai. ax.gif Taip pat galėčiau parodyti ir jo atliktų darbų nuotraukų. Dirba greitai ir kokybiškai,po darbų susitvarko savo darbo vietą, na žodžiu užtenka girti , jei norėsite tel lauksiu į až.
Na jei moderatorės nesupyks įmesiu vieną gipso sienos nuotraukytę.
user posted image
Papildyta:
Tiesa meistras dirba Kaune 4u.gif
Atsakyti
Pažystų labai gerus meistus iš Vilniaus, tvarkė mano, bei mano draugų būtus. Savo darbą daro tikrai sąžiningai, dirba su gipskartoniu (pakabinamos lubos, pertvaros), plyteles klijuoja, taip pat ir grindis gali įrengti. Žmones tikrai malonus, problemų su jais jokių neturėjau, tai tikrai rekomenduoju.

Kaip pavyzdį pridedu mažą-mažą nuotraukytę ax.gif, jei kam prireiks rašikyte AŽ - duosiu kontaktus, bei daugiau nuotraukyčių galėčiau parodyt, tiesa tik iš savo būto)
blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2008 12 17, 14:32)
o ydomu kokie ykainiai plyteliu klojimo? g.gif


Nuo ateinančios savaitės samdysim plytelių klojėją naujo buto voniai įrengti. Žmogus dirba idealiai, jau darė vonią dabartiniam bute (nuėmė 2 sluoksnius senų plytelių, kruopščiai išklojo naujom (sugadino viso 1 plytelę) ir lubas pakabinamas gerai įrengė (su elektra nedirba)). Prieš 2 metus mokėjom jam 30 Lt/kv.m. Dabar sako 45 Lt./kv.m. Anąsyk mums atrodė, kad vos ne dykai dirbo. Kadangi labai smulkmeniškai stengės idealiai padaryt, tai gan lėtai dirbo (standarinę vonią darė 2 sav., bet dirbo vienas). Dabar jau mums atrodo, kad daugoka 45 Lt./kv.m, bandysim derėtis bent iki 40, nes nenorim nieko kito, o vonia dabar 4kart didesnė už aną. Tad jei kas nors ieško tikrai gero plytelininko su rekomendacijom, galėčiau parekomenduoti po gero mėnesio (nes gaila būtų jį prarast, jei kažkas daugiau pasiūlys). Jis dirba Vilniuje, gyvena užmiestyje. Nė sykio nepavėlavo ateiti.

Šiaip visų apdailos darbų kainos yra kritusios. Iš inercijos darbininkai dar vis prašo piko kainų, bet derėtis tapo lengva, jie tikrai turi mažai darbo. Kita vertus, dabar su verslo liudijimu turės mokėt 9% nuo pajamų, tai dėl to nelabai nori nuleist. Aišku, kam nereik to kvito, tai dzin tada, galima daug nusiderėt.

Dabar darom viso naujo buto apdailą, ir tikrai samdom nemažai meistrų. Kai pamatysiu rezultatus, gal galėsiu parekomenduoti ir kitų meistrų. (Nė vieno nesamdom iš gatvės, tik su draugų rekomendacijom, bet žinot kaip būna...va interjero dizainerė rekomenduota tai visai nenusisekusi buvo).
Atsakyti
Sveikutes, ir as zinau tikrai gera statybu firma, statemes nama, tai tikrai labai greitai, pigiai ir svarbiausiai kokybiskai pastate, net patys buvom su mb nustebe kad tikrai dar tokiu saziningu, ir greitu zmoniu yra, tikrai nesigailesit, jei ka rasykit i az parasysiu to direktoriaus numeri. smile.gif
Atsakyti
Galiu rekomenduot labai gera meistra Klaipedoje (ir rajonuose dirba)- Man ji rekomandavo draugai, nes jiems dare viso namo apdaila. Man suremontavo kambariuka ir keleta baldu surinko, esu patenkinta.
Tikrai kokybiskai greitai dirba ir viskas atrodo super! Turi daug savo darbu nuotrauku ir rekomendaciju. Ir ima nebrangiai thumbup.gif Ir siaip malonus vyrukas blush2.gif
Kas nori kontaktu rasykit i mano pasta highsky@one.lt, duosiu numeriuka.
Atsakyti
Drasiai galiu rekomenduoti musu meistra Stepona is Gargzdu(Klaipedos raj.). Jis glaiste mums visa namo vidu, kokybe thumbup.gif Kiek zinau, atlieka visus remonto darbus. Kaina nera l.maza, bet protos ribose, pigiau nei meistrai pacioje Klaipedoje mirksiukas.gif jei kam reikes kontaktu, klauskit per az.Sekmes!
Atsakyti
Drasiai galiu rekomenduot gera apdailos darbu meistra - per kiek pazystamu perejo visi patenkiti atliktu darbu kokybe, kainos irgi prieinamos.
Klaipedoje, kontaktus duosiu per AZ.
Atsakyti
Siulau tikrai gerus vidaus apdailos darbus atiekancius meistrus. Vasara mums visa nama padare iki rakto. Patis pasirupina medziagomis ir geromis medzagu nuolaidos. Be to gali imontuoti zidini ir padaryti jo apdaila. Na zodziu viskas aliekama tiktai kokybiskai, greitai ir grazei.Gali ispildyti jusu sugalvotus norus. Kam reikes kontaktus prasom i az.

Mano rekomenduojami meistrai yra Vilniuje smile.gif
Atsakyti