Įkraunama...
Įkraunama...

Akmens masės kriauklė ir jos valymas.

QUOTE(warlock @ 2010 11 30, 19:05)
o kodel jus issirinkot akmens mases kriaukle, o ne matine metaline?
pastaroji pigesne, beto cia randu nemazai nusiskundimu apie neisvalomas kavos, maisto likuciu ir pan. demes ant akmens mases kriaukliu.
patys db renkames ar metaline ar akmens mases kriaukle isigyti.. tai kuo jos pagrinde skiriasi?  blush2.gif


Man asmeniskai metalime negrazu. Tai buvo pagrindinis argumentas. O del prieziuros nesiskundziu.
Atsakyti
QUOTE(warlock @ 2010 11 30, 19:05)
o kodel jus issirinkot akmens mases kriaukle, o ne matine metaline?
pastaroji pigesne, beto cia randu nemazai nusiskundimu apie neisvalomas kavos, maisto likuciu ir pan. demes ant akmens mases kriaukliu.
patys db renkames ar metaline ar akmens mases kriaukle isigyti.. tai kuo jos pagrinde skiriasi?  blush2.gif



NA, man asmeniskai metaline negrazu ir atrodo nepraktiska - barska viskas ten.... Esu turejusi gyvenime, tai nepatiko. Dabar turiu akmens mases kriaukle Schock, bet va jau po 6 metu tai apatine kriaukles puse pakeite spalva ir niekaip neatlpaunu, tuo tarpu visa kita yra tos pat spalvos kaip pirkom. Del to ir noriu suzinoti nuomones tu, kurios turi kaip rasiau Alveus Niagara sviesia kriaukle, kad parasytu, ar gerai valosi.

Buciau dekinga uz nuomone ir patarimus.
Beje, soda valiau, Franke valikliu akmens valikliu ir Higeja pieneliu - niekas nenuvalo. Gal kas dar ka patars?

DEkoju is anksto
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute26 @ 2010 12 02, 15:57)
NA, man asmeniskai metaline negrazu ir atrodo nepraktiska - barska viskas ten.... Esu turejusi gyvenime, tai nepatiko. Dabar turiu akmens mases kriaukle Schock, bet va jau po 6 metu tai apatine kriaukles puse pakeite spalva ir niekaip neatlpaunu, tuo tarpu visa kita  yra tos pat spalvos kaip pirkom. Del to ir noriu suzinoti nuomones tu, kurios turi kaip rasiau Alveus Niagara sviesia kriaukle, kad parasytu, ar gerai valosi.

Buciau dekinga uz nuomone ir patarimus.
Beje, soda valiau, Franke valikliu akmens valikliu ir Higeja pieneliu - niekas nenuvalo. Gal kas dar ka patars?

DEkoju is anksto



NA, negi niekas neturite tos Alveus Niagara sviesios kriaukles?
PArasykit prasau atsiliepimus.

Dar karta dekoju is anksto
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute26 @ 2010 12 03, 15:16)
NA, negi niekas neturite tos Alveus Niagara sviesios kriaukles?
PArasykit prasau atsiliepimus.

Dar karta dekoju is anksto


Turiu Franke baltą (ta spalva sidabrinė vadinosi) akmens masės kriauklę. Manau, kad nepaisant to, kad skiriasi gamintojas, akmens masė panaši smile.gif Man nepavyko išvalyti su niekuo tik su Domestos. Forume radau parašyta ir surizikavau. Apie metus laiko valau šiuo valikliu - kriauklė kaip nauja, valiklis nepažeidė paviršiaus. Tikiuosi padėjau smile.gif
Atsakyti
Mes turim Franke sviesiai smeline kriaukle. Puikesnes kriaukles net ir neisivaizduoju. Jau 4 metai, bet jai nieko blogo nesidaro ir ypatingos prieziuros nereikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KriuKriu: 06 gruodžio 2010 - 13:07
QUOTE(ringa @ 2010 12 05, 14:02)
Turiu Franke baltą (ta spalva sidabrinė vadinosi) akmens masės kriauklę. Manau, kad nepaisant to, kad skiriasi gamintojas, akmens masė panaši  smile.gif  Man nepavyko išvalyti su niekuo tik su Domestos. Forume radau parašyta ir surizikavau. Apie metus laiko valau šiuo valikliu - kriauklė kaip nauja, valiklis nepažeidė paviršiaus. Tikiuosi padėjau  smile.gif



Sveika,

aciu uz patarima. O koks tas domestos turi but? ju keleto rusiu turbut yra (nezinau, nes dar neikad nenudojau).

Brukstelkit to domesto pavadinima - na ta prasme Domestos virtuvei ar Domestos koks sveitiklis ar pannn.

Aciuuuu
Atsakyti
Gal žinot kur gera kaina isigyti Blanco kriaukle?
dekui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(warlock @ 2010 12 09, 21:20)
Gal žinot kur gera kaina isigyti Blanco kriaukle?
dekui  smile.gif

žinau mirksiukas.gif . Kaip tik pati užsisakiau, jau greit turi parkeliaut thumbup.gif .
va tokia, tik spalva kitokia.
blancozenar Mokėjau 1299 Lt.
Šita, kiek pamenu, ten kainuoja 899 Lt.
plautuvė
Isto centre kaikuriems modeliams yra pritaikytos nemažos nuolaidos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo byne: 09 gruodžio 2010 - 21:51
QUOTE(byne @ 2010 12 09, 23:38)
žinau mirksiukas.gif . Kaip tik pati užsisakiau, jau greit turi parkeliaut  thumbup.gif .
va tokia, tik spalva kitokia.
blancozenar Mokėjau 1299 Lt.
Šita, kiek pamenu, ten kainuoja 899 Lt.
plautuvė
Isto centre kaikuriems modeliams yra pritaikytos nemažos nuolaidos mirksiukas.gif


Nu sory, bet, manau, nelogiska uz kriauke tiek moketi. Ji tikrai grazi, bei turbut lengvai valosi ir turi daug kitu privalumu... bet vistiek 1299!!!! doh.gif Jau geriau isigyti gera indaplove, o vaisiams ar rankoms nusiplauti gaminant valgyt tikrai uztenka nedideles paprastos kriaukles. Aisku, kai pinigai kisene pleso zmones visko prisiperka.... Bet jau jei perka tokia plautuve tai, manau, turi tiek litu, kad i nuolaidas ziuret nereikia. Nezinau kiek reiketu man uzdirbti, kad tokia pirkciau. Kad ir 100000 per men uzdirbciau, manau, vistiek nepirkciau, vien is principo(vireja namuose samdyciau ir i virtuve neuzeiciau tongue.gif ). Turbut taip manau todel, kad suvalkiete esu 4u.gif
Atsakyti
Mes turim TEKOS akmens masės kriauklę. dėl valymo jokių priekaištų neturiu. bet kažkur metus panaudojus, joje atsirado įtrūkimas ir niekaip negaliu suprast kaip ir kas nutiko doh.gif Šiaip indus plaunu indaplovėj, tik retkarčiais tenka praplauti rankom ir tikrai žinau, kad nieks man ten nenukrito schmoll.gif tiesiog mistika. bet vat iškilo klausimas, ar galiu aš prašyt pakeist man tą kriauklę g.gif ar be šansų verysad.gif beje čekio neturiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oliushka: 10 gruodžio 2010 - 07:50
Jau 5m. naudoju apvalią Franke akmens masės kriauklę...Na nežinau, gal mano turima spalva labai praktiška (tamsiai ruda, kaip juodas šokoladas), bet absoliučiai jokių dėmių ant jos nesimato. Pravalau tik tada, kai prisimenu, kad seniai tai dariau ir tik higienos sumetimais. Jokių dėmių ant jos visiškai nesimato mirksiukas.gif Nežinau, gal su šviesesnėm būtų kiek kitaip...Esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ginta123 @ 2010 12 10, 01:02)
Nu sory, bet, manau, nelogiska uz kriauke tiek moketi. Ji tikrai grazi, bei turbut lengvai valosi ir turi daug kitu privalumu... bet vistiek 1299!!!!  doh.gif Jau geriau isigyti gera indaplove, o vaisiams ar rankoms nusiplauti gaminant valgyt tikrai uztenka nedideles paprastos kriaukles. Aisku, kai pinigai kisene pleso zmones visko prisiperka.... Bet jau jei perka tokia plautuve tai, manau, turi tiek litu, kad i nuolaidas ziuret nereikia. Nezinau kiek reiketu man uzdirbti, kad tokia pirkciau. Kad ir 100000 per men uzdirbciau, manau, vistiek nepirkciau, vien is principo(vireja namuose samdyciau ir i virtuve neuzeiciau tongue.gif ). Turbut taip manau todel, kad suvalkiete esu 4u.gif

miela ponia suvalkiete, niekas Jums ir neperša jokios kriauklės ir nereikia čia svetimų pinigų skaičiuoti, kas kam ką plėšo tongue.gif . Kiekvieno reikalas, ką įsigyt ir ne Jums siūlyt, ką nusipirkt tongue.gif Man, pvz. Jūsų ta indaplovė šimtą metų nereikalinga mirksiukas.gif Principus pasilaikykite sau smile.gif


Atsakyti