Įkraunama...
Įkraunama...

Akmens masės kriauklė ir jos valymas.

QUOTE(liepa27 @ 2014 07 02, 12:16)
g.gif o kazin kaip su dirbtinio granito kriaulem,tom lietuviskom,nes musu paprastas stalvirsis,tikrai ne is brangios plokstes darytas.
Dar turiu klausima,kokios spalvos kriaukle praktiskiau-sviesi smeline,ar ruda?

Stalviršio medžiaga aktuali tik tuomet, kai plautuvė yra montuojama iš apačios, t.y. po stalviršiu. Jei norit pirkti ir dėti iš viršaus montuojamą plautuvę, nieko stalviršiui nepasidarys nuo to. Tik geriau rinktis tokią, į kurią ir maišytuvas montuojasi.
Spalvos klausimas, ant tamsios matosi kalkių nuosėdos, o ant šviesios gali ilgainiui išlįst patamsėjimas nuo visokių dažančių produktų. Bet jeigu prižiūrėsit, neapleisit, didelių bėdų tikrai neturėtų būti. Tik aš pati esu tik su franke susidūrusi, todėl apie lietuviškas daug pakomentuot negaliu.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2014 07 02, 12:31)
Stalviršio medžiaga aktuali tik tuomet, kai plautuvė yra montuojama iš apačios, t.y. po stalviršiu. Jei norit pirkti ir dėti iš viršaus montuojamą plautuvę, nieko stalviršiui nepasidarys nuo to. Tik geriau rinktis tokią, į kurią ir maišytuvas montuojasi.
Spalvos klausimas, ant tamsios matosi kalkių nuosėdos, o ant šviesios gali ilgainiui išlįst patamsėjimas nuo visokių dažančių produktų. Bet jeigu prižiūrėsit, neapleisit, didelių bėdų tikrai neturėtų būti. Tik aš pati esu tik su franke susidūrusi, todėl apie lietuviškas daug pakomentuot negaliu.

4u.gif aciu labai,po 7 kazkur metu naudojimo nerud. plieno franke atrodo nekaip,tai svarstau pasikeisti.paskaitinejau jusu tema,susidariau nuomone,kad visgi geriau lietuviskos nepirkti.tai dabar svarstau,ar geriau franke akmens mases,ar geriau franke linijinio(parforuoto) pavirsiaus nerudyjancio plieno.Noretusi,kad ypatingos prieziuros nereiketu ir kad saugoti labai nereiktu,nes seimoj 3 vaikai auga,tai nenusaugosiu,kad nesuraizytu ir pan.
http://www.voniapliu...onda-rog-610-41
ar
http://www.voniapliu...anke-rol-610-41
jei akmens mases tai svarstau apie beige(biezine) spalva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepa27: 02 liepos 2014 - 13:06
Man grazi kasmyro spalva.
1

Franke. Nors reiktu dar gyvai apziuret. Dabar ji naujiena 2014-2015 m. Turiu franke kataloga, tai ten si spalva atrodo siek tiek kitaip, gal net graziau.


Dar yra kita nauja spalva Umbra. Si spalva kataloge irgi atrodo kitaip. Yra tokiu mini mini sviesiu daleliu.
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2014 07 02, 14:01)
4u.gif aciu labai,po 7 kazkur metu naudojimo nerud. plieno franke atrodo nekaip,tai svarstau pasikeisti.paskaitinejau jusu tema,susidariau nuomone,kad visgi geriau lietuviskos nepirkti.tai dabar svarstau,ar geriau franke akmens mases,ar geriau franke linijinio(parforuoto) pavirsiaus nerudyjancio plieno.Noretusi,kad ypatingos prieziuros nereiketu ir kad saugoti labai nereiktu,nes seimoj 3 vaikai auga,tai nenusaugosiu,kad nesuraizytu ir pan.
http://www.voniapliu...onda-rog-610-41
ar
http://www.voniapliu...anke-rol-610-41
jei akmens mases tai svarstau apie beige(biezine) spalva.

na plieninės faktas sudaužyti niekaip negalėtumėt, ji tik su laiku gali apsibraužyti kažkiek, nors ant linijinio paviršiaus nemanau, kad kas labai kristų į akis.
Akmens masės plautuvę yra rizika įskelti, jei tarkim kris iš aukštai koks indas, bet perdėtai bijoti galimo smūgio visgi neverta. Pati esu netyčia išmetusi puodą į plautuvę, nieko nenutiko. Beige spalva mano akimis yra viena praktiškiausių iš gamos, kadangi nėra vientisa, o turi įvairių rusvų atspalvių grūdelių struktūroje.
Atsakyti
QUOTE(Ievuole @ 2014 07 01, 21:47)
Hmm.. Is tiesu apie tai net nepagalvojom, g.gif bet baldininkai nieko nesake, kad netinkama butu, o ir vonios balduose toks pat stalvirsis, tai gal nesipus... Manau butu ispeje.. blush2.gif


aš irgi labai norėjau po stalviršiu montuojamos kriauklės, bet baldininkas pasakė, kad reikia granitinio stalviršio arba corianinio... Dar esu mačiusi, kad daro su medžio masyvo stalviršiu (bet pabijojau, kad nujuoduos).

Jeigu daro su laminatu, tada technologija truputį kitokia:
http://www.formica.c...ndermount-sinks

t.y., plokštės šono nesimato, o prie kriauklės priklijuojamas prailgintas viršutinis laminato sluoksnis. bet ar LT kas nors taip padarys, tai nesu tikra...

Perklauskit dar savo baldininkų dėl tos hpl plokštės, būtų tikrai įdomu. g.gif
Atsakyti
Sveiki,
man labai patinka baltos granitinės kriauklės, gal kas turit tokią?
Girdėjau, pasitaiko, jog keičia spalva (pvz.: nuo burokėlių), ar tai tiesa?
Atsakyti
QUOTE(vavab @ 2014 07 20, 10:41)
Sveiki,
man labai patinka baltos granitinės kriauklės, gal kas turit tokią?
Girdėjau, pasitaiko, jog keičia spalva (pvz.: nuo burokėlių), ar tai tiesa?

Patarkite, prasau, ar verta pirkti balta akmens mases kriaukle?
Atsakyti
QUOTE(vavab @ 2014 07 20, 22:56)
Patarkite, prasau, ar verta pirkti balta akmens mases kriaukle?

garantuoti, kad nepakeis spalvos tikrai nedrįsčiau, nes labai daug kas priklauso nuo pačio naudotojo. bet iš kitos pusės, žinodama, kad tokia tikimybė yra, dažančius produktus nepaliksite gulėti plautuvėje ir tiek, o plaunant iškart nuliesite vandeniu ar reikalui esant išvalysite su valikliu. berods šioje temoje buvo įdėta franke balta plautuvė po kažkurio laikotarpio naudojimo, tikrai puikiai atrodė.
Atsakyti
QUOTE(laumzirge @ 2014 07 03, 08:49)
aš irgi labai norėjau po stalviršiu montuojamos kriauklės, bet baldininkas pasakė, kad reikia granitinio stalviršio arba corianinio... Dar esu mačiusi, kad daro su medžio masyvo stalviršiu (bet pabijojau, kad nujuoduos).

Jeigu daro su laminatu, tada technologija truputį kitokia:
http://www.formica.c...ndermount-sinks

t.y., plokštės šono nesimato, o prie kriauklės priklijuojamas prailgintas viršutinis laminato sluoksnis. bet ar LT kas nors taip padarys, tai nesu tikra...

Perklauskit dar savo baldininkų dėl tos hpl plokštės, būtų tikrai įdomu. g.gif


Viską padarė, atrodo SUPER !! Jeigu įdomu, galėsiu įkelti foto.
Perkalbėjau su baldininkais, sakė tikrai nebus jokių problemų dėl HPL. Nežinau ten visos technologijos kaip darė, bet kaip surpatau pas mus HPL tik šorinis sluoksnis storas, dėl to net ir jį prapjovus/pažeidus, jis nesipučia ir neklylą.. 4u.gif pati nelabai supratau, bet padarė super, priekaištų neturiu!
Atsakyti
QUOTE(Ievuole @ 2014 07 21, 11:00)
Viską padarė, atrodo SUPER !! Jeigu įdomu, galėsiu įkelti foto.
Perkalbėjau su baldininkais, sakė tikrai nebus jokių problemų dėl HPL. Nežinau ten visos technologijos kaip darė, bet kaip surpatau pas mus HPL tik šorinis sluoksnis storas, dėl to net ir jį prapjovus/pažeidus, jis nesipučia ir neklylą..  4u.gif  pati nelabai supratau, bet padarė super, priekaištų neturiu!


Ievuole, netgi labai domina 4u.gif ir foto, ir kaina taipogi blush2.gif jeigu nenorite rašyti viešai, tada įmeskite į a.ž.
Atsakyti
QUOTE(Ievuole @ 2014 07 21, 11:00)
Viską padarė, atrodo SUPER !! Jeigu įdomu, galėsiu įkelti foto.
Perkalbėjau su baldininkais, sakė tikrai nebus jokių problemų dėl HPL. Nežinau ten visos technologijos kaip darė, bet kaip surpatau pas mus HPL tik šorinis sluoksnis storas, dėl to net ir jį prapjovus/pažeidus, jis nesipučia ir neklylą..  4u.gif  pati nelabai supratau, bet padarė super, priekaištų neturiu!

įkelkit, tikrai įdomu pamatyti. smile.gif
Atsakyti
Merginos, Kaip ir žadėjau, įkeliu foto. Dėl kainos, tai niekaip nepasakysiu kiek kainavo, nes mums tie patys baldininkai darė ir drabužinę, ir vonios, prieškambario bei virtuvės baldus, tai sunku išskirti kainas, derėjomės dėl bendros doh.gif

user posted image

user posted image
user posted image

P.S. Ten kur taškiukai visokie, tai ne kriauklė nešvari ar apibraižyta, o mano telefono kamera padaužyta 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ievuole: 24 liepos 2014 - 11:14