Įkraunama...
Įkraunama...

Kaimynai IV

Sena tema
http://www.supermama...howtopic=701831
Papildyta:
Laba diena merginos,siandien baisiausiai supykau ant savo mamos kaimynes. Taigi esu su 4 manesiu dukryte sveciuose pas mama menesiui laiko. Kaimyne turi du vaikucius( jie gyvena virs musu) vaikuciai baisiai truksmauja,begioja,sokineje,vazineja su ta plasmasine masinyte po namus.... Siandien ryte ( tarp 8-9 ryto)prasidejo labai didelis triuksmas,zinokit neiskenciau ir nulekiau pas ta kaimyne ,graziai paprasiau kad vaikai nustotu ta masinyte vazinetis po namus,nes mano mazoji negali uzmigti nuo tu garsu... Gryzau namo ir galvoju nors dabar bus ramu,bet deja...tie vaikuciai nustojo vazinetis ta masinyte bet prasidejo visokie sokinejimai,lakstymai,daiktu tempimas po grindis,mano lelius pradejo sokineti is lovytes nuo tokiu garsu,baisiausiai issigandau kad vaikas is vis nepersigastu tai su vaiku ant ranku nulekiau vel pas ja ir isbariau...ka merginos galima padaryti ? Gal jus zinosit? Man ir savo mamos gaila,nes jei kudikis sokteli is lovytes del tokiu garsu tai manau kad garsas tikrai nemazas...
Atsakyti
kazkada turejo mama tokiu kaimynu ,kad neduok dieve.
Namas dvieju aukstu senas medinis , pirmame aukte numire vyrukas. Ta buta pasiseme jo buvusi zmona , nes dukra nepilnamete ir isnuomavo , nuomininkai kaip ir pati seimininke pegerentys.
Atsikrauste visas taboras i pusantro kambario buta , vyras zmona ir 5 vaikai iki mokyklinio amziaus.Zinoma diena is dienos pas ju baliuskos ,isgerimai triuksmas muzina , blevyzgos o galu gale pabaigai mustynes , vaikai spiegia , viskas dusta krenta. Ir diena is dienos tas pats kol buteli geria visi draugai tik snapsele baigias taip ir mustynes.Viskas kieme pradejo dinkti net is siltnamio darzoves ir irankiai Kviete igaliotini , tas toks lepsis tai susitarkit geruoju kaimynai esat ir tram pampam...
Dar po keliu tokiu fiestu mama tiesiu taikiniu i vaiku rupyba. Suregavo labai greitai , tikrino juos kas keleta dienu . Mama dziugavo pagaliau ramybe. Neilgai trukus jie kersyt pradejo paleisdavo ryte muzika visu garsu , kad miegot negaletu arba nakti . Tai mama padare jiems taip pat, nunese maga i palepe (kambarys apacioje ribojasi su skladu) uzleido marijos zeme ar opera kokia visu garsu uzdenge metaliniu bliudu ir uzdejo ant virsaus dauk skuduru. o Grindys medines senos patresusios labai gerai garsui pralaidzios Taip darydavo diena isdienos ir iseidavo i darza kapstytis. Po menesio atsibodo jiems matomai klausyt opereciu apsiramino. O dar po keleta menesiu isvis issikrauste. Nepavyko jiems isirekti landynes

O kita syk kai nuotaika bus papasakosiu apie musu ir kaimynu nesutarimus del ju sunies .
Atsakyti
QUOTE(imdigo @ 2012 11 20, 15:14)

Kaimyne turi du vaikucius( jie gyvena virs musu) vaikuciai baisiai truksmauja,begioja,sokineje,vazineja su ta plasmasine masinyte po namus....

Nieko nepadarysit, kai kurios mamos baisiai susireiksmina, nes gi ju vaikai labai reiksmingi, jiems viskas galima. Va pavyzdys is kitos temos apie leidima vaikams triuksmauti namuose:

QUOTE(eLaura @ 2012 10 11, 09:30)
Maniskiai duksta, trankosi iki 23 val. vakaro. Kaimynai kol kas nesiskundzia. Arba viskas gerai, arba tolerantiski ax.gif
Jautresniems siulyciau gyventi paskutiniame namo aukste - ant galvos tada niekas nesokines 4u.gif  ax.gif


as tai tokiems pasiulyciau patiems issikraustyt i pirma auksta arba i nuosava nama ir negadint kitiems gyvenimo, bet... spjaut jiems ant visu.

Atsakyti
Vat butent kad susireiksmina,dar del saves as galeciau kenteti,bet kaip kudikiui??? As jei dar pasakiau ar tau butu malonu jei as nusipirkus garso koloneles pakabinciau ant lubu ir leisciau taip muzika kad pas jumis lovos kilnotusi? Paziureciau ka tu darytum jei tavo vaikai negaletu miegoti arba trukciotu nuo tokiu garsu.... Kaip bebutu jei ji nesitvarkys su savo vaikuciais tai as ta varianta padarysiu, paleisiu muzika tada kada jos vaikai miega pietu miega o pati eisiu pasivaikscioti,jei jai nerupi mano vaiko sveikata tada as jos vaiku sveikata taip pat " pagerinsiu" . Zinoma negerai taip galvot,bet manau visos mamos sutiks kad ju vaiku sveikata labai svarbi...
Atsakyti
normaliai cia jus jai pasaket. Jei nepasikeis situacija, tai gal... taip ir padarykit blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexandra.R.: 20 lapkričio 2012 - 16:49
QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 11 20, 18:47)
normaliai cia jus jai pasaket. Jei nepasikeis situacija, tai gal... taip ir padarykit  blush2.gif

Pasakiau todel ,kad jei mano vaiko sveikata nelabai rupi,o uz savo vaiko sveikata galiu padaryti labai daug....jei negerbia kitu as taip pat nezadu gerbti ju unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(imdigo @ 2012 11 20, 17:14)

Deja bet 8-9 ryto triuksmauti yra leidziama ir nieko cia nepadarysi, tam turi but pasiruoses kiekvienas kuris renkasi buta. Tokiu dalyku kaip vaiko lakstymu garsuma ir sunkuma manau sukontroliuoti neimanoma, bet uzjauciu jus ir linkiu sveikatos.
Atsakyti
jei tevai nori, tai sukontroliuoja vaikus, t.y. atitinkamai aukleja. Pati vaikyste praleidau bute, tai mes zinojom, kad namuose nevalia jokiu kamuoliu spardymu, sokinejimu ir t.t., tai nepasakokit, kad neimanoma sukontroliuoti. Tik nora turet reikia. Bet noro nera, stai kur visa problema, nes... o kam? Tegu kaimynai pakencia, taigi VAIKAI AUGA! Gi butas! Gi valandos triuksmaut leidzia!!! Bet, aisku, kai jums prades trugdyt kaimynu triuksmas, tada kitaip kalbesit, nes, kaip sakoma, sotus alkano neuzjaucia, taip ir cia...
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2012 11 20, 20:54)
Deja bet 8-9 ryto triuksmauti yra leidziama ir nieko cia nepadarysi, tam turi but pasiruoses kiekvienas kuris renkasi buta. Tokiu dalyku kaip vaiko lakstymu garsuma ir sunkuma manau sukontroliuoti neimanoma, bet uzjauciu jus ir linkiu sveikatos.



Zinau puikiai laika kada galima ir kada ne,ir manau turi buti pasiruose tie kurie triuksmauja- t.y. netriuksmauti....beje aciu uz palinkejimus,tikiuosi taip ir bus 4u.gif sukontroliuoti vaikus galima tai tikrai.


QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 11 20, 21:02)
jei tevai nori, tai sukontroliuoja vaikus, t.y. atitinkamai aukleja. Pati vaikyste praleidau bute, tai mes zinojom, kad namuose nevalia jokiu kamuoliu spardymu, sokinejimu ir t.t., tai nepasakokit, kad neimanoma sukontroliuoti. Tik nora turet reikia. Bet noro nera, stai kur visa problema, nes... o kam? Tegu kaimynai pakencia, taigi VAIKAI AUGA! Gi butas! Gi valandos triuksmaut leidzia!!! Bet, aisku, kai jums prades trugdyt kaimynu triuksmas, tada kitaip kalbesit, nes, kaip sakoma, sotus alkano neuzjaucia, taip ir cia...


Vat butent,as pati gyvenau bute ir man tevai bute taip pat neleisdavo lakstyt,kamuoli spardyt ar dar koki velnia daryt,tiesiog moke kad gyvename ne vieni ir viens kitam turime tureti pagarbos,o jei noriu lakstyt sokinet ar dar ka nors triuksmingo daryt tai tam yra kiemas,sodas ir aplamai kazkur isejus is namu...namie mes taip pat zaisdavome ir budavo labai linksma,tik kad netriuksmaudavome,o uzsiemimu netriuksmingu namie yra milijonas...bet kadangi daugelis tevu yra tinginiai ir su vaikais nera noro uzsiimti tai vat taip ir gaunasi,arba mano kad vaikams viska galima o ant kitu zmoniu nusispjauti... Ba kaip bebutu lazda turi du galus,jei kaimynai nesupras tai atsikas antra lazdos gala o jei supras pasakysiu dideli aciu uz supratima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(imdigo @ 2012 11 20, 16:29)
As jei dar pasakiau ar tau butu malonu jei as nusipirkus garso koloneles pakabinciau ant lubu ir leisciau taip muzika kad pas jumis lovos kilnotusi?

O aš taip ir padariau kaimynams kelis kartus. Laukiu šeštadienio, kad galėčiau ilgiau pamiegoti, bet kur tau, kelis šeštadienius iš eilės buvo užėję kaimynams muziką apie 8 ryto paleist iš kažkokio bumčiko. Gulėjau pirmą kartą ir nedrįsau savo pasileist. Ale neiškenčiau biggrin.gif Kolonėles atsukau į kaimynų sieną ir priglaudžiau dar. Nu ir ką... muzika nustojo grot biggrin.gif Paskui dar kitą šeštadienį ir vėl muzikytė tirlim pampam, aš savo paleidžiu, ir išeinu iš miegamo, palaikiau gal 15 minučių, melsdamasi, kad pas pačią nepasibelstų kas biggrin.gif (bet manau suprato kaimynai kame čia reikalas
Paskui kitas atvejis, kai atsikraustėm, virš mūsų berniukas nu koks 6 ar 7-okas vakarais vėlais jau kamuolį daužydavo. Mes kol remontų nebuvo atgal pamėtydavom biggrin.gif
Žodžiu reikia kenkti tuo pačiu 4u.gif Nereikia niekur nei eit, nei sakyt ką, sakysi - būsi priešas ir jei kas, labai greit pačiam tuoj prikiš ką nors. O čia toks tylus kerštas wub.gif
QUOTE(Renata_Bo @ 2012 11 20, 18:54)
Deja bet 8-9 ryto triuksmauti yra leidziama ir nieko cia nepadarysi

Deja...nuo 6 jau galima orkestruot kiek nori. Nu bet o tačiau, jau čia reikia neturėt žmogiškumo ir būt žemiau kiaulės lygio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Furtado: 21 lapkričio 2012 - 00:26
QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 11 20, 21:02)
jei tevai nori, tai sukontroliuoja vaikus, t.y. atitinkamai aukleja. Pati vaikyste praleidau bute, tai mes zinojom, kad namuose nevalia jokiu kamuoliu spardymu, sokinejimu ir t.t., tai nepasakokit, kad neimanoma sukontroliuoti. Tik nora turet reikia. Bet noro nera, stai kur visa problema, nes... o kam? Tegu kaimynai pakencia, taigi VAIKAI AUGA! Gi butas! Gi valandos triuksmaut leidzia!!! Bet, aisku, kai jums prades trugdyt kaimynu triuksmas, tada kitaip kalbesit, nes, kaip sakoma, sotus alkano neuzjaucia, taip ir cia...

Jus cia nesiputuokit, as turejau uomeny atitinkamu organu sukontroliavima o ne tevu. O as bute gyvenau ir ne vienam, ir kovojau ne su vaikais o su narkomanais kurie ne diena o 24 valandas 7 dienas per savaite menesiu menesiais triuksmavo, taip kad mano naujagimis zviege ir krupciojo be sustojimo ir diena ir nakti, tad patikekite vaiku sokinejimai man butu rojus, tad nevelnio nezinant isvadas darot kas kam uzjaucia, juolab kad parasiau kad uzjauciu. tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Furtado @ 2012 11 21, 02:22)

Mes vienus irgi buvom pamoke, gyvenom 3 aukste, o 2 studentai, jie 2 kart per savaite 9 vakaro susirinkdavo, nezinau kiek ju buvo, pagal balsus apie 6. Na ir zodziu gerdavo, keikdavosi juodai ir dainuodavo iki vidurnakcio. Ypac mego daina Zvonkes apie triusikelius, kitas repertuaras panasus, dainavimas klaikus, verciau staugimu pavadinciau ta technika. Bandem kviest policija bet be rezultato nes ju auksto koridoriui papildomos kodines duris, policijos niekas neileisdavo. Bandem pro langa prasyti kad uzsiciauptu nepadejo, tai su vyru pradejom dainuoti pro atvira langa, is visos jegos vaikiskas daineles pries miega ( tuo metu buvau nescia), ciornyj voron ir kita ,,idomu repertuara, pakako 2 kartu ir ,,choristai'' sustabde savo estradine veikla. Gaila tik kad taip ir neteko pamatyti ju veidu kai vyras savo basu atlikdavo partijas.
Papildyta:
QUOTE(Furtado @ 2012 11 21, 02:22)
Žodžiu reikia kenkti tuo pačiu  4u.gif Nereikia niekur nei eit, nei sakyt ką, sakysi - būsi priešas ir jei kas, labai greit pačiam tuoj prikiš ką nors. O čia toks tylus kerštas  wub.gif

Del prieso jus teisi, net jei tuo paciu atsiliginsi. Mano mineti narkomanai uz demesi atsidekodavo automobilio apspjaudimu, technikines nulupimu, draskymu ir nuoruku gesinimu i spynas. Taip pat buvom rade ,,silta ir kvepencia'' kruvele prie duru. Ka jau sakyt kad buvau nekarta pastumta laiptynei su vaiku ant ranku ir be.Baigesi viskas tik po kruvos pareiskimu policijoj i paskutines baudos.
Papildyta:
QUOTE(Furtado @ 2012 11 21, 02:22)
Deja...nuo 6 jau galima orkestruot kiek nori. Nu bet o tačiau, jau čia reikia neturėt žmogiškumo ir būt žemiau kiaulės lygio

Zemiau kiaules lygio sugeba buti ne tik triuksmautojai, deja. Kai mum reikejo grezti pora valandu su praforatorium perejau ir ispejau kaimynus, pradekim nuo to kad aciu nepasake nei vienas, vieni is vis paklause ar as durna kad juos perspeju, o keleta pareiske kad neleidzia man grezt, nes turi vaiku, ligotu tevu ar yra pavarge po darbo. Tai kaip gaunasi, kad nebuti paciam kiaulei remonto darytis negali? Teisingai cia raso lazda turi du galus...
Atsakyti
Na va siandien ryte su savo dukra miegojau ir triuksmas buvo minimalus,galejo buti siek tiek daugiau nes nebutu trukde,gerai issimiegojom smile.gif gal suprato, kad namuose ne vieta uraganus kelti 4u.gif manau kaimynes vyras gryzes namo ir suzinojas kas nutiko paaiskino vaikams daugiau nei jo zmona,nes jau vakar vakare jos vaikai buvo visai ramus...
Atsakyti