Įkraunama...
Įkraunama...

Plastikiniai langai 10

QUOTE(leguska69 @ 2014 07 29, 19:36)
žiuriu labai filosofinė tema apie langus... nu bet gal per galva negausiu, jeigu paklausiu. pas mus bute langai plastikiniai deti 1994 metais. sudeti kraupiai blogai, vejas svilpia kiaurai per plysius. na nutarem pakeist ir gyvent silciau. esme tame, kad vienam kambary yra isgriautas balkonas ir sujungtas su kambariu, ten dabar yra langas is dvieju daliu, viena varstoma, noriu pakeist i langa is 3 daliu, ir noriu kad butu idealiai gerai, net jeigu ir kainuos brangiai. issikvieciau sioki toki meistra jis man ten ismatavo viska, sako reikia daryt su kazkokiu pastorinimu virsui, bus patogiau. gal  galit paaiskint kas tas pastorinimas yra? ko man dar reikia paklaust meistro, kad nuspresciau, ar jo gaminami langai kokybiski? as zinau tik viena profili veka vokiska, daugiau nelabai nusimanau, dar pas mane yra visi langai i pietus, kazka esu girdejus apie kazkokia danga ant stiklu, kuri sumazina sviesos laiduma? na zodziu uzveskit ant kelio blondine, kam nesunku. ir be filosofinio lyrizmo jeigu galima...

Nicka's su 69 pabaigoje.. Kaip be isvedziojimu? smile.gif Jei siltinsit lubas, tada reikia pastorinimo. Ar langai bus kokybiski, tezino vienas Dievas.. Reikia patikimos kontoros, aiskintis detales.. Reikia dometis ir aiskintis.
Atsakyti
as apie sienu spalva galiu aiskintis iki smulkmenu, bet va apie langus kazkaip neidomumas visiskas, po 5 metu darbo vienoj langu ir zaliuziu kontorjoj man visos jos atrodo nepatikimos biggrin.gif nors mano kryptis buvo labiau zaliuzes, bet praeidavau ir pro langu cecha... kas klaipedoj is patikimesniu kontoru yra? tik ne dextera ir lauresta kad butu. uz kokybe as visada sutinku moket teisinga kaina. kokie kriterijai turi but renkantis gera langa? vokiskas profilis? 5 stiklo paketai? kruopstus montuotojas?
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2014 07 29, 20:14)
kas klaipedoj is patikimesniu kontoru yra?

Cia reik klaust Kinziulio
Atsakyti
QUOTE(idealistas @ 2014 07 29, 22:58)
Cia reik klaust Kinziulio

Kindziulis neproteguoja jokios įmonės, todėl tokiu atveju - patarti negali... Jis patartų - jei interesantas jau turetų kelis galimus variantus - ir reikėtų parinkti geresnį.
O iš turimos info - langistų klp nors į kiniją exportuok... o tiesiog sumontuoti langiuką - moka visi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2014 07 29, 21:14)
as apie sienu spalva galiu aiskintis iki smulkmenu, bet va apie langus kazkaip neidomumas visiskas, po 5 metu darbo vienoj langu ir zaliuziu kontorjoj man visos jos atrodo nepatikimos biggrin.gif nors mano kryptis buvo labiau zaliuzes, bet praeidavau ir pro langu cecha... kas klaipedoj is patikimesniu kontoru yra? tik ne dextera ir lauresta kad butu. uz kokybe as visada sutinku moket teisinga kaina. kokie kriterijai turi but renkantis gera langa? vokiskas profilis? 5 stiklo paketai? kruopstus montuotojas?


Ta pati Dextera langus ima is Megrame. Ar tai patikima - kitas klausimas. Lauresta - irgi ne gamintojas. Gamintoju netiek daug.

Langu parkas gal gamina Klaipedoje, Valentino langai negamina langu is zinomesniu. Manau 80 proc daro bizniuka: "Perku gatavus Lenkijoje jei uzsako - brangiai parduodu cia, jei perka".

Profiliu yra nuo KBE, Aluplast, Decco iki kokybiskesniu Veka, Schuco, Kommerling.

Stiklo paketas manau turetu buti 3 stiklu - nuo 42 iki 48mm.

Kameros - 5-6.

Remo plotis 7-8cm.

Praplatinimas virsuj del apsiltinimo dedamas jei ateity siltinsit balkona is vidaus.



Atsakyti
Sveiki, renkames langus i nama. Neapsisprendziam is kurios firmos uzsakineti Fauga ar Hermio? Jei kas turite , pasidalinkite sava patirtimi, kokia kokybe, aptarnavimas, ar netempia laiko su terminais, kaip montavimo kokybe, garantinis servisas?
Linkstam link Hermio, bet dar svarstom 4u.gif
Aciu, jei kas pasidalins patirtimi 4u.gif
Atsakyti
alfaz , aciu labai uz informacija. pasinaudosiu tikrai. dextera zinau kad uzsakineja is kaskur, lauresta pati daro is veka profilio, turi cecha silutes plente, bet montuotojai pas lauresta tai.... ir sefo poziuris i garantini servisa tai irgi....
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2014 07 30, 20:57)
alfaz , aciu labai uz informacija. pasinaudosiu tikrai. dextera zinau kad uzsakineja is kaskur, lauresta pati daro is veka profilio, turi cecha silutes plente, bet montuotojai pas lauresta tai.... ir sefo poziuris i garantini servisa tai irgi....


Pas daugeli prisisaukti mestrus po montazo - misija neimanoma, nes tai paskutinis darbas, kuri jie nori daryti. Pinigu nera, o vaziuot reik smile.gif

Dextera tikrai ima is Megrame, partneriai skaitosi. Nes atstovai tai Klaipedoje Megrames - Vakaru Megrame. thumbup.gif

Lauresta tik zinau is zaliuziu, roletu ir pan, roletus turi is ju mano tevai - funkcionuoja. drinks_cheers.gif
Atsakyti
gal žinot būdų kaip atgaivinti plastiką? Pas mane namuose balkone pageltonavo durš rankena, iš lauko pusės. Įdomiausia, kad tik rankena. Garantinis jau seniai praėjęs, tai manau čia susiję su natūralia plastiko savybe. Gal turit koių idėjų kaip tą negrožybę pašalinti?
Papildyta:
p.s. kiek man žinoma, tai dextera labiau specializuojasi žaliuzėse ir jas gamina Kaune. Dėl plastikinių langų tai nežinau. Neteko susidurti su šia įmone dėl to. Mes pirkom iš Fauga ar Fauna, dabar nepamenu. Kur reklama buvo du dalmatinai smile.gif ir vienas iš jų languotas lotuliukas.gif
Atsakyti
Fauga ta firma vadinasi, o ne Fauna :DDDD jų šūkis dar buvo, kad languota firma
Atsakyti
QUOTE(Jone19833 @ 2014 07 31, 20:13)
gal žinot būdų kaip atgaivinti plastiką? Pas mane namuose balkone pageltonavo durš rankena, iš lauko pusės. Įdomiausia, kad tik rankena. Garantinis jau seniai praėjęs, tai manau čia susiję su natūralia plastiko savybe. Gal turit koių idėjų kaip tą negrožybę pašalinti?
Papildyta:
p.s. kiek man žinoma, tai dextera labiau specializuojasi žaliuzėse ir jas gamina Kaune. Dėl plastikinių langų tai nežinau. Neteko susidurti su šia įmone dėl to. Mes pirkom iš Fauga ar Fauna, dabar nepamenu. Kur reklama buvo du dalmatinai smile.gif ir vienas iš jų languotas lotuliukas.gif


Jei pageltonavo tik rankena - pasikeiskit rankena, ir bus vel viskas tvarkoje. Rankenu kainos nuo 7Lt iki 40Lt. priklausomai nuo modelio.

Fauga - languota firma. Pamenu dar reklama su dalmantinu smile.gif

Dextera ima langus is Megrame, ju partneriai jie, bent taip teigia.

Atsakyti
Sveiki 4u.gif
gal galetumete rekomenduoti, kokias istiklinto balkono duris deti ? Aciu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pilke: 07 rugpjūčio 2014 - 06:21