Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(LuxuryCode @ 2014 04 25, 14:06)
Kokia ta protinga kaina  g.gif  ir kokių tiksliau matmenų reikia?
user posted image

Sita faina thumbup.gif O kokia jos kaina? Leksiu siandien tiksliau issimatuosiu vonios kambari. Ir idesiu foto, gal ka patarsit.
Atsakyti
Labas,
reikia patarimo dėl plytelių išdėstymo 4u.gif
Paskutinis mano variantas toks:
user posted image
Laiko nebėra daug, jau reikia užsakinėt, o minčių nebėra, gal kas gražiau ką sugalvotų?
Bide ir WC greičiausiai bus pakabinami tad šiek tiek niša su bakeliais ir remais išsineš (bet rėmus pirksim su minimaliu bakeliu gyliu (8cm ), tad daug vietos neužims, beje WC stoves prie storos sienos tad gal išeis įmontuoti į pačią sieną).
Beje braižiau pati, tad labai nepykit už nekokybiškus brėžinius, ten kur netelpa pilna plytele nebesugebejau įdėti, todėl gavosi plyšiai doh.gif
ir dar: Labai reikia patarimo kiek kvadratų imti plyteliu daugiau? Kaip iš brėžinių matosi stogas šlaitinis, todėl daug nusipjaustys plyteliu doh.gif
Planelis su matmenimis:
user posted image
Labai labai laukiu bet kokiu patarimu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2014 04 28, 11:41)
Labas,

Dėl plytelių išdėstymo prasta patarėja aš - čia jau dizainnas unsure.gif , o vat bide tikrai keisčiau vietomis su klozetu, nes patogiau kai klozetas arčiau durų - juo dažniau naudojamės bigsmile.gif . Asmeniškai man nei šis nei tas, kai dedami pakabinami puodai, bet dėl to reikia dirbtinai storinti sieną - bet čia vėkgi, skonio reikalas. Aš rinkčiausi puodus be jokių išraitymų ir gražiai pastatytus ant grindų ar net priglaustus visiškai prie sienos, kad ir tokius ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 04 28, 12:22)
Dėl plytelių išdėstymo prasta patarėja aš - čia jau dizainnas  unsure.gif , o vat bide tikrai keisčiau vietomis su klozetu, nes patogiau kai klozetas arčiau durų - juo dažniau naudojamės  bigsmile.gif . Asmeniškai man nei šis nei tas, kai dedami pakabinami puodai, bet dėl to reikia dirbtinai storinti sieną - bet čia vėkgi, skonio reikalas. Aš rinkčiausi puodus be jokių išraitymų ir gražiai pastatytus ant grindų ar net priglaustus visiškai prie sienos, kad ir tokius  ax.gif .

Ačiū už patarimą, bet nemanau, kad keisim WC vietą, nes jis dabar čia ir stovi nes stovas čia yra, jei keisti su Bide tai manau su vamzdžio nuvedimu gali iškilti problemų. Nors pasitarsiu su meistrais ax.gif
Atsakyti
[quote=X-iuke,2014 04 28, 12:42]
/quote]
Supratau... maniau, kad naujai viskas daroma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Horo @ 2014 04 26, 09:01)
Sita faina thumbup.gif O kokia jos kaina? Leksiu siandien tiksliau issimatuosiu vonios kambari. Ir idesiu foto, gal ka patarsit.


Vonia su rankenėlėm, kojom ir sifonu 190x120cm 345l mažmeninė kaina 3675Lt

iš panašių 180x100cm 250l mažmeninė kaina 2923Lt
user posted image
vienas minusas, kad šito gamintojo vonios neturi apdailinių plokščių
Atsakyti
o vonios talpa 110 l - tai jau labai nekomfortiška?
Atsakyti
Aš su tokiu klausimèliu,ka patartumèt dèt ant vonios kambario lango roletus,žaliuzes medines...? Kas geriausia žiūrètusi?
user posted image
Atsakyti
Sveikos,
ir as su klausimu - pradejom ieskoti kampines vonios, santechnikas rekomenduoja Ravak Rosa II. Reikia, kad butu iki 170 cm ilgio. Gal kas tokia turit? Gal kazka kitka patartumet? ax.gif
Atsakyti
sveiki, mes irgi bandome isirengti vonios kambari, taciau musiskis labai nedidelis, tad ieskom viskas kas kompaktiska. duso kabina statysim tokia, bet niekaip nezinau kaip ji vadinasi noriu paieskoti paieskoje kokios kainos, labai reiktu pigiau t.y. iki kokiu 400-500 lt. http://f-lite.ru/lfp...e043315.jpg/htm
Atsakyti
QUOTE(miglutele @ 2014 05 01, 15:08)
sveiki, mes irgi bandome isirengti vonios kambari, taciau musiskis labai nedidelis, tad ieskom viskas kas kompaktiska. duso kabina statysim tokia, bet niekaip nezinau kaip ji vadinasi noriu paieskoti paieskoje kokios kainos, labai reiktu pigiau t.y. iki kokiu 400-500 lt. http://f-lite.ru/lfp...e043315.jpg/htm


Panaši yra Baltijos brastos KATARINA, Kermi ATEA AT, Ravak Elegance. Pigiausia Brastos kataloge kaina 80x80cm 1929Lt. Bet jei norit 400-500Lt tai žiūrėkit kiniečių, nes Brastos geriausiai ką galima rasti tai apie 1504Lt
Atsakyti
QUOTE(saguteb @ 2014 04 29, 11:46)
Sveikos,
ir as su klausimu - pradejom ieskoti kampines vonios, santechnikas rekomenduoja Ravak Rosa II. Reikia, kad butu iki 170 cm ilgio. Gal kas tokia turit? Gal kazka kitka patartumet?  ax.gif



Rosa II tikrai neblogas pasirinkimas, sesuo turi tai tikrai patenkinta tik vienas minusas, kad ten kur stiklinė vonios sienelė varstosi tai pasiraižę. Aišku yra kampinių ir daugiau varijantų pvz
Ravak Asimmetric,

user posted image

Villeroy & Boch LOOP & FRIENDS, 1750X1320
user posted image

Villeroy & Boch REBANA 1700X900
user posted image

Villeroy & Boch SUBWAY 1700X800
user posted image






Papildyta:
PAA TRE GRANDE 1700X1000 akmens mąsės gali būti statoma be apdailos arba su apdaila
user posted image
user posted image

Vispool Marea 1736x1180 akmens mąsės
user posted image

Jika MIO 1700X105 akrilinė
user posted image

KALDEWEI Centro Duo 1 1700x750 plieninė
user posted image

KALDEWEI Studio 1700x90 plieninė
user posted image

Kyma Neringa 1700x940 akrilinė
user posted image

kyma MILDA akrilinė
user posted image
Atsakyti