Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbinių kambarys

Laba diena, norejau pasiteirauti, ar kas turite, kaip isirengete ir ar pasiteisino g.gif

Kuri laika gyvenau Skandinavijoje, ten populiarios atskiros patalpos- tvättstuga- net nelabai randu atitikmens lietuviu kalboje g.gif patalpa, kurioje rusiuojami skalbiniai, stovi skalbykle, dziovykle lyginimo lenta, siuvimo masina g.gif taigi tai nera vonios patalpa rolleyes.gif

mano svajone tokia patalpa isirengti, taciau vis adar esu apmastymuose 4u.gif

Idedu keleta internetiniu nuorodu ax.gif kiek pati susiduriau ten gyvendama, jos dazniausiai yra rusyje ar pusrusiuose, bet dazni namai musu LT yra jau be rusiu, tad mes irgi sprendziam alternatyva tokia patalpa isirengti pirmame aukste g.gif

user posted image

user posted image

Sitas man labai grazus thumbup.gif
http://images.styler...u...99-kƶk.jpg
Atsakyti
turime, labai geras dalykas ir pasiteisina smile.gif
Atsakyti
papildisiu dar jusu kolekcija smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

mes dar remonta darom ir turim vieta skalbykla organizuoti

sekmes!
thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Dipsis @ 2014 06 14, 14:03)
turime, labai geras dalykas ir pasiteisina smile.gif

Skalbinių kambarį ir mes turime, labai geras dalykas. Kai mes nama projektavome imoneje "Turto Invest "musu architekte pasiule, tai is pradxiu ziurejom skeptiskai o dabar negaliu atsidziaugti. Nesvarius drabužius iskarto i šita kambarį , isplaunu, žiema net tenai buna ir dziuovinu. Vertas demesio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iden: 15 birželio 2014 - 14:38
Turėjau tokią atskirą patalpą skalbimui, bet vis vien kažkodėl skalbinių dėžę laikiau vonioje, nes eini praustis ir meti viską į ją. O kai jau skalbiu nusinešdavau drabužius į skalbyklą. Šiaip patogu, ar užmerkti kažkokį rūbelį noriu ar tik ištraukus iš būgno iš karto pralyginu.
Tiesa, aš turėjau 2in1 - skalbyklę+džiovyklę.
Nors dabar naujame bute to nepasigendu schmoll.gif
Atsakyti
Turim skalbimosi kambarį. Pats kambariukas nedidelis, neturi kriauklės ( kitame name turėjau kriauklę, kartais naudojau, bet retokai, šiame name nepasigendu), stovi skalbimo mašina, džiovinimo mašina. Šone kabyklos, kur sukabinu švarius rūbus, kitame šone krepšys, kur dedam nešvarius. Nenorėčiau to kambarėlio didesnio nei yra, nes kuo didesnis ( kitame name buvo dvigubai didesnis), tuo daugiau ploto papildomo tvarkyti, grindis plauti ir tt. Dabar grynai pakanka vietos laisvai apsisukti sumesti skalbinius, ar sukabinti švarius.
Ir dar pliusas, tas kambariukas antrame aukšte, išvis pasaka, nereikia nešioti nieko per kelis aukštus. Kitame name buvo skalbimo kambarys rusyje, prasikeikiau tampydama krepšius per triks aukštus. Kadangi tas kambarys antrame aukšte, nebelaikau jokių krepšių voniose nešvariems rūbams. Vaikai ir mes sunešam viską į kambariuką. Labai džiaugiuosi palengvėjusia buitimi bigsmile.gif
Atsakyti
aš pasidarius tamsiam. Tik mažokas ir kriauklių nėra.
Atsakyti
gal kas duos patarimu? turim galimybe skalbykle ir dziovykle patalpinti dideleje spintoje, kuri atlieka tamsaus kambariuko funkcija. esme, kad turime 18kv kambari, kuriame stovi didziule spinta, stumdomomis durimis, joje laikome visokius ukinius dalykus, ji yra 4 daliu. vienoje dalyje labai graziai issistatytu skalbykle ir dziovykle, salia esanciuose skyriuose susirikiuotu visokios piremones ir milteliai. salia spintos statyciau skalbiniu krepsius, tik ar butu patogu?
ta patalpa yra pirmame aukste, nusiprausus po dusu rubus tektu pernesti per svetaine ,kur ir butu skalbiniu kambarys. issimaudzius antrame aukste vonioje, is viso tektu likpti apacion ir nesti skudurus.
vandentiekis ir kanalizacija kaip tik yra spintoje(del sienoje istatyto akvariumo), tad papildomai nieko nereiktu daryti. bet ar patogu, jeigu dabar viskas telpa vonioje? 2 vonios kambariai yra(vienas irenginejamas), tai ar verta dar kazkokia vieta skirti skalbimui?
kodel jus darotes skalbiniu kambari? del vietos vonioje? man tai turbut nebera aktualu, nes vieta ten sie daiktai jau turi, jeigu islupsim is vonios, stoves tiesiog tuscias kampas.
lyginu as visad drabuzineje, tad lyginimo lentos cia irgi nebutu. man patogiau tiesiog pasistatyti drabuzineje lenta ir issilyginus kazka pasikabinti is karto.
del dziovykles skalbiniu dziaustyt nereikia, o jei ir reikia kazka, tai vasara visad nesu i lauka, o ziema prie krosneles, kad oras dregnesnis butu.
vienintelis dalykas, kuris patiktu, tai kad iskraustyciau is vonios visokius miltelius, skalbiklius ir nebeliktu skalbiniu krepsiu, kurie uzima vieta.
tik dvejoju, ar neprisikursim sau vargo su lakstymais. o jeigu voniose vis tiek laikyti skalbiniu krepsi, tai prasmes is viso nebelieka.
itikinkit mane, kad bus patogu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 06 28, 05:49)
Ir dar pliusas, tas kambariukas antrame aukšte, išvis pasaka, nereikia nešioti nieko per kelis aukštus. Kitame name buvo skalbimo kambarys rusyje, prasikeikiau tampydama krepšius per triks aukštus. Kadangi tas kambarys antrame aukšte, nebelaikau jokių krepšių voniose nešvariems rūbams. Vaikai ir mes sunešam viską į kambariuką. Labai džiaugiuosi palengvėjusia buitimi  bigsmile.gif

stai ir pas mus iskilo problema, o gal ir ne g.gif skalbiniu kambariukas butu salia vonios, bet antrame aukste g.gif (pirmame bus dusas ir skalbiniams vietos nebelieka rolleyes.gif
tai ir galvojau, man kaip tik atrodo, kad antrame aukste nepatogu, nes tada skalbinius tektu nesti i apacia dziovinti g.gif zinoma, esant dziovyklei problema atkrinta: isisdziovinai, istraukei, cia pats islyginai, sulankstei ir voila biggrin.gif
bet vasara as nesu i lauka dziuti...bet aisku...kas cia tera nulipti tuos kelis laiptelius g.gif
bet bent jau as kiek esu patyrusi, toks kambariukas butu tikrai gerai...
Atsakyti
super dalykas kolkas tik pasvajoju naujam būste ateityje manau bus būtinai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Liūnė Sutema @ 2014 07 01, 15:52)
stai ir pas mus iskilo problema, o gal ir ne g.gif skalbiniu kambariukas butu salia vonios, bet antrame aukste g.gif (pirmame bus dusas ir skalbiniams vietos nebelieka rolleyes.gif
tai ir galvojau, man kaip tik atrodo, kad antrame aukste nepatogu, nes tada skalbinius tektu nesti i apacia dziovinti g.gif zinoma, esant dziovyklei problema atkrinta: isisdziovinai, istraukei, cia pats islyginai, sulankstei ir voila biggrin.gif
bet vasara as nesu i lauka dziuti...bet aisku...kas cia tera nulipti tuos kelis laiptelius g.gif
bet bent jau as kiek esu patyrusi, toks kambariukas butu tikrai gerai...

kai nešate džiovinti laukan, gal ir sunkiau tada. Aš niekur nieko nenešioju, nors galiu džiovinti lauke, bet man lauke džiuvę rūbai nepatinka. Ir nelyginu nieko, nes išimti iš džiovyklės jie iškart lygūs, lieka tik gražiai sulankstyti, ar sukabinti. Jei kažkoks šventiškesnis rūbas, su garų lygintuvu prabraukiu kai reik rengtis.
Skalbinių turim krūvas ( toks jausmas, skalbiu ne tik sau, bet ir kaimynams blink.gif ), jei dar reiktų tuos kalnus nešioti pirmyn atgal, nusišaučiau. Jau prisinešiojau kitam name. Tada ir skalbimo nekenčiau, traukdavau gumą iki paskutinio, o dabar kasdien praskalbiu kai viskas vietoj, nieko nešiot nereikia per aukštus. Renkantis dabartinį namą man buvo vienintelis nekompromisinis varijantas, skalbyklė antrame aukšte.
Papildyta:
QUOTE(lyrika @ 2014 07 01, 13:46)
gal kas duos patarimu? turim galimybe skalbykle ir dziovykle patalpinti dideleje spintoje, kuri atlieka tamsaus kambariuko funkcija. esme, kad turime 18kv kambari, kuriame stovi didziule spinta, stumdomomis durimis, joje laikome visokius ukinius dalykus, ji yra 4 daliu. vienoje dalyje labai graziai issistatytu skalbykle ir dziovykle, salia esanciuose skyriuose susirikiuotu visokios piremones ir milteliai. salia spintos statyciau skalbiniu krepsius, tik ar butu patogu?
ta patalpa yra pirmame aukste, nusiprausus po dusu rubus tektu pernesti per svetaine ,kur ir butu skalbiniu kambarys. issimaudzius antrame aukste vonioje, is viso tektu likpti apacion ir nesti skudurus.
vandentiekis ir kanalizacija kaip tik yra spintoje(del sienoje istatyto akvariumo), tad papildomai nieko nereiktu daryti. bet ar patogu, jeigu dabar viskas telpa vonioje? 2 vonios kambariai yra(vienas irenginejamas), tai ar verta dar kazkokia vieta skirti skalbimui?
kodel jus darotes skalbiniu kambari? del vietos vonioje? man tai turbut nebera aktualu, nes vieta ten sie daiktai jau turi, jeigu islupsim is vonios, stoves tiesiog tuscias kampas.
lyginu as visad drabuzineje, tad lyginimo lentos cia irgi nebutu. man patogiau tiesiog pasistatyti drabuzineje lenta ir issilyginus kazka pasikabinti is karto.
del dziovykles skalbiniu dziaustyt nereikia, o jei ir reikia kazka, tai vasara visad nesu i lauka, o ziema prie krosneles, kad oras dregnesnis butu.
vienintelis dalykas, kuris patiktu, tai kad iskraustyciau is vonios visokius miltelius, skalbiklius ir nebeliktu skalbiniu krepsiu, kurie uzima vieta.
tik dvejoju, ar neprisikursim sau vargo su lakstymais. o jeigu voniose vis tiek laikyti skalbiniu krepsi, tai prasmes is viso nebelieka.
itikinkit mane, kad bus patogu  ax.gif  4u.gif

neperkėlinėčiau apačion, ypač kai jau turi vietą.
Atsakyti
Mes irgi susiprojektave esam skalbimo kambariuka, nedideli, 7 kv.m. Jame bus skalbenke, dziovykle, lyginimo lenta, skalbiniu rusiavimo maisai ar dezes,o kitam gale spinta visokiem rakandam, sluotom, surbliui ir chemijai susideti.
Dar jame pasidareme salto vandens dusiuka ir trapa, suns kojom plaut, nes iejimas i kambariuka bus ir is garazo ir is tamburo.

Daug fotkiu ir idejo cia yra:
http://www.houzz.com...ry-room-atlanta
Atsakyti