Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 16

Vaidastep, žiūriu žiūriu aš į Jūsų variantą, nu nelimpa man ta šaldytuvo vieta... Gal pabandykit daryti U tipo virtuvę, kaip anksčiau siūliau - už plautuvės virtuvinis sukasi į kambario pusę kaip pussalė ir joje montuoti kaitlentę. Pusbario kėdės būtų iš laiptų sienos pusės. Tada sumažėtų darbinis trikampis, vadinasi būtų patogiau.
Kažkaip taip, irgi tik principą padėliojau:

user posted image

user posted image

Tuomet pussalėj už kaitlentės link lango nebūtinai daryti sėdimas vietas, o gal kokias spinteles unsure.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 28 liepos 2014 - 15:41
aciu labai jums, kad padrasinote. As turiu programa sweet home 3D, lengva dirbti, gerai delioti.
Atsakyti
QUOTE(sindija @ 2014 07 26, 01:45)
Beskaitant senaja tema,uzkliuvo truputi sis jusu pasisakymas. Ar galetumet parasyti kas buvo negerai su i virsu atsidaranciom spintelem ir kodel naujoj virtuvej pasirinkote standartiskai atidaromas spinteles,kas nuleme butent toki pasirinkima?
Kiek teko girdeti,kad i virsu atsidarancios - labai patogu. Teta yra minejus,kad butent del to labai patogaus spinteliu atidarymo (i virsu) keite virtuves baldus.
Idomu butu suzinoti jusu nuomone siuo klausimu.


jūs atsakymą radot, bet man baisiai ciekava tapo...aš nerandu blush2.gif
Atsakyti
[quote=Juodai,2014 07 28, 17:22]
Vaidastep, žiūriu žiūriu aš į Jūsų variantą, nu nelimpa man ta šaldytuvo vieta... Gal pabandykit daryti U tipo virtuvę, kaip anksčiau siūliau - už plautuvės virtuvinis sukasi į kambario pusę kaip pussalė ir joje montuoti kaitlentę. Pusbario kėdės būtų iš laiptų sienos pusės. Tada sumažėtų darbinis trikampis, vadinasi būtų patogiau.
Kažkaip taip, irgi tik principą padėliojau:

Dekui labai uz jusu sugaista laika 4u.gif pussalej bus spintele viena ir kita tik lentynos kad pintus krepsius idet ,ryt atvaro matuot kiti baldininkai ,bandysiu pakalbet ar eina sukeist vietom saldytuva su orkaite ir galvoju tada ta spintele kur daeina iki stalvirsio daryt iki pat lango sienos ,tada rozetes butu viduj spinteles g.gif ten yra dar ir perjungejas salia rozeciu ijungt isjungt sviesa kur bus virs kriaukles doh.gif jusu varijantas paskutinis gan neblogai atrodo tik kad kaip minejau jau kaitlentes vietos keist negalima schmoll.gif Dar karta didelis ACIU!
Atsakyti
Sveiki,gal kas gali pasakyti,kiek cm gylio reikia imontuojamam saldytuvui? Darom remonta,saldytuvas bus kaip ir tokioj nysoj,bet noriu padaryt taip,kad pastacius saldytuva montuojama,siena salia nei islystu,nei nedaeitu,na,kad butu lygiai su saldytuvo durelem,bet net neisivaizduoju koks turetu but gylis doh.gif tikiuosi suprantamai paaiskinau ir patarsit 4u.gif
Atsakyti
Prie įmontuojamų šaldytuvų įprastai būna jų montavimo schemos, pasiieškokit i-nete.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 07 29, 22:01)
Prie įmontuojamų šaldytuvų įprastai būna jų montavimo schemos, pasiieškokit i-nete.

Aciu,radau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2014 07 28, 21:13)
jūs atsakymą radot, bet man baisiai ciekava tapo...aš nerandu blush2.gif

nu, ir man rupi dabar baisiausiai biggrin.gif Nes laukia brolio virtuves planavimas smile.gif
Atsakyti
kol jūsų temutės nemačiau,tiek galvos nesukau,galvojau maždaug pravesiu santechnika, laidus, o ten bus matyti doh.gif dabar paskaičiussupratau,kad tai labai rimtas ir atsakingas darbas tad bandžiau pasipaišyt suprogramom,kurias nurodėt,bet dėja su anglų prastai,tai nieko nesigavo verysad.gif gal galėtumėte pagalbėti,būčiau labai dėkinga 4u.gif
virtuvytė labai nedidelė, tai gaunasi kampinė virtuvė,bandžiau papaišyt bet labai jau negražiai gavosi,nes dukrytė labai jau pagelbėt norėjo doh.gif
user posted image
žinau tiksliai,kad šaldytuvas stovės tam kampe,toliau kažkur kur nupešiau tūrėtų būti kaitlentė ir orkaitė,po kaitlente(įmontuojami),bet nežinau ar arčiau šaldytuvo geriau,ar atvirkščiau kuo toliau,gal kuo arčiau šaldytuvo,bet ne prie pat,o kokį bent karbo krepšį padaryt,ka patarsit? dar neapsisprendžiu,kur geriau daryti kriauklę doh.gif ar kuo arčiau kampo,ar kampinę,ar po langu?man labai gražu prie lango kai būna,bet ar nekyla nepatogumų, dėl indų džiovinimo spintelės? dažniausiai būna virš kriauklės iškart,o tokiu atveju,kai prie lango kriauklė,tai kur daryti džiovyklę indų,kažkur šoneviršuje,ar apatinėje spintelėje? ir kur dėt mikrobangę įmontuojama? gal prie šaldytuvo daryti dar vieną ilgą dalį,kurioje dėt orkaitę ir mikrobangę? bet ar gražiai žiūrėsis?nemažins erdvės?
Būkit geri patarkit,gal kas mokantis dirbti programa, galėtu maždaug papaišyti,kaip atrodytu 4u.gif labai laukiu patarimų smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas turit apverstos L raidės virtuvės pavyzdžių. Ačiū
Atsakyti
Sveikos. Prasau patarimo, norejau violetiniu plyteliu virtuvej,pradejom klijuoti,bet kazkas lyg netinka.lyg per tamsu. Dar ne visa isklijuota, galim kelias nuimti, iterpti kitokias. . Lauksiu ideju, aciu 
user posted image
user posted image
Atsakyti
Panos, o nė viena nebandėt tarp virtuvinių spintelių dėti dekoratyvinį glaistą? Aš vis ieškau alternatyvos plytelėms ir norisi kažko... pati nežinau ko smile.gif
Kalbėjau su meistru, paskaičiau aprašymus - nu jei nulakuotas, tai atsparus drėgmei. Kiek jis atsparus, nežinau. Visi kaip susitarę sako, kad taip žmonės daro, problemų didesnių nekyla. O aš mačius nesu, pasitart ir paklaust nelabai yra ko smile.gif
Kalba eina apie tokio tipo:
http://www.procolor....m_smulkiagrudis
http://www.rilak.lv/...cts?category=33
Atsakyti