Įkraunama...
Įkraunama...

Kai eini iš proto

QUOTE(Vereta @ 2013 05 01, 10:29)
Zodeli pries tai paskaitykit wink.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Vereta @ 2013 04 30, 17:47)
Mano mama su didele patirtimi ir yra labai laimingas zmogus, buvo jauna, zinojo, taip tikrai ZINOJO, kad jos gyvenime viskas bus grazu. Taip ir yra, kalbant apie seima, vyra.
Kodel as negaliu gyventi jos pavyzdziu? Svajones pildosi wink.gif O kai kuriems tiesiog sekasi  4u.gif


Tiketi, kas viskas bus gerai reikia, bet ZINOTI niekada negali.
Atsakyti
Va butent tiketi, bet nezinoti... as pati net nesitikejau ir net nebuciau pagalvojus, kad gausiu i kaulus nuo vyrelio(dabar jau issiskyre esam), o va tikejau, kad taip niekad nenutiks, reikia i viska ziureti realiai, o ne rozinem spalvom. Netaikau savo atvejo, bet taip garantuotai ir uztikrintai buti tiesiog tikrai naivu. ..
Atsakyti
Jūs teisios, vyras gali paprasčiausiai susirgti psichine liga po kažkiek metų. Kiek dar puslapių apie tai privarysit..?
Atsakyti
QUOTE(devuška @ 2013 05 01, 13:51)
Jūs teisios, vyras gali paprasčiausiai susirgti psichine liga po kažkiek metų. Kiek dar puslapių apie tai privarysit..?

Kazkaip butu idomu grizti prie to arabo g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Niekada dėl jokio žmogaus negali būti tikras ir 100% žinoti,kaip jis elgsis ateityje. Gali sėkmingai gauti į kaulus ir nuo saviškio lietuvio, ir nuo arabo. Tikėti yra gerai, bet realybė gali būti ir kitokia. Gyvenimas nenuspėjamas.
Atsakyti
QUOTE(Aylin @ 2013 05 02, 11:02)
Kazkaip butu idomu grizti prie to arabo g.gif  biggrin.gif





Kaip kazkas ir sake - uz viska tenka sumoketi sava kaina....

Susitikom, pasibuvom visa diena, akiu viens nuo kito nenuleisdami, daug pakalbejom...
ir jis nusprende, kad negali manes atimti nuo sheimos, kad privalau uzaugint vaikus ir negaliu eiti i jokias rizikas, abu vos is proto nuo to neishejom, bet jis taip nusprende ir nors nori toliau bendrauti -bendrauti nori kaip draugas tik....
Sako, kad neisivaizduoja kaip be manes gyvens, bet jis mano sheimos negriaus...
bliaunu trecia diena......

tai va, moku jau as ta jusu ivardinta kaina..... sparnai nukirpti , nosim i zeme nusileidus, vos gyvenu.........


Kadar, kaip man ji susigrazinti..... ??????
man nereikia jo tokio saziningo, teisingo , ... man tiesiog jo reikia .......
Papildyta:
QUOTE(devuška @ 2013 04 27, 12:28)
O vyras pastebėjo, kad valgyt nustojot ir visa pakylėta vaikštot?


pastebejo - ir visus nuopelnus net nesuabejodamas sau uzsirashe.....


QUOTE(gmo @ 2013 04 27, 21:10)
Tema galima ir su variacijomis, nes gyvenimas apima visko daug ir plačiai.
Mes visos autorei linkim tik gero, tai gal pabandom ją atvesti į protą visos choru ;
Proteli, proteli, pareik nors pavalgyt. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


nera to protelio, nera visai.... haliucinacija su mylimu veidu pries akis ir daugiau nieko neegzistuoja..... buvo badas plius skraidymas, liko badas plius kriokimas ( beda kad ta kriokima reikia rasti kur pakavoti.....)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiko-juosta: 02 gegužės 2013 - 18:06
Tai jis čia taip be galo be krašto įsimylėjo per tas vienuolika dienų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiko-juosta @ 2013 05 02, 18:19)
Kaip kazkas ir sake - uz viska tenka sumoketi sava kaina....

Susitikom, pasibuvom visa diena, akiu viens nuo kito nenuleisdami, daug pakalbejom...
ir jis nusprende, kad negali manes atimti nuo sheimos, kad privalau uzaugint vaikus ir negaliu eiti i jokias rizikas, abu vos is proto nuo to neishejom, bet jis taip nusprende ir nors nori toliau bendrauti -bendrauti nori kaip draugas tik....
Sako, kad neisivaizduoja kaip be manes gyvens, bet jis mano sheimos negriaus...
bliaunu trecia diena......

tai va, moku jau as ta jusu ivardinta kaina.....  sparnai nukirpti , nosim i zeme nusileidus, vos gyvenu.........


4u.gif tikėkim, kad tai tikra meilė, o ne manipuliacija. unsure.gif Labiausiai tai nuo tavęs , manau, priklauso ar tu privalai užauginti vaikus ir neiti į jokias rizikas ir pan. Nu, bet jei kažkas už tave nusprendžia ax.gif
Atsakyti
Na, jis gal irgi turi savo pincipus, kad negerai griauti šeimą. Tai ir pasakė, kad nieko nebus. Nebūtinai tik moteris turi nuspręsti.
Atsakyti
QUOTE(Laiko-juosta @ 2013 05 02, 19:19)
Kaip kazkas ir sake - uz viska tenka sumoketi sava kaina....



tai va, moku jau as ta jusu ivardinta kaina.....  sparnai nukirpti , nosim i zeme nusileidus, vos gyvenu.........
Kadar, kaip man ji susigrazinti..... ??????
man nereikia jo tokio saziningo, teisingo , ... man tiesiog jo reikia .......



Galima į viską pažiūrėti iš dviejų pusių: pirmoji, tai religingiems musulmonams labai jau didelis "haram" ardyti svetimą šeimą, bent jau maniškis arabas tai piestu prieš tokias situacijas (aš papasakojau jūsiškę situaciją, tai pirmas akcentas buvo "juk ji ištekėjusi!!!").
Kitas variantas - gal jam pačiam viskas pasirodė per daug sudėtinga (skyrybos, vaikai) ax.gif . Gal bandėt jį spausti ar labai iniciatyvą rodėt dėl bendro tolimesnio gyvenimo?
Kaip susigrąžinti? g.gif Na jei jis PATS pasiūlė likti TIK draugais, kad ir kaip būtų sunku, sprendimą reikės gerbti. Nors, tiesą sakant, tokioje situacijoje kaip Jūsų, kai jausmai verda, geriau jau nieko, nei likti draugais doh.gif .
Atsakyti
Na o man senai tarkai atrodo, kad tai grynai iš jo pusės manipuliacija. Kokios aistros užvirė, kiek kančių... Jei dar moteris dvejojo, tai dabar tik piršu pamojus atbėgs, žaidimas tai... Oi sugriūsit jūs į lovą, pamatysit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiko-juosta @ 2013 05 02, 17:19)
Kaip kazkas ir sake - uz viska tenka sumoketi sava kaina....

Susitikom, pasibuvom visa diena, akiu viens nuo kito nenuleisdami, daug pakalbejom...
ir jis nusprende, kad negali manes atimti nuo sheimos, kad privalau uzaugint vaikus ir negaliu eiti i jokias rizikas, abu vos is proto nuo to neishejom, bet jis taip nusprende ir nors nori toliau bendrauti -bendrauti nori kaip draugas tik....
Sako, kad neisivaizduoja kaip be manes gyvens, bet jis mano sheimos negriaus...
bliaunu trecia diena......

tai va, moku jau as ta jusu ivardinta kaina.....  sparnai nukirpti , nosim i zeme nusileidus, vos gyvenu.........
Kadar, kaip man ji susigrazinti..... ??????
man nereikia jo tokio saziningo, teisingo , ... man tiesiog jo reikia .......
Papildyta:
pastebejo - ir visus nuopelnus net nesuabejodamas sau uzsirashe.....
nera to protelio, nera visai.... haliucinacija su mylimu veidu pries akis ir daugiau nieko neegzistuoja.....  buvo badas plius skraidymas, liko badas plius kriokimas ( beda kad ta kriokima reikia rasti kur pakavoti.....)

Gal nuskambes ziauriai, bet bent jau vienas is jusu pasielge protingai ir nutrauke santykius, kol dar nesugriauta viskas.
Gal jis atrodo toks geras, nenorintis griautu jusu seimos, bet as manau, reikia ziureti realiai, jis nenori jusu su vaikais, nenori tikriausiai toks atsakomybes. retas musulmonas pripazista svetimus vaikus schmoll.gif Gal but pats turi seima, o viskas tebuvo zaidimas.
Bet jus jo gerai nepazistat, pirmi pasimatymai visada saldus, kazin ar gyvenimas su juo butu toks saldus g.gif
Papildyta:
O vyras kazka padare del jusu, kad galvoja jus laiminga padares? doh.gif
Sorry, bet nesurantu kartas lietuviu didziavimovi savimi ir pasitikejimu..jie nezino ,kad yra TIKRU vyru doh.gif
Atsakyti