Įkraunama...
Įkraunama...

----Saldūs receptai su nuotraukomis ----

Kokie zavus keksiukai,as daznai kepu su kiausiniu likeriu,man skanu wub.gif
Atsakyti
super skaniai atrodo aguoneles keksiukai wub.gif
Atsakyti
gal ir ne į temą, bet baisiai reikia atsakymo :}
Šiandien sumąsčiau pasidaryti varškės spurgyčių, o kadangi esu visiškai žalia maisto gamyboje iškart iškilo tūkstantis klausimų 4u.gif vienas iš jų - spurgytes reikia mesti į įkaitintą aliejų? ne į užvirųsį? blush2.gif
Atsakyti
sos ka daryti kepiau biskvita bananiniam tortui neiskilo ka blogiai padariau ?
Atsakyti
QUOTE(Nieko_rimto @ 2009 05 03, 09:51)
gal ir ne į temą, bet baisiai reikia atsakymo :}
Šiandien sumąsčiau pasidaryti varškės spurgyčių, o kadangi esu visiškai žalia maisto gamyboje iškart iškilo tūkstantis klausimų  4u.gif  vienas iš jų - spurgytes reikia mesti į įkaitintą aliejų? ne į užvirųsį?  blush2.gif

Taip, reikia dėti jau į gerai įkaitintą aliejų, kad spurgytes apsemtų. Tam geriausiai tiktų didesnis puodas mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(St.Rasa @ 2009 05 03, 10:08)
sos ka daryti kepiau biskvita bananiniam tortui neiskilo ka blogiai padariau ?


Koksk tikslus torto pavadinimas? smile.gif
Atsakyti
įkeliu du receptukus. Vienas vitaminų, kitas kaloriju bomba, jau pačios atsirinksit kas yra kas lotuliukas.gif

Turono (migdolų chalvos) putėsiai


Išplakti 400 g kondensuoto pieno be cukraus ar grietinėlės, 300 g minkšto turono (mogdolų chalvos) ir tris trynius.
Atsargiai įmaišyti tris išplaktus baltymus.
Atšaldyti.


user posted image


Kivių kremas (šitą receptą gal ir įdėjau kada, bet nesuradau g.gif )

Sutrinti 5-6 kivius, 1,5 š cukraus ir pusės citrinos sultis.
300 g raudonų uogų su pusės citrinos sulčių ir 1,5 š cukraus pavirinti ir sutrinti.
Stiklinių kraštelius sudrėkinti raudonu sirupu ir paskui - į cukrų.
Į stiklinę pridėti grūsto ledo (iš viso jo reiks 500 g), ant jo - kivių tyrė, ant jos - raudona tyrė



user posted image
Atsakyti
Kvepia liepos, tiesiog jau užuodžiu kaip labai skaniai migdolinis desertas kvepia wub.gif lotuliukas.gif O kur gauti migdolų chalvos? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurvite: 03 gegužės 2009 - 13:42
QUOTE(jurvite @ 2009 05 03, 12:41)
Kvepia liepos, tiesiog jau užuodžiu kaip labai skaniai migdolinis desertas kvepia wub.gif lotuliukas.gif O kur gauti migdolų chalvos? bigsmile.gif



.... esu mačiusi didžiuosiuose prekybos centruose, vadinasi Turron, jų būna kietų, ty iš neskaldytų migdolų, ir minkštų, ty chalvos, kurios ir reikia šiam receptui. Tik turbūt brangoka, neatkreipiau dėmesio. Aišku, chalvos mėgėjos gali eksperimentuoti su bet kokia chalva. Man, kaip chalvos NEmėgejai blush2.gif patinka tik migdolų...
Atsakyti
Turronas ne tik migdolu chalva. Tai tradicinis ispaniskas desertas, jo buna ivairiu rusiu, ne tik migdolinis, todel idemiau paziurekite kai pirksite , kad nusipirktumete tai, ko reikia .
Atsakyti
vel reikia pagalbos is tu kurios dare torta snikers pagal DAVIDIJA,MAN TAIP ATRODO.as ji ka tik sutepiau,tik nesuprantu ar tas vidurinis kremas su kondenc pienu kiek nors sustings.nors jis atrodo ganetinai tirstas,bet vistiek nori begti per krastus.na dabar palikau tortinej ir idejau i saldytuva iki vakaro.vakare noreciau papuosti.
Atsakyti
QUOTE(jav @ 2009 05 03, 19:29)
vel reikia pagalbos is tu kurios dare torta snikers pagal DAVIDIJA,MAN TAIP ATRODO.as ji ka tik sutepiau,tik nesuprantu ar tas vidurinis kremas su kondenc pienu kiek nors sustings.nors jis atrodo ganetinai tirstas,bet vistiek nori begti per krastus.na dabar palikau tortinej ir idejau i saldytuva iki vakaro.vakare noreciau papuosti.


Sustings, jeigu teisingai išplakei ir nesigavo "varškė" tai kremas turėjo gautis standus ir per kraštus nebėgantis rolleyes.gif
Atsakyti
ne varske nesigavo,bet kai uzpyliau jis vistiek kazkaip slydo i krastus.na bet vistiek as manau bus valgomas. 4u.gif
Atsakyti