Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisius vystosi per lėtai

QUOTE(sandrijja1980 @ 2010 06 11, 10:02)
mums jau 27 savaite,tai kiekviename organizme leliukai auga skirtingai.negali buti kad visi vaikai atitiktu visus ismatavimus kokie turi buti,visi klysta ir exo ir gyd,ir niekas nezino kada ivyko ovuliacija ir kada vaikutis uzsimezge.tiksliausiai pasako 12 savaite,todel butent sia savaite daugiausiai ir daromas pirmas exo.o paskui vaikuciai auga skirtingai.mano vaikutis pagal svori  turetu buti 28 savaiciu,nes svoris 1kg ir 14 gramu,pagal ugi atitinka savo savaites kuria nustate 12 savaite,galvutes ismatavimai rankyciu vel skirtingi,bet gyd iskarto nuramino,kad nera ko jaudintis.taigi del sito ir nepergyvenu.maciau jau tris kartus savo angeliuka,kadangi turiu rizika pagimdyti anksciau tai exo daro daznai,greitai vel eisiu pasimatyt su mazyliu.ir tikrai nemanau kad jam kas blogai.taigi Juditab nepergyvenkit.matysit kad gims vaikutis normalus,ir nebus joks liliputas ar pan.po keliu savaiciu padarys exo vel ir viskas bus gerai.o tavo sesute dare genetinius tyrimus,ar tenais ka nors pasake.

as ja irgi raminu, kad viskas gerai, bet juk kiekviena mama pergyvena del savo vaikelio... kaune jai tyrimus dare, laukia dabar atsakymo ar yra koks apsigimimas ar nera.... o poto dar greiciausiai varys ir i genetikos centra.jai tik 26metai, galvoju dar nera sena, kad vaikas su apsigimimu butu, aisku visko gyvenime buna, bet.... na tikimes kuo geriausio atsakymo
Atsakyti
jei kraujuko tyrimai parodys kad rizika yra tada tikrai darys genetinius tyrimus,jei nebus rizikos tegu vargsiuke tikrai nepergyvena tada daugiau.isivaisduoju kaip jinai turetu jaustis.todel laikau stipriai suspaudusi kumstukus,kad naujienos butu tik geros. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
na dabar belieka laukti.aciu uz plaikyma 4u.gif
Atsakyti
Man pagal viska turetu buti 9 savaites, o atitinka 5-6 savaites ir sirdute neplaka, tad gydytoja liepe vaziuoti i ligonine dar karta tikrintis, bet as jau netikiu kad bus gerai... verysad.gif
Atsakyti
Laba,

man siandiena dare echoskopija. Tai pagal gydytojo skaiciavimus turetu buti jau 6 savaite, o paziurejus echoskopu ir pamatavus tai sake ne daugiau kaip 5 savaites. Ar tai jau blogai?
Atsakyti
QUOTE(rutka28 @ 2010 12 02, 10:21)
Laba,

man siandiena dare echoskopija. Tai pagal gydytojo skaiciavimus turetu buti jau 6 savaite, o paziurejus echoskopu  ir pamatavus tai sake ne daugiau kaip 5 savaites.  Ar tai jau blogai?


Nepergyvenkit, manau tai nėra blogai. Mano nėštumo pradžioj aš tiek išliejau ašarų, o pasirodo be reikalo biggrin.gif . Buvau pradėjus teplioti, todėl nulėkiau pas kitą gydytoją, nes mano ginė atostogavo, vėliau sakiau gyvenime pas ją neisiu. Visų pirma pagal mano mėnesines jau turėjo būt irgi 6 savaitės nėštumo, bet gydytoja nieko nematė, sakė arba pastojau ne vietoj arba nesivystantis nėštumas, liepė ateit po savaitės. Aš savo iniciatyva kas 2 dienos ėjau darytis HCG kraujo tyrimų, kurie rodė, kad aš laukiuosi, tačiau buvo mažesni nei turėtų būti skaičiuojant nėštumo savaitėmis nuo paskutinių mėnesinių.
Viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikadi @ 2010 12 02, 20:52)
Nepergyvenkit, manau tai nėra blogai. Mano nėštumo pradžioj aš tiek išliejau ašarų, o pasirodo be reikalo  biggrin.gif . Buvau pradėjus teplioti, todėl nulėkiau pas kitą gydytoją, nes mano ginė atostogavo, vėliau sakiau gyvenime pas ją neisiu. Visų pirma pagal mano mėnesines jau turėjo būt irgi 6 savaitės nėštumo, bet gydytoja nieko nematė, sakė arba pastojau ne vietoj arba nesivystantis nėštumas, liepė ateit po savaitės. Aš savo iniciatyva kas 2 dienos ėjau darytis HCG kraujo tyrimų, kurie rodė, kad aš laukiuosi, tačiau  buvo mažesni nei turėtų būti skaičiuojant nėštumo savaitėmis nuo paskutinių mėnesinių.
Viskas bus gerai  4u.gif



Aciu 4u.gif
man gydytoja liepe dabar ateiti tik sausio apie 12 -14 d. tai tiek laukti ...... na bet ka darysiiii. Ir man jokiu tyrimu neisrase, nei kraujo neeme, na niekooo visiskai... tik liepe folio rugsti gerti .. ir viskas... ir lauktiii
Atsakyti
QUOTE(rutka28 @ 2010 12 03, 09:08)
Aciu  4u.gif
man gydytoja liepe dabar ateiti tik sausio apie 12 -14 d.  tai tiek laukti ...... na bet ka darysiiii. Ir man jokiu tyrimu neisrase, nei kraujo neeme, na niekooo visiskai... tik liepe folio rugsti gerti .. ir viskas... ir lauktiii

As vietoj taves, nueiciau pas kita gydytoja. Jau geriau greiciau suzinoti, kad ir blogai baigiasi, nes ta nezinia, tai is proto gali isvaryti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rutka28 @ 2010 12 03, 10:08)
Aciu  4u.gif
man gydytoja liepe dabar ateiti tik sausio apie 12 -14 d.  tai tiek laukti ...... na bet ka darysiiii. Ir man jokiu tyrimu neisrase, nei kraujo neeme, na niekooo visiskai... tik liepe folio rugsti gerti .. ir viskas... ir lauktiii

Ir neturejo tokiam ankstyvam nestume kazkokiu tyrimu siusti, nebent pasiulyt jums pasidaryt ta HCG mokama, be siuntimo.Net pazymos darbdaviui apie nestuma, kaip sake, be kokios 8-9 sav. net neisrasineja.
Atsakyti
QUOTE(Vikadi @ 2010 12 02, 20:52)
Nepergyvenkit, manau tai nėra blogai. Mano nėštumo pradžioj aš tiek išliejau ašarų, o pasirodo be reikalo  biggrin.gif . Buvau pradėjus teplioti, todėl nulėkiau pas kitą gydytoją, nes mano ginė atostogavo, vėliau sakiau gyvenime pas ją neisiu. Visų pirma pagal mano mėnesines jau turėjo būt irgi 6 savaitės nėštumo, bet gydytoja nieko nematė, sakė arba pastojau ne vietoj arba nesivystantis nėštumas, liepė ateit po savaitės. Aš savo iniciatyva kas 2 dienos ėjau darytis HCG kraujo tyrimų, kurie rodė, kad aš laukiuosi, tačiau  buvo mažesni nei turėtų būti skaičiuojant nėštumo savaitėmis nuo paskutinių mėnesinių.
Viskas bus gerai  4u.gif

O man ir 7 savaiciu nemate ir neuzciuope nieko doh.gif (nors pagal velesnes echo viskas atitiko). Tad dar labiau buvo itarimas, kad ne vietoj ar nesivystantis - ir gydytoja sako tai, kas gali but, ir negarantuoja 100proc., kad taip ir yra... Nepuoliau kaltint gydytojos, nes nemanau, kad cia ji kalta kazkuo - gi echoskopai nevienodai jautrus, o ir maziukas ko gero buvo kokioj vietelej, kur jo nesimate ir nesijaute... O ir pirmaji nestuma uzciuope be echskopo jau 5 sav... - patirties tikrai turi tame. O jei ir gresiantis, tai iki 12 sav. dazniausiai, deja, net negydoma...
Tad kantrybes ir nepulkit gydytoju kaltint tokiam ankstyvam nestume, kad nieko nepuola daryt... mirksiukas.gif . Man tik siuntima israse i klinikas echoskopijai, nes tos 7 sav. nestumo tikrai itarima kele, kad kazkas netaip - nes jau nuo 6 sav. turetu tikrai matyt (bet jei atitinka tiksliai tas savaites).
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2010 12 03, 14:26)
O man ir 7 savaiciu nemate ir neuzciuope  nieko doh.gif (nors pagal velesnes echo viskas atitiko). Tad dar labiau buvo itarimas, kad ne vietoj ar nesivystantis - ir gydytoja sako tai, kas gali but, ir negarantuoja 100proc., kad taip ir yra... Nepuoliau kaltint gydytojos, nes nemanau, kad cia ji kalta kazkuo - gi echoskopai nevienodai jautrus, o ir maziukas ko gero buvo kokioj vietelej, kur jo nesimate ir nesijaute... O ir pirmaji nestuma uzciuope be echskopo jau 5 sav... - patirties tikrai turi tame. O jei ir gresiantis, tai iki 12 sav. dazniausiai, deja, net negydoma...
Tad kantrybes ir nepulkit gydytoju kaltint tokiam ankstyvam nestume, kad nieko nepuola daryt... mirksiukas.gif . Man tik siuntima israse i klinikas echoskopijai, nes tos 7 sav. nestumo tikrai itarima kele, kad kazkas netaip - nes jau nuo 6 sav. turetu tikrai matyt (bet jei atitinka tiksliai tas savaites).


Ne, aš tikrai ne dėl to sakiau, kad pas ją daugiau neisiu, tas tai suprantama buvo, nemato tai nemato. Bet kai trečią kart pas ją atėjau (kas savaitę lankiausi) ji man sako dvynukai bigsmile.gif , bet vienas iš jų nesveikas verysad.gif Nes kaip ji matė sako vieno širdelė normaliai plaka, o kito tik taip pulsuoja doh.gif Arba dar ji man sako, gali būti, kad čia virkštelė pulsuoja doh.gif Skyrė genetinius tyrimus dėl to, genetikė tik pasijuokė galima sakyti iš to, jokio antro vaisiaus nėra ir nebuvo (nes jei būt buvęs, tai būtų mačiusi). Tai per tą laiką kol pas genetikus papuoliau daug išgyvenau, visą internetą išnaršiau, lyginau savo echo su internete rastom ir t.t. aišku stengiausi pozityviai galvoti, įtikinėjau save kad tai virkštelę gydytoja matė. Džiaugiuosi kad viskas baigėsi laimingai.
Bet sakau daugiau pas tokią gydytoją, kuri neatskiria pusluojančios virkštelės nuo vaisiaus nebeisiu, nors buvau apie tą gydytoją daug gero girdėjus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikadi @ 2010 12 03, 23:26)
Ne, aš tikrai ne dėl to sakiau, kad pas ją daugiau neisiu, tas tai suprantama buvo, nemato tai nemato. Bet kai trečią kart  pas ją atėjau (kas savaitę lankiausi) ji man sako dvynukai  bigsmile.gif , bet vienas iš jų nesveikas  verysad.gif Nes kaip ji matė sako vieno širdelė normaliai plaka, o kito tik taip pulsuoja  doh.gif Arba dar ji man sako, gali būti, kad čia virkštelė pulsuoja  doh.gif Skyrė genetinius tyrimus dėl to, genetikė tik pasijuokė galima sakyti iš to, jokio antro vaisiaus nėra ir nebuvo (nes jei būt buvęs, tai būtų mačiusi). Tai per tą laiką kol pas genetikus papuoliau daug išgyvenau, visą internetą išnaršiau, lyginau savo echo su internete rastom ir t.t. aišku stengiausi pozityviai galvoti, įtikinėjau save kad tai virkštelę gydytoja matė. Džiaugiuosi kad viskas baigėsi laimingai.
Bet sakau daugiau pas tokią gydytoją, kuri neatskiria pusluojančios virkštelės nuo vaisiaus nebeisiu, nors buvau apie tą gydytoją daug gero girdėjus  doh.gif

Na tikrai tada doh.gif . As irgi nebeiciau.
Atsakyti