Įkraunama...
Įkraunama...

Lavašas

QUOTE(merselle @ 2014 04 15, 15:21)
Gal kuri paprotintu, kiek darau lavasa man negraziai suplysta per lasavo sulanktymo linijas ir darpjaustant buna susipjausto negraziai,lavasas kaip popierius sutrulineja doh.gif. Ka daryti?

Aš visuomet susuku lavašą į maistinę plėvelę ar politileninį maišelį ir į šaldytuvą bent valandai, tuomet jis suminkštėja ir gražiai paustosi mirksiukas.gif
Dėl sulankstymo linijų tai kartais įtrūksta ir man, bet stengiuosi labai atsargiai jį išlankstyti ir tepu tepamu sūreliu iškart.
Gal kaškiek pagelbėsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2014 04 15, 15:54)
Aš visuomet susuku lavašą į maistinę plėvelę ar politileninį maišelį ir į šaldytuvą bent valandai, tuomet jis suminkštėja ir gražiai paustosi  mirksiukas.gif
Dėl sulankstymo linijų tai kartais įtrūksta ir man, bet stengiuosi  labai atsargiai jį išlankstyti ir tepu tepamu sūreliu iškart.
Gal kaškiek pagelbėsiu 4u.gif


pabandysiu savaitgali su tepamu sureliu ir i maistine plevele, nes kitaip, namiskiams vaizdas tinka o ant stalo deti negrazu buna 4u.gif
Atsakyti
isbandziau pagal visus patarimus gavosi super 4u.gif 4u.gif

dar buvau skaiciusi sioje ar senesnese temutese, kepti lavasai( perlekti pusiau) -piciukai, tai isvis pakerejo mano seimyna wub.gif wub.gif


puiki temute 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O gal patarsite kaip ji suvynioti ir kiek idaro deti?nes istepiau visa sureliu isbarsciau lasisos gabaliukais, salotu lapeliais iki krastu buvo like keli cm, bet sukant gavosi ne kaip ruloniukas, o kaip lietinis blynas sulankstytas sad.gif todel net pabuves maistineje pleveleje pjaustant viskas krito is vidaus....gal per daug visko dejau?sad.gif
Atsakyti
Sveikos,
kaip manot, šventė ryt, o lavašus suksiu šiandien, ne per daug prisigers majonezo ir sūrelio iki rytojaus, nebus per šlapi? Neturėsiu rytoj laiko pasiruošt, tai šiandien viską turiu pagamint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Andzeja @ 2014 06 16, 09:59)
Sveikos,
kaip manot, šventė ryt, o lavašus suksiu šiandien, ne per daug prisigers majonezo ir sūrelio iki rytojaus, nebus per šlapi? Neturėsiu rytoj laiko pasiruošt, tai šiandien viską turiu pagamint smile.gif

Aš visada suku iš vakaro ir sūrelio ar majonezo daug nededu.
Atsakyti
QUOTE(ofiso mergaite @ 2014 04 22, 07:35)
O gal patarsite kaip ji suvynioti ir kiek idaro deti?nes istepiau visa sureliu isbarsciau lasisos gabaliukais, salotu lapeliais iki krastu buvo like keli cm, bet sukant gavosi ne kaip ruloniukas, o kaip lietinis blynas sulankstytas sad.gif todel net pabuves maistineje pleveleje pjaustant viskas krito is vidaus....gal per daug visko dejau?sad.gif


nereikia visko prikrauti, visko po truputį ir visur pabarstyti.

QUOTE(Spurgita @ 2014 06 16, 10:05)
Aš visada suku iš vakaro ir sūrelio ar majonezo daug nededu.


aš irgi visada iš vakaro darau, per naktį pabūna ir viskas gerai.
Atsakyti
Prisiskaiciau apie jusu uzkandzius ir pati atnesu lavaso suktinukus.

Lavasas su lasisa; krabu lazdelemis; kumpiu

user posted image
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2014 09 22, 12:34)
Prisiskaiciau apie jusu uzkandzius ir pati atnesu lavaso suktinukus.

Lavasas su lasisa; krabu lazdelemis; kumpiu

user posted image

Lavašas su lašiša,dar matau agurką dar ką nors dedi? mmm atrodo skaniai 4u.gif
Atsakyti
Tai lavašą paslegiu truputuką. Ryte padarau, o vakare valgom, nes kitą dieną jau košė iš jo būna.
Atsakyti