Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas. Dabar tai jau tikrai. Metam svorį su visam

Ar cia man vaidenasi,ar musu cia visai kelios belikusios????Vasara,kai tiek svieziu darzoviu,vaisiu,taip smagu mesti svori,o jus dingote kazkur? g.gif zinau,tai sunkus darbas smile.gif bet kur dabar lengva?Man siandiena kiausiniu diena thumbup.gif velai atsikeliau,tai tik dabar valgysiu 1 smile.gif tikiuosi istverti,nes svarstykles ryte vel nudziugino:)Taigi pusryciai-1 kiausinis tongue.gif
ka kitos veikiat,auuu verysad.gif
Atsakyti
Labas rytas,

organizmui kartais reikia duoti soka, bet zinoma normos ribose.

Vakar sunkiai man sekesi laikytis, darbe tai ok, bet kai tik grizau namo, tai viskas po ranka, nors snd svoris toks pats kaip pries pora dienu. TAi mano toks planas, po darbo pasiimu vaika ir ciuoziam i baseina, kad save uzimti ir negalvoti apie griexus,
doh.gif doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Verseckiukai @ 2014 07 25, 09:42)
Labas rytas,

organizmui kartais reikia duoti soka, bet zinoma normos ribose.

Vakar sunkiai man sekesi laikytis, darbe tai ok, bet kai tik grizau namo, tai viskas po ranka, nors snd svoris toks pats kaip pries pora dienu. TAi mano toks planas, po darbo pasiimu vaika ir ciuoziam i baseina, kad save uzimti ir negalvoti apie griexus,
doh.gif  doh.gif

Tai va,svarbu po baseino neprisiryti:)))as tai daznai su savim kovoju-atsigulu i lova,dar paziuriu telika,tada pradeda gurgti skrandis-velnias,galvoju,einu suvalgysiu koki maza pomidoriuka...bet galvoju,juk nueisiu i virtuve alkana,tai butinai kas nors ikyriai lys i akis,kol as jo nesuvalgysiu doh.gif taip ir neinu,uzgeriu vandens,kuris visada prie lovos,ir einu miegot su mintimi,kad viska ta pati rasiu ir ryte...ir taip toliau traukiu..kartais tokiu minciu nekyla,kartais kyla,bet stengiuosi jas isvaikyti..kuo toliau,tuo geriau sekasi,nes pati zinau,kad kai ka nors suvalgysiu,tai bus labai didele grauzatis,kad pries miega suvalgiau kazka bereikalingo,kad pasidaviau pagundai doh.gif taip formuojasi iprotis..nors,jei nesiklausysi saves,iprocius taip pat galima nesunkiai isnaikinti:)taigi,kaip ir visur,reikia dirbti su savimi thumbup.gif
Zinai,as vis pagalvoju apie tavo ta ananasa..ar ne per daug tusciu kaloriju tu is jo gauni?gal maziau valgyk tu jo?:)gal geriau ka nors maistingesnio dadek?nu nezinau,tik taip mastau:)
Atsakyti
QUOTE(vivilma @ 2014 07 25, 10:56)

Zinai,as vis pagalvoju apie tavo ta ananasa..ar ne per daug tusciu kaloriju tu is jo gauni?gal maziau valgyk tu jo?:)gal geriau ka nors maistingesnio dadek?nu nezinau,tik taip mastau:)


Siaip as soti bunu, nes ananasas turi daug skysciu, lengviau isbunu iki pietu. dabar kelias dienas tai ilsiuosi nuo vaisiu ir smoothy, bandau isjudinti svori ir paaukleti pati save. blush2.gif

o man patiko tavo logika smile.gif pomidoras sulauks rytojaus wub.gif
Atsakyti
sveikutes, as lietuvoj atostogose tai reciau uzsuku. svoris laikos apie 78.8kg, tikiuos labai cia nepriaugt. siandien saltibarsciu prisitaisem, kaip skanu, pasiilgus buvau. o ir tokie karsciai cia, labai silta visur. siandien vakare dar arbuza valgysiu...
gero savaitgalio visoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sandycandy @ 2014 07 25, 20:03)
sveikutes, as lietuvoj atostogose tai reciau uzsuku. svoris laikos apie 78.8kg, tikiuos labai cia nepriaugt. siandien saltibarsciu prisitaisem, kaip skanu, pasiilgus buvau. o ir tokie karsciai cia, labai silta visur. siandien vakare dar arbuza valgysiu...
gero savaitgalio visoms  smile.gif

Labai neprisisveisk to arbuzo:)visu pirma-daug cukraus turi,visu antra-neturesi ,kada miegot smile.gif geru tau atostogu smile.gif
o man siandiena minus 100 g:)ir tas gerai smile.gif
varom toliau:)
Atsakyti
Labas rytas,

tesiu baltymu dienas. svoris svyruoja. vakar valgiau ledu ir gan daug. manau, kad tai ir pakiso man koja. doh.gif

Savaitgali buvom prie juros, buvom tumpai, bet spejau sudegti ir idegti cool.gif vakar gulejau puse dienos issitepusi grietine... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Verseckiukai @ 2014 07 28, 09:42)
Labas rytas,

tesiu baltymu dienas. svoris svyruoja. vakar valgiau ledu ir gan daug. manau, kad tai ir pakiso man koja.  doh.gif

Savaitgali buvom prie juros, buvom tumpai, bet spejau sudegti ir idegti  cool.gif vakar gulejau puse dienos issitepusi grietine...  doh.gif

Labukas visoms
na,bet ir protas tavo,mergina,tai kam kremai nuo saules???sake,kad labai didelis aktyvumas saules ir geriau nesideginti..as,kaip tokia baltaode,tai labai neilgai bunu ant saules,tai po truputi ir nudegu,o viena karta su baidarem taip kojas buvau nudegus,kad nepaejau net doh.gif doh.gif doh.gif
man svoris vietoj,nes ,kaip zadejau,ne visas dienas dar savo dietinausi,nes tai tas,tai tas patrukdo,tai kiausiniu diena isbuvau,o ryziu,va,tik iki pietu,nes pakviete i gimtadieni:)tai va...rytoj tada darysiu agurkine diena:)o gal vistienos?nu matysiu,kaip noresis:)na,kur kitos dingot?
Atsakyti
ojojoj kaip karsta lietuvelej smile.gif bet turbut visoj europoj taip dabar.. as su mama kiekviena diena lekiam kur nors, tai nenorint idegam saulej. kai buvau anglijoje, tai jauciausi gana idegus, o cia lietuvoj pasijutau balciausia. visi tokie rudi jau smile.gif
siandien pusryciams valgiau sumustini su pastetu. pietums grikiai su mesyte ir pomidoru bei agurku salotom.. vakare varske su uogom. ir obuoliuku kelis i tarpus..
rytoj mama zada grybu pagamint.
svoris panasiai laikos kaip ir buves. svyruoja taip iki 79kg.. tai taip bandau to 79 neperlipt. kai grisiu i anglija, tada ir paspartinsiu metima.
ar besiusit man svorius savo? smile.gif jei ka, lauksiu paskutine menesio diena.
Atsakyti
Labas rytas,

pagaliau nukrito mano prielipa. snd sveriu 86.100. dziugu bigsmile.gif bigsmile.gif
taigi tolia laikausi baltymu dienos.

meniu:
vanduo,
pasukos
rukyta skumbre ( ne tokia kaip LT, tokia kaip isklotine zuvies)
kefyras
citrina


QUOTE(vivilma @ 2014 07 28, 20:33)
Labukas visoms
na,bet ir protas tavo,mergina,tai kam kremai nuo saules???

man svoris vietoj,nes ,kaip zadejau,ne visas dienas dar savo dietinausi,nes tai tas,tai tas patrukdo,tai kiausiniu diena isbuvau,o ryziu,va,tik iki pietu,nes pakviete i gimtadieni:)tai va...rytoj tada darysiu agurkine diena:)o gal vistienos?nu matysiu,kaip noresis:)na,kur kitos dingot?


esme tame, kad mes isitepem kremais, bet as visada naudoju zemiausio SPS. o turejom sps 15. vaikis mano geraziai irudo, o jau man odai buvo per silpnas. nors buvom ryte.... bet jau apgijau, nors rengtis tai buvo jetus jetus koks vargas.

man ir taip buna, kad puse dienos laikaisi, o va vyras dare tingini ir sako ateik ivertink.... tai bus ne kasnis o du doh.gif

QUOTE(sandycandy @ 2014 07 29, 00:24)
ar besiusit man svorius savo?  smile.gif jei ka, lauksiu paskutine menesio diena.


tai gal priduodam visos rytoi svorius su visais savo duomenimis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Verseckiukai: 30 liepos 2014 - 09:53
Aš čia čiaa! Tik neturiu kada prisijungti... Dabar pas draugę kitam mieste esu. Su maistu sekasi neblogai, neaprisivalgau, per karščius beveik nesinori nieko. ax.gif Nepykit, kad neprisijungiu 4u.gif
meniu:
2 virti kiaušiniai su juoda duona ir sviestu
arbuzo keli gabaliukai
naminis kibinas su vištiena ir daržovių salotomis smile.gif
ir daaaaaug vandens mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos sveikos,prapuoleles:)
Kazin,kur Supuokles dingo ir visos kitos???
Tai ka,prisiduodam siandiena Candycandy svoriukus?
Pas mane viskas,kaip ir normaliai,agurkus vakuoju smile.gif ir tiek smile.gif Ssetadienio baliui ruosiames smile.gif
pusryciai-vyras iskepe kiausinienes su grudu duona ir agurku svieziu.
paskui bus surelis
pietus bus rugstyniu sriuba
paskui varske su uogom
paskui agurku ir pomidoru salotos su aliejumi
einu agurku skinti:)
Atsakyti