Įkraunama...
Įkraunama...

fitneso varzybos

na sveikos visos mamytes smile.gif norejau isgirsti ar kas yra dalyvavusi fitneso varzybose bikini kategorijoje, ir kiek tai jums atsiejo?ir pasiruosimas?ar reikia moketi papildomai treneriui uz tai ir imti private treniruotes ar tiesiog nueiti i kluba ir pasiprasyti trenerio blush2.gif beja kiek laiko uztruko pasiruosimas?
Atsakyti
Aš šiuo metu ruošiuosi.
Atsieina labai brangiai ir neatsiperka.
Pasiruošimo laikas pirmiausia priklauso nuo dabartinės tavo kondicijos. Jei esi liekna ir turi nedaug poodinio riebalinio sluoksnio, pasiruošti galima ir per metus. Jei kūnas dar paglebęs gali ri ilgiau užtrukti. Priklauso nuo idėtų pastangų.
Trenerį reikia susirasti tokį, kuris tikrai sugebės paruošti, o ne bet kokį sportklubyje.
Bikinio kainos pačių paprasčiausių apie 400lt kainuoja, po to juos gali dekoruoti pati kristaliukais arba swarowskiais. Dekoruoti jau nuo 600 ir dar daugiau. Jo paprastai užtenka vienam sezonui. (3-4 varžybos).
Batelius galima pirkti ir paprastesnius iš paprastų parduotuvių, svarbu atitiktų standartą, juos gailma atvaikščioti ir ne vieną sezoną.
Grimo kainos paprastai apie 100lt.
Nepamirškim maisto papildų, visą pasiruošimo laiko turėsi vartoti bent amino rūgštys ir baltymą, kas mėnesiui atsieina bent 300lt.
Prieš varžybas likus 3mėn prisideda ir riebalų degintojas, jis dar apie 100lt vienam mėnesiui (paprastai reikia ir pertrauką 1mėn nuo degintojo padaryti, tai tarkim 200lt viso).
Mityba - specifinė, čia reikės didelės kantrybės. Ruošiantis varžyboms ji turi būti labai tvarkinga, likus 2-3 mėnesiams labai specifinė - daug baltymų, riebalai tik salotoms ir riešutai, angliavandenių mažuma, ir tie dažniausiai tik prieš treniruotes. Jokios druskos, prieskoniai natūralūs, jokio cukraus.
Greičiausiai pasiruoši sportuojant su asmeniniu treneriu, čia jau nuo pačio trenerio priklauso kiek jis paims. Mano treneris palyginti už simbolinę kainą su manimi dirba, nes aš pati trenerė ir sportuoti moku, tai moku jam tiesiog už asmenines programas, mitybos planus, nes man asmeniškai lengviau kai kažkas iš šono dar duoda patarimų, nes kitas treneris turi ir kitų metodų, nei aš pati smile.gif
Pati ruošiu merginą varžyboms, akdangi suprantu jog mūsų pasiruošimas taip pat truks apie metus, aš su ja dirbu taip pat už simbolinę kainą, kad neičiau į minusą, o ir kad ji nebankrutuotų ir nemestų visko pusiaukelėje 4u.gif
Visumoj na brangiausiai atsieina bikinis ir maisto papildai, pats maistas taip pat gan brangu (krūtinėlės, žuvis...), trenerio paslaugos.
Taip pat reikalingi ir papuošalai, grimas, kirpėjo paslaugos prieš varžybas. Čia jau kaip sugebėsi prasisukti - gal kas paskolins, gal pažįstamų turi kas galėtų pagrimuoti ir sušukuoti.
Visumoj fitnesas - brangus ir neatsiperkantis sportas. Pataupyti šen bei ten įmanoma, jei moki suktis, bet sumelė vis tiek apvali gaunasi 4u.gif

Dar svarbus faktorius. Priešingai nei kūno fitnese, bikinis yra tarsi grožio konkursas, kur vertinamos proporcijos. Labai svarbu ilgos kojos ir laibas lieknas liemuo. Žinoma, tikriausiai kad jau susidomėjai, tai savaime suprantama, ir gerai kokybiškai išdirbtas proporcingas raumenynas, kuris neturi būti per daug ryškus. Turi matytis presas, pečiai su bicepsu, keturgalvis, apvalūs sėdmenys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpum: 28 liepos 2014 - 12:00