Įkraunama...
Įkraunama...

saldūs grybukai, voveruškos, kaštonai...

QUOTE(~MILENA~ @ 2009 12 02, 14:01)
Merginos,ne randu receptuka  riesutukus kepti, gal galite man  i AZ imesti blush2.gif



rasi , va cia:
http://www.supermama...;hl=riesuteliai
biggrin.gif
Atsakyti
man toks klausimas iskilo.kiek galima laikyt grybukus dazytus glajumi is kiausinio baltymo,cukraus pudros ir rugsteles? g.gif
zadu daryt dovanas,tai nesinori pasilikt paskutiniai dienai to dazymo ir dar toooki kieki.
Atsakyti
QUOTE(Kettim @ 2009 12 02, 22:38)
man toks klausimas iskilo.kiek galima laikyt grybukus dazytus glajumi is kiausinio baltymo,cukraus pudros ir rugsteles? g.gif
zadu daryt dovanas,tai nesinori pasilikt paskutiniai dienai to dazymo ir dar toooki kieki.

mano nuomone ilga, aš grybukų prisikepiau praeitą savaitę, o šį savaitgalį juos tepliosiu
Atsakyti
QUOTE(jolanta.jjolanta @ 2009 12 03, 09:47)
mano nuomone ilga, aš grybukų prisikepiau praeitą savaitę, o šį savaitgalį juos tepliosiu

aš taip pat grybukus ruošiu artėjančioms šventėms
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolanta.jjolanta: 03 gruodžio 2009 - 10:22
Ir as svnetem kepsiu grybuku, ir rankom foprmuosiu ir su keptuve kepsiu. Turejau savo keptuve gtybuku ir vovieriu, bet anyta surado savo sena keptyuve grybuku, tai visai kitokios fotmos tie grybukai, tai sakiau prikepsiu visokiu.
Tik kad tik is dideliu planu snipstas nesigautu g.gif g.gif g.gif , bijau kad nesutingciau 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
O ir temele baigiasi ax.gif ax.gif
Atsakyti
kepiau gelytes ir drugelius pagal anksciau ideta voverusku recepta, gavosi thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Kaip tiktu dabar man tos tavo gelytes prie arbatos. Labai skaniai tarodo wub.gif wub.gif
ir as noreciau tokiu formeliu, reikes turguje pasidairyti, o gal yra kur pirkti nauju?
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2009 12 03, 20:34)
Kaip tiktu dabar man tos tavo gelytes prie arbatos. Labai skaniai tarodo  wub.gif  wub.gif
ir as noreciau tokiu formeliu, reikes turguje pasidairyti, o gal yra kur pirkti nauju?

as pirkau internete naujas
va cia
formeles
Atsakyti
idejai tik formeliu foto, o koks puslapis ir visa kita tai neidejai schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
aciu uz atsakymus,tai tada ir as si saviatgali raitosiuios rankoves. biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti