Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas sirgot tarpšonkaulinių nervų uždegimu?

QUOTE(Brooke @ 2007 10 23, 04:27)
Per paskutinius 2 metus du kartus buvo. Abu kartus peršalus, pirmą kart pagulinėjau pora dienų ir praėjo, o štai ant ntrą kart susirgau kaip tyčia prieš pat kelionę į Lietuvą.. Su savim vaistų nepasiėmiau, tai iš lėktuvo vos išropojau (ypač kaifuodavau kosėdama, o kosėjau daug ir stipriai, vos ne apsisiūsindama iš to viso džiaugsmo doh.gif).. Ten jau mama prišėrė vaistais, pritepliojo kuo tik rado.. Prasivarčiau visą savaitę lovoj, lyg jau ir geryn ėjo. Bet.. Naktis oro uoste sveikatos, aišku, nepridavė, tai grįžus dar savaitę lovoj pragulėjau.. Mama man jau visokiom nežinomom ligom ir net mirtim grąsino unsure.gif Ale praėjo kažkaip pamažu.. Dabar jei vėl peršalsiu, garantuotai vėl tas pats bus, nes man šitas malonumas prasidėjo su atvykimu į UK. Nedraugiški vėjai čia biggrin.gif



Tai, vot vot, kad gimtojoje Lietuvėlėje geriau nei ūkanotoje D. Britanijoje ax.gif
Atsakyti
prieš 2 metus ir aš turėjau tą bėdą ... doh.gif
pirmiausia tai prasidėjo kosulys....savaitę niekur nesikreipiau, gydžiausi pati.....
paskui ėjau pas gydytoją, kuris išrašė vienų antibiotikų, po savaitės - kitų ir man nepadėjo....kosėjau toliau ir vyras pradėjo.....plaučius švietė - viskas gerai.....o man pradėjo dešnėje pusėje šonkaulius skaudėti...maniau, kad nuo kosulio....oi kaip skaudėjo, kai stipriai sukosėji, atrodo, kad ten kažkas plyšinėja, na, aišku, kankinausi toliau......
vaistai nuo kosulio nepadėjo, niekas man nesakė, kad tai nervo uždegimas gali būti.... vaistinėje davė tepaliuko ir patarė pagerti Carsil - sakė, kad gal kepenys nuo antibiotikų gausybės - nepakenks.... nuo to tepeliuko mane išbėrė - vėl netepiau.......po savaitės pakilo temperetūra....... pasirodo, plaučių uždegimas - 10 dienų ligoninėj su lašeline, vaistais, masažais ir t.t., dar savaitėlė namie, o šonas vis nepraeina. Kosėt beveik baigiau ir išėjau į darbą.......
po savaitės vėl tas pat - temperatūra, kosulys, o šono skausmas begalinis..... vėl į polikliniką - plaučiai švarūs, bet vėl antibiotikai - savaitę, o skausmas nepraina....po savaitės išėjau į darbą - šonas po truputį liovėsi o temperatūra galutinai nukrito dar po savaitėlės.........
taip ir prasikankinau - nuo sausio pradžios iki kovo vidurio.....baisu.....
Atsakyti
O kazin sitas dziuagsmas negydant gali praeiti? g.gif Vos paeinu, vos pajudu, o gydymo jokio neskiria, nes as 20 savaiciu nescia. Kazin taip ir prasikankinsiu iki kol pagimdysiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Beiker @ 2007 10 25, 08:14)
O kazin sitas dziuagsmas negydant gali praeiti?  g.gif  Vos paeinu, vos pajudu, o gydymo jokio neskiria, nes as 20 savaiciu nescia. Kazin taip ir prasikankinsiu iki kol pagimdysiu  unsure.gif

Pakentėk, manau, kad ir be gydymo praeis po truputį....... Gal neurorubinas padėtų, čia daugiau B vitaminai, tik nežinau ar galima nestuke.gif
Linkiu sveikatėlės....
Atsakyti
Va kaip smagu bendraminčių, t.y. bendra"ligių" sutikti. Per visus paskaojimus susirinkau ir aš savo "puokštę" simptomų - su dideliais kosuliais, ir ko gero papildomu perputimu, prasidėjęs nežmoniškas skausmas dešinėj, šonkauliuose. Mama taip pat jau mane marino džiovom ir plaučių uždegimais blink.gif . Bet paskui identifikavau, kad skausmas toks "nervinis". Tai, matyt, taip ir bus. Nors maitinu-geriu ibumetiną - na negaliu su tuo kosėjimu pakelt skausmo... Jei nekosėčiau viskas būtų daaaaug paprasčiau.
Na ką-sėkmės man sveikt ir kitoms į šią temą kada užklysiančioms 4u.gif
Guodžia tai, kad visa kažkada baigiasi...
Atsakyti
QUOTE(Beiker @ 2007 10 25, 08:14)
O kazin sitas dziuagsmas negydant gali praeiti?  g.gif  Vos paeinu, vos pajudu, o gydymo jokio neskiria, nes as 20 savaiciu nescia. Kazin taip ir prasikankinsiu iki kol pagimdysiu  unsure.gif


O ar tau diagnozavo nervu sakneliu uzdegima? Nes mane siunte pas neurologa, sviete sonkaulius.
Sirgau nervu sakneliu uzdegimu dar maitindama vaika, bet kai viena ryta negalejau pati is loos atsikelti, toks skausmas, net susilenkt negalejau, tada po biski turejau nutraukti maitinima ir leido vaistus, kol visai pasveikau.
Atsakyti
Sveikos,as irgi su tom paciom bedom,nes jau nebeaisku kas ir kaip.Tarsi prasidejo kaip tarsonkaulinis uzdegimas vasario menesi,o dabar jau net nebezinau ir kas,nes vis dar gerokai skausmas primena apie save.
Skauda ir rankas nuo peciu ir krutine ,o jau kai pabado tai tyliu.dariausi viska ,isskyrus kompiuteri,kas greiciausiai parodytu mano vargana stubura kaklineje arba krutinineje dalyje.Na dabar dar siunciapas pulmonologa -papildomas galvos nerimas.ir jau jei ten tikrai viskas tvarkoj liks pasidaryt tanuotrauka.

O siaip tai nervai pagrindines ligos priezastys ir kai yra tikras tarpsonkauliniu nervu uzdegimas,tai kaip sako neurologe ant nervu sakneliu uzauga pulingi spuogai.Na reiskai akiai matomi spuogai ir velniskai skausmingi.
Atsakyti
Sveikos ir as noriu pasidalinti savo patirtimi.
buvau siek tiek persalusi ir viena diena is sirdies su trenksmu - nusiciaudejau!
ir tik bac! Taip nugara surakino, kad is skausmo verkt pradejau.
Tada dar gyvenau arti poliklinikos, tai siaip ne taip drauges padedama nuejau ten.
Aisku prie langelio apsiverkiau, nes nenorejo manes be talono niekas niekur priimti, po to prieme, nes isispyriau ir pasakiau, kad arba tegu kviecia greitaja arba tegu duoda talona, nes as niekur neisiu, nes nepajudu.
Daktare apziurejo - nors ziureti nebuvo ka, ir suleido vaistu nuo skausmo, tada parklibinksciavau namo ir tris paras miegojau, ziurejau TV visokias nesamones, skaiciau zurnalus, issijungusi telefona, apie nieka negalvojau - zodziu pasidariau sau visiska terapija, visi mane namie lanke, mandarinus nese. ir viskas - po triju paru kaip ranka nueme.
Dabar pries ciaudant - stengiuosi kokia nors patogesne padeti greit pasirinkt ir ciauduli siek tiek prislopint biggrin.gif
Dar girdejau, kad joga padeda wink.gif
Tai tiek.


Atsakyti
buvo ta bėda man ir nesyki...vartojau nimesil miltukus ir padėdavo kaip ranka nuimdavo...negydant uzdegimas nepraeina aš galvociau...nimesil yra nuo uzdegimu...tik nezinau ar tinka nėstukėm jau čia reiktu vaistu anotacija pasiskaityti ar vaistineja pasiklaust
Atsakyti
geriausia susileisti B grupes vitamina,man is karto padejo thumbup.gif tik po to labai jautri pasidariau,paverkt labai jau norejosi blush2.gif visom forumo mergaitem linkiu sveikateles! 4u.gif
Atsakyti
aš prieš b grupės vitaminus...ju piktnaudziaut negalima...aišku viena syki metuose nieko blogo...b grupe aktyvina vėžines lasteles...
Atsakyti
mergaites padekit gelbekit,buvo ir man labai skaudejo galvojau sirdis dar velniai zino kas na viskas,praejo...leidaus b grupe nuo skausmo tryniau tepalais,bet tada pradejo skaudet galva ir pamirsau apie nugara,o po to vel turejau stresa dideli pradejo degint mentis,tarp sonakuliu durti ikvept kartais net skauda verysad.gif jau nebezinau ka daryti vaistu leistis nenoriu gerti irgi,gydytoja sako atsinaujino nesinervink,bet kaip man nesinervinti jei skausmas nepakeliamas verysad.gif
Atsakyti