Įkraunama...
Įkraunama...

Bide, klozetai

Labai noreciau, bet vietos katastrofiskai mazai cry.gif
Kas cia per daikciukai dusas tualete? g.gif Papasakokit kas nors daugiau, prasom... 4u.gif kaip irengti, kur ieskoti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 03 21, 14:09)
Labai noreciau, bet vietos katastrofiskai mazai  cry.gif
Kas cia per daikciukai dusas tualete?  g.gif  Papasakokit kas nors daugiau, prasom...  4u.gif kaip irengti, kur ieskoti...  ax.gif

tulike yra kriauklyte. prie kriauklytes santechnikos jungiasi toks specialus mazas duselis, kuris pasiekia iki klozeto. tai juo galima naudotis kaip bide prausimuisi sedint ant klozeto. mes dar ji labai sekmingai naudojam i kibira vandens pripilti, kai grindis plaunam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AEG @ 2005 03 21, 15:42)
tulike yra kriauklyte. prie kriauklytes santechnikos jungiasi toks specialus mazas duselis, kuris pasiekia iki klozeto. tai juo galima naudotis kaip bide prausimuisi sedint ant klozeto. mes dar ji labai sekmingai naudojam i kibira vandens pripilti, kai grindis plaunam smile.gif


Kriauklyte tai mes turesim, jau suplanavom... tik kaip ta dusa atsukineti? Pas mane nuo vieno iki kito truputeli atstumas yra blush2.gif
O dusiuka paprasta, jo tarp dusu ieskot, ar ten koks spec. turi buti?
Atsakyti
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 03 21, 15:11)
Kriauklyte tai mes turesim, jau suplanavom... tik kaip ta dusa atsukineti? Pas mane nuo vieno iki kito truputeli atstumas yra  blush2.gif
O dusiuka paprasta, jo tarp dusu ieskot, ar ten koks spec. turi buti?

mes toki irgi turim, ten yra maišytuvas iškart su dušeliu, atskyrai nenupirksi, taigi ieškok prie visų maišytuvų santechnikos prekėse
Atsakyti
mes planuojame name, tai butinai ten bus bide, nes ne tik apsiprausimams, bet ir kai susali, kojas pasikaitinti gerai, zodziu dalykas super.
Atsakyti
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 03 21, 15:11)
Kriauklyte tai mes turesim, jau suplanavom... tik kaip ta dusa atsukineti? Pas mane nuo vieno iki kito truputeli atstumas yra  blush2.gif
O dusiuka paprasta, jo tarp dusu ieskot, ar ten koks spec. turi buti?

na pas mus nuo kriaukles iki unitazo apie pusmetri, zodziu sededamas ant sikano turi pasiekti kriaukle, nes ten atsuki vandeni, o pats dusiukas turi tokia rankenele kuria paspaudus bega is dusiuko. dusiukai tokie maziukai, ne kaip vonios maisytuvu. dusiukas parduodamas su maisytuvais.
Atsakyti
Tas maisytuvas su dusiuku Bideta vadinasi Ores firmos ir kaina apie 250 Lt

Pas mus ji irgi yra thumbup.gif . Sitas dalykas paprasciau nei bide, ir pigiau. Vien pati bide kainuoja, dar kranelis, dangtis, susidaro nemaza pinigeliu kruva.
Atsakyti
OOOO, kaip gerai, kad paskaiciau!!! smile.gif Kaip tik reikia jau ieskot maisytuvu ir santechnikos, tai va koki gera dalyka isskaiciau!!! tongue.gif
Atsakyti
o man jau per velu...vakar uzkabino maisytuva, kurio kaina be dusiuko tokia pati cry.gif o naudingumo 0
Atsakyti
manau, kad galim ir ne prie kriauklės jungt, nes taip sukinėt ne itin patogu. gal kokių vyrų su rankomir protu reikia pasiteiraut, nes aš tik teoriškai smile.gif
Atsakyti
Ar tie dusiukai visokio ilgio buna, ar tik "standartas"koks nors? Pas mane tulikas ilgas ir siauras, gal kokio 1.5m slangiuko reiketu... unsure.gif
Atsakyti

Nelabai įsivaizduoju kokio dydžio turi būti unitazas, arba sėdintis ant jo žmogus, kad po jį dar su dušiuku iš kelių pusių maltis būtų galima? g.gif

O šiaip įtikinot, kad bide gerai dėl vaikų. Nes tikrai didelė ceremonija juos vakarais prausti, žiūrėti kad nepaslystų vonioj, nepritaškytų kur nereikia... O čia gal išeitis g.gif
Atsakyti