Įkraunama...
Įkraunama...

Netradicinės idėjos namuose

Šiaip esu mačiusi labai gražiai atrodo pertvara-stiklinė lentyna su įvairiais sukomponuotais daiktais. Ji gali būti tuščiavidurė-ta prasme iš abiejų pusių pasiekiami daiktai arba kombinuota-dalis atvirumo iš vienos pusės, dalis iš kitos. galima žaisti su stiklo atspalviais... tik čia ja gal reiktų dizainerio pagalbos... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Tea @ 2004 03 05, 09:50)
Per NTV Mir sestadieniais 12.50 rodo tokia laida "Buto klausimas" (Kvartirnij vopros) - kaip sena. dazniausiai maza buto kambari dizaineriai pavercia nauju superiniu bustu - naujos sienos, baldai ir net aksesuarai. Ten tikrai galima visokiu ideju pasiziuret.

Va cia galima paziuret iir senesnes idejas ir naujas :

http://www.ntv.ru/programs/family/kv/
Atsakyti
Per BBC PRIME visas rytas pilnas namu interjero ideju, viena po kitos kelios laidos apie stilingus ir kokybiskus remontus, netradicinius sprendimus.
Atsakyti
Taip ir per pro7 thumbup.gif Daug laidu apie interjera, daug ideju. Na pvz man palygynus tai ka daro anglai per BBC prime tai nelabai, cia lygynant su vokieciais. Pas vokiecius viskas kazkaip naujoviskiau, o anglai kai parenka kokia ruzavus sienos dazus, tai pagalvoji kaip ten imanoma bus gyvent blink.gif ? laugh.gif
Atsakyti
as norejau pasakyt, kad pas mane namai tikrai nestandartiniai, o pertvaru nera, salonas irgi neturi sienos, tai planavom daryt atviras lentynas ir i jas sudet suvenyrus, o po to kazkas atkalbejo: dulkes, vaikas karsis. tai ir dabar virtuvej valgyt garau ir matau salone telika, gaila, kad istrizaine ne 72 ar daugiau
Atsakyti
smile.gif na ,jeigu nori ,kiad nebūtu triukšmo bet eitu šviesa - tai tik blokeliai.Aš taip pat jų bijojau,bet architektė įalbėjo, dabar džiaugiuosi. Jie dabar įvairūs ,nepirk tik nespalvotų ,tada nebus tos asociacijos su taryb. laikasi.Pagalvok wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Astyte @ 2004 03 05, 07:38)
Siaip, nenorite ka nors is sirmu? Nes dabar maciau daug kur yra labai graziu... rolleyes.gif

O kur matei? Man kaip tik labai reiketu sirmos, bet nerandu normaliu...
Atsakyti
Mes pertvara stateme matinio stiklo, stumdomomis durimis (na kaip spintos buna) thumbup.gif. Puikai sukurtas lengvumo, erdves, shviesos ispudis ir labai patogu;) .
Stiklo blokeliai man atrodo per masyvus, jei atitveriama patalpa yra ankshtoka - jiems labiau tinka dideles erdves, be to - naudoti kaip dekora, nes jei visa siena tokia, tai tikrai kaip basene jautiesi biggrin.gif .
Atsakyti
Zhurnaluose tai tikrai machiau, kad galima labai grazhiai ish tu blokeliu padaryti. Tik man atrodo brangus jie gyvates, jei geri (kazhkur skaiciau, kad iki 25lt uzh vnt). mano namai mazhi, tai net nezhinau, kaip ta blokeliu siena atrodytu. ish tiesu ne siena - tik sienele - nes likusia kambario dali prireikus galvojam uzhdaryt stumdomom durim, o kai nereikia, kad butu atvira.
Atsakyti
na aš ir nepatariu visą sieną,bet tik eilutę ,ar įterpiant ,taip sakant pametant,jeigu pertvarą iš gipso kartono plokštės , nes visą sieną tai kokie pinigai blink.gif , kai vienas blokelis apie 24 lt kainuoja . mad.gif
Papildyta @ [mergetime]1078478575[/mergetime]
na aš neseniai po remonto ,apie 9 menesius darėm ,bloga net prisiminti,bet užtat dabar gražu rolleyes.gif ,todėl kai ką galiu ir patart. wink.gif
Atsakyti
O kaip pas tave ta siena ish tu blokeliu padaryta? Pagrindas gipso kartono? Ar tie blokeliai normaliai praleidzhia sviesa? Uzhpulsiu tave dabar visais imanomais remonto klausimais smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif prašom pulk, pas mane tik viena eilė blokelių nuo grindų iki lubų, visai nieko ,darėm taip ,kad tolete būtų naturali šviesa, labai gražu vakare kai kas nors sėdi ten ,o kitur nėra šviesos ,gražiai šviečia iš ten thumbup.gif ,ir nieko nesimato ,na tik konturai.Žinoma dar kokius blokelius pasirinksi,yra tokie matiniai,jų nerekomenduoju nes ant jų lieka pirštų anspaudai ,sunkiai valosi sad.gif
Atsakyti