Įkraunama...
Įkraunama...

Minkšti svetainės baldai

QUOTE(ocidoci @ 2015 01 22, 10:37)
vat tai tau ir gintaro baldai. as zinoma nieko pries neturiu beet. Visada pries perkant reikia aptarti garantijas... smile.gif


Kai pirkom kokybę, gobaleną išgyrė, ėmėm "iš geresnių". O garantija atrodo metams, ėjo į galą, dar butą su visais baldais pradėjom pardavynėti, tai tingėjau aiškintis. Bet dabar net neužeinam į Gintaro baldus.

Buvom Magrės balduose. Nusižiūrėjom Magrė-9. Ar kas turi?

Kiek garantinis Magrėj, Grafų, Alksnio balduose? Įdomu ar šių gamintoių kokybė panaši?
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2015 02 28, 22:55)

Buvom Magrės balduose. Nusižiūrėjom Magrė-9. Ar kas turi?

Kiek garantinis Magrėj, Grafų, Alksnio balduose? Įdomu ar šių gamintoių kokybė panaši?

Turim Magrės Atlantic kampą. Du metai. Kol kas viskas puikiai. Neišlūžo, nesukrito.
Atsakyti
Mes pirkom devetus Magres baldus Greta komplekta, sake 9 metai jiems, na buvo labai purvini tik, ir porankis vienas nusedetas. Geriausia kad nusiima apmusalai, sedimu vietu ir atlosu, taigi viskas kuo geriausiai issiplove, atrodo kaip beveik nauji, daugiau niekas neissedeta, na ir nuvilkus apmusalus tikrai nepasakyciau kad baldams tiek laiko, pagalves baltos, purios, parolonas neissedetas. Taigi jei po tiek metu baldai sitaip atrodo, sakyciau netgi labai geros kokybes baldus gamina Magre.
Atsakyti
Ir aš duodu pliusą Magrei, turim šį kampą http://www.magresbal..._kampas_IMPULSE
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2015 03 05, 19:44)
Ir aš duodu pliusą Magrei, turim šį kampą http://www.magresbal..._kampas_IMPULSE

mes planuojam toki piekt tik pati didžiausia, iš ko gaminotes gobelenas ar oda?
Atsakyti
QUOTE(marina30 @ 2015 03 05, 21:03)
mes planuojam toki piekt tik pati didžiausia, iš ko gaminotes gobelenas ar oda?


Man jis labai labai gražus wub.gif bet, kad nepasirodė patogus sedėti blush2.gif Ir kietas toks...
Atsakyti
Labas, reikia kampo, kad is visu pusiu butu grazus nes stoves viduri kambario ir butu su miegama funkcja ~ 256x185 jei konkreciai tai kairinio reikia.. smile.gif Gal patarsit kur zvalgytis, kad ir kaina butu ok ir kokybe? Nes bus pagrindinis baldas, ant kurio sedesim, gulesim tie prie tv, tiek valgysim, tiek su svecisi.. Svarbiausias gal klausimas butu, jog gal kaiptik rekomenduosit kur nevaziuoti ir kokio neiimti? smile.gif Miestas nesvarbus.. Speju be miegamos funkcijos jie buna minkstesni, smagesni?
Atsakyti
Gal dar atsiliepimų apie gintaro baldus bus? Ar apie Markista Kaune? smile.gif

Gal kas turit baldus su tuo mikropluošto gobelenu? Ant kurio neįsigeria išpilti gėrimai, nesipurvina beveik. Toks su hidrofobiniu efektu.
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2015 03 05, 20:08)
Man jis labai labai gražus  wub.gif  bet, kad nepasirodė patogus sedėti blush2.gif Ir kietas toks...

na mes ir ieškojom kietesnio, nes minkšti nepatinka
Atsakyti
QUOTE(eglute320 @ 2015 03 05, 23:12)
Gal dar atsiliepimų apie gintaro baldus bus? Ar apie Markista Kaune?  smile.gif

Gal kas turit baldus su tuo mikropluošto gobelenu? Ant kurio neįsigeria išpilti gėrimai, nesipurvina beveik. Toks su hidrofobiniu efektu.


Apie Gintaro baldus esu rašius. Nerekomenduoju dėl kokybės.
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2015 01 21, 22:04)
Pirma foto yra is "chester" tipo, jos baisiai nepatogios sedet, kakla paskausta, nes zemas atlosas

Man labiau reikėtų ne tvarkingai sėdėti, o smagiai išsidrėbti biggrin.gif ... Bet toji mano įkelta sofa/kušetė ko gero per kieta unsure.gif
Atsakyti
sveiki, gal kas uzmatet kur LT tokia sofa? ax.gif

user posted image
Atsakyti