Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios plytelės - 2

QUOTE(Miaška @ 2012 07 11, 14:58)
Aš pirkau Dvarčionių keramikos, ir dar su labai gera akcija, šiandien baigia klijuoti, ir vaizdas man patinka... wub.gif  O lipduko su kilmės šalimi ir kaina gi neįklijuosiu ant sienos, tai koks skirtumas laugh.gif


As irgi turiu dvarcioniu plyteles vonioje drinks_cheers.gif tai nors jau ne vieni metai, bet man vis dar labai grazu, geltonos tokios ir virs vonios is 6 plyteliu geliu piesinys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2012 07 08, 09:15)
visai idomu pasidelioti kaip glaistas pakeicia vaizda, o sienu isklotines su plyteliu isdestymu pasidareme AutoCad'u  thumbup.gif

Glaisto spalva plyteliu tarpuose,zinoma, pakeicia vaizda,tik praktikoje yra siek tiek ir "minusu":jei plyteles vidutinio lygio(ne auksc.rusies,ne kalibruotos) suklijavus jas ypac mazais tarpais(1,5mm ir 2mm) tarpai tarp plyteliu nebuna idealiai lygus-tai tamsesnis glaistas isryskina ta nelyguma,o sviesesnis ar tokios pat spalvos "panaikina" ta trukuma.
Atsakyti
Galite vadinti tai reklama, o galite vadinti ir tiesiog patarimu. Nes kai mums patiems reikėjo plytelių, tai teko užsakinėti salone ir dar meistrams sumokėti už kvadratą po 30 Lt, tai iš tiesų gavosi ne maža suma. Jūsų tiesa, kad Lietuvos rinkoje šio gamintojo lyg ir nėra. Tačiau tai nereiškia, kad atsiradus rinkoje naujam gamintojui yra prastas produktas vien dėl vardo nežinomumo.Čia jau reikia pasirinkti žmogui kiek leidžia jo kišenė. Ir aš pati nors labai norėjau salone įsigyti italų gamintojo FAP produkciją, tiesiog neįstengiau to padaryti, nes kainos už vieną kvadratinį metrą prasideda nuo 200 Lt, plius darbas, kitos medžiagos. Todėl tik norėjau pasakyti, kad yra galimybė įsigyti pigiau, tai kodėl tuo nepasinaudoti. Aišku, kas gali sau leisti, salonuose daug didesnis pasirinkimas, įvairovė, yra prabangių kolekcijų. Bet ne visi mes Lietuvoje esame tokie turtingi. Todėl kaip Jūs sakėte, kad tai reklama, tai dabar iš tikrųjų pareklamuosiu www.ispaniskosplyteles.lt Tai padarysiu gerą darbą prekiaujantiems šia produkcija.

www.ispaniskosplyteles.lt
Papildyta:
QUOTE(Voveryyte @ 2012 07 10, 08:00)
Na nesupykit, bet jusu postas labai labai kvepia reklama  mirksiukas.gif 
Paziurejau ta puslapi ir parodziau suprantantiems...zmogus dirbantis toje sferoje virs 20 metu, pirma karta isgirdo toki plyteliu gamintoja kaip Mallol. Aisku, kuo daugiau pardaveju rinkoje, tuo geriau pirkejui.  4u.gif
Bet su pasakymu, kad ispaniskos pakankamai brangiai kainuoja, o puslapyje pigiau, smarkiai perlenkete...


Galite vadinti tai reklama, o galite vadinti ir tiesiog patarimu. Nes kai mums patiems reikėjo plytelių, tai teko užsakinėti salone ir dar meistrams sumokėti už kvadratą po 30 Lt, tai iš tiesų gavosi ne maža suma. Jūsų tiesa, kad Lietuvos rinkoje šio gamintojo lyg ir nėra. Tačiau tai nereiškia, kad atsiradus rinkoje naujam gamintojui yra prastas produktas vien dėl vardo nežinomumo.Čia jau reikia pasirinkti žmogui kiek leidžia jo kišenė. Ir aš pati nors labai norėjau salone įsigyti italų gamintojo FAP produkciją, tiesiog neįstengiau to padaryti, nes kainos už vieną kvadratinį metrą prasideda nuo 200 Lt, plius darbas, kitos medžiagos. Todėl tik norėjau pasakyti, kad yra galimybė įsigyti pigiau, tai kodėl tuo nepasinaudoti. Aišku, kas gali sau leisti, salonuose daug didesnis pasirinkimas, įvairovė, yra prabangių kolekcijų. Bet ne visi mes Lietuvoje esame tokie turtingi. Todėl kaip Jūs sakėte, kad tai reklama, tai dabar iš tikrųjų pareklamuosiu www.ispaniskosplyteles.lt Tai padarysiu gerą darbą prekiaujantiems šia produkcija.

www.ispaniskosplyteles.lt
Atsakyti
Gal žinote ar labai skiriasi Paradyz plytelių kainos LT ir PL ? Kiekis nedidelis... apie 20 kv.m., nežinau ar verta važiuoti į Lenkiją blush2.gif
Dar įdomu ar iškart tokį kiekį mums pakrautų, ar tektų atvykti dar kartą ? Kas pirkote, pakonsultuokite. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2012 07 17, 00:48)
Gal žinote ar labai skiriasi Paradyz plytelių kainos LT ir PL  ?  Kiekis nedidelis... apie 20 kv.m., nežinau ar verta važiuoti į Lenkiją  blush2.gif 
Dar įdomu ar iškart tokį kiekį mums pakrautų, ar tektų atvykti dar kartą ? Kas pirkote, pakonsultuokite. Ačiū  4u.gif


del tiek as nevaziuociau, tarkim 10 lt ant kvm sutaupote = 200 lt. tai ar ne tiek pat kurui isleisite?
plyteliu taip is akies svoris - 1kvm~20 kg, tai paimt paimsit is bedos per karta, bet man butu gaila lauzyti masiniuka 4u.gif o jei dar plyteles akmens mases, tai svers sunkiau...
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2012 07 17, 00:48)
Gal žinote ar labai skiriasi Paradyz plytelių kainos LT ir PL  ?  Kiekis nedidelis... apie 20 kv.m., nežinau ar verta važiuoti į Lenkiją  blush2.gif 
Dar įdomu ar iškart tokį kiekį mums pakrautų, ar tektų atvykti dar kartą ? Kas pirkote, pakonsultuokite. Ačiū  4u.gif


Na, aš pirkau Paradyzo. Lenkiškuose puslapiuose buvo pigėliau. Aišku, mano ne taip mažai buvo, bet pagalvojus apie laiką ir išlaidas kelionei dar dėl 20 kv. kaži ar apsimoka. Turit apsišniukštinėt ar Jūsų norimų dar turėtų vietoj. Žiūrint kokia kolekcija. Ir pasiskaičiuot. O šiaip LT dauguma kolekcijų nelaiko vietoj. Dabar man pritrūko, tai laikiu vos ne mėn. Aš užsisakiau Dvarčionių keramikoj, kadangi pas mus miestelį kitur nėra kur. Skaičiavo Iriso kainom, bet dar davė nuolaidą.
Atsakyti
Ačiū jums.
Žiūrinėju paradyz.com tinklapį, nematau kainų g.gif

Papildyta:
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 07 17, 09:04)
Na, aš pirkau Paradyzo. Lenkiškuose puslapiuose buvo pigėliau.


Kokiuose tinklapiuose žiūrėjote ? Gal turite nuorodas išsisaugoję ? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2012 07 17, 11:55)
Ačiū jums.
Žiūrinėju paradyz.com tinklapį, nematau kainų  g.gif 

Papildyta:
Kokiuose tinklapiuose žiūrėjote ? Gal turite nuorodas išsisaugoję ?  blush2.gif  4u.gif


Pačiam paradyze kainų nėra.
Čia galima užmesti akį:
http://plytki24_pl/c...o/cat_1291.html

Bet vat kur jas pardavinėja ne virtualiai nežinau, gal merginos atsakys. g.gif

Kokios būtent kolekcijos ieškot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spindulėlė: 17 liepos 2012 - 11:54
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 07 17, 12:53)
Pačiam paradyze kainų nėra.
Čia galima užmesti akį:
http://plytki24_pl/c...o/cat_1291.html

Bet vat kur jas pardavinėja ne virtualiai nežinau, gal merginos atsakys. g.gif

Kokios būtent kolekcijos ieškot?


Ačiū.

Ko ieškau dar nežinau... žiūrinėju smile.gif Iki spalio privalau išrinkti. Norisi gal pieno baltumo paderint su šokolado spalvos detalėmis.
Plytelės bus tik ten kur taškosi vanduo, visur kitur dažysiu pieno balta. Durys ir langas mahagoni rudumo.... Kaip čia neprašovus su spalvynu.... g.gif biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2012 07 17, 13:29)
Ačiū.

Ko ieškau dar nežinau... žiūrinėju  smile.gif  Iki spalio privalau išrinkti. Norisi gal pieno baltumo paderint su šokolado spalvos detalėmis.
Plytelės bus tik ten kur taškosi vanduo, visur kitur dažysiu pieno balta. Durys ir langas mahagoni rudumo....  Kaip čia neprašovus su spalvynu....  g.gif  biggrin.gif  ax.gif


Tai tada jau ta rudumą ir taikykit.
Aš pati išb pradžių svaigau šitos kolekcijos
http://www.paradyz.c...armonies-armoni
Bet jau bendra kaina būtų susidarius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 07 17, 13:47)
Tai tada jau ta rudumą ir taikykit.
Aš pati išb pradžių svaigau šitos kolekcijos
http://www.paradyz.c...armonies-armoni
Bet jau bendra kaina būtų susidarius doh.gif


nežinau kaip darysiu dar... suku galvą. Norisi, kad to rudo būtų labai nedaug... dar turiu mintį dėti tik pieno baltumo plyteles, be rudo, o kad langas ir durys nebūtų rudai vieniši paderint vonios baldus arba rankšluosčius, kilimėlį... randu paradyz neblogų, mielai matyčiau jas savo vonioje.... smile.gif

Jūsų išsirinkta graži, čia daugiau su pilku lyg.
Atsakyti
sveikos,
o gal kartais yra kokia nors programele kur butu galima susidelioti plyteles vonioje? ax.gif
Atsakyti