Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų gamintojai

Sveikos mamytes, noriu pratesti tema apie gerus ir blogus baldu gamintojus.

SENA TEMA
Atsakyti
Mergaitės kas turit Pavelo telefno numerį, vyras pametė jį, o aš ištryniau žinutę su numeriu. Labai reik.
Ačiū
Atsakyti
Sveikos mamytės,

gal kas esat gaminę spintelę siuvimo mašinai? Noriu kompaktiškos spintelės - stalo, kad galima būtų kažkaip ją atidengti ar atidaryti ir iškart siūti, o paskui tik uždaryti ir liktų spintelė, nes dabar tas mašinų nešiojimas, dėliojimas, betvarkė virtuvėj doh.gif pasiruošimas trunka ilgiau nei siuvimas.... Gal kas esat susidūrę su tokia problema, gal esat gaminę ką panašaus, labai lauksiu idejų, pasiūlymų...
Atsakyti
QUOTE(matrioska80 @ 2012 10 03, 14:35)
Sveikos mamytės,

gal kas esat gaminę spintelę siuvimo mašinai? Noriu kompaktiškos spintelės - stalo, kad galima būtų kažkaip ją atidengti ar atidaryti ir iškart siūti, o paskui tik uždaryti ir liktų spintelė, nes dabar tas mašinų nešiojimas, dėliojimas, betvarkė virtuvėj  doh.gif  pasiruošimas trunka ilgiau nei siuvimas.... Gal kas esat susidūrę su tokia problema, gal esat gaminę ką panašaus, labai lauksiu idejų, pasiūlymų...


Ei smile.gif kazkada tokai buvo pas mano mociute smile.gif bet Jezau jau tokiu miljona metu nemaciau... nebent pas koki meistra pagal spec uzsakyma... g.gif
Atsakyti
QUOTE(alesvc @ 2012 10 03, 22:49)
Ei smile.gif kazkada tokai buvo pas mano mociute smile.gif bet Jezau jau tokiu miljona metu nemaciau... nebent pas koki meistra pagal spec uzsakyma...  g.gif

Gal turit kokią nuotrauką ar pabraižyt galit, aš apytiksliai žinau ko noriu, bet bijau neįvertinti kažko gaminant....
Atsakyti
Gal kas galite rekomenduoti kietų baldų gamintoją Vilniuje? Artimiausiu metu reikės svetainės baldus gaminti, po kurio laiko - dar nemažai kitų. Norėtųsi surasti vieną patikimą gamintoją ir viską gamintis vienoje vietoje. Svarbiausia - nepriekaištinga kokybė, bet ne kosminė kaina. Terminai gali būti ir ilgesni. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Arthoor @ 2012 10 07, 19:33)
Gal kas galite rekomenduoti kietų baldų gamintoją Vilniuje? Artimiausiu metu reikės svetainės baldus gaminti, po kurio laiko - dar nemažai kitų. Norėtųsi surasti vieną patikimą gamintoją ir viską gamintis vienoje vietoje. Svarbiausia - nepriekaištinga kokybė, bet ne kosminė kaina. Terminai gali būti ir ilgesni. Ačiū.


http://www.rimasirjonas.lt/ - senos tradicijos
http://sostinesbaldai.lt/ - malonus darbuotojai
http://www_dizainolaboratorija_lt/ - drasus sprendimai

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(matrioska80 @ 2012 10 04, 08:00)
Gal turit kokią nuotrauką ar pabraižyt galit, aš apytiksliai žinau ko noriu, bet bijau neįvertinti kažko gaminant....


radau ligiai tokia pat kaip kadaise internete smile.gif tik aisku masinele nuotraukoj daug naujesne... smile.gif
user posted image
Atsakyti
Laba diena, norėčiau atkreipti dėmesį į virtuvėsbldai.com Antaną ir jo požiūrį į klientą!
BAISU! mano vyras kreipėsi dėl virtuvės baldų pas jį, nusiųsdamas jau sukurtą projektą, norėdamas sužinoti, kiek tai kainuotų pas jį, kokią suteikia garantiją ir pan.
Tiesa pasakius ne vienam siuntė užklausą, na bet ne tik kad vaizdą, o ir su aprašymu iki kiekvienos detalės, ta prasme su plokščių furnitūros kodais, na, viską konkrečiai. Siuntė žinoma ne vienai baldų gamintojų įmonei, kurios visos tikrai gan normaliai atsakydavo. o apie ANTANĄ...
Ir ką jūs manot? Galiu tik persiųst jo atsakymus:
Vyras:
Laba diena,
paskaičiuokit kiek tokia virtuvė kainuotų pas Jus.
Baldų pastatymo kainą jei galima išskirkite atskirai.
Jei galima ir kitus dalykų būtų gerai matyti kainų dalinimus, kad būtų aiškiau, kas kiek kainuoja.
Kiek duodate baldams garantiją? Per kiek laiko pagamintumėte baldus?
Lauksiu Jūsų atsakymo.
Best regards,
XXXXX XXXXX
Antanas
Kadangi gaminu geras virtuves,tai prie tokiu sumanymu savo ranku nenaudočiau.Kai pirksit ne kaina, o gera virtuve---prasom.
Si ,nieko gero,manau kainuos nemaziau kaip gera.Pasinaudokit pasiūlymu <Geriau nebuna>, bus uz dyka
(suprantat jis aiškina klientui kad jo projektas blogas, nors pats projektas buvo kurtas tikrų profesionalų)
Vyras:
Tiesiog norėtume žinoti, kiek pas Jus kainuotų tokia virtuvė.
Mes neperkame kainos ar metro, kaip daugelis siūlo, o tiesiog ieškome kokybiškos virtuvės už gerą kainą.
Juk nebūtinai turime rinktis brangiausią baldų gamintoją, kad gautume geriausią kokybės ir kainos skirtumą.
Lauksime paskaičiavimų.
Geros dienos,
XXXX XXXXX
Antanas:
Pirmoje eileje nerekomenduoju pirkti Zaporoziecio ir tokios virtuves.Tad ka cia skaičiuoti,reika manau virtuves bent normalios, o nekazkokiu veju, taip kaip automobilio,bet ko gero ne nebutinai Zaporozec, nors jis taip pat automobilis...
Siaip nesirasineju, o viska sprendžiu akis i aki, uz vieno stalo
(apie ką jis kalbą?????- išvis nesupranta, kad aš tik klientas ir noriu bendravimo, kad ir el.paštu, bet kaip su klientu)
Vyras:
Tai gal galite atsiųsti savo darbus, kurių nebūtų galima vadinti zaporozieciu?
Lauksime smile.gif
Antanas:
Manau, kad nusipelnet tik jo
(suprantat, jis neturi ką parodyt)
Vyras:
Tada viskas aišku, esi apsišaukėlis ir tiek.
Antanas:
Suteikiau garbes pabendrauti su vieninteliu virtuviu žinovu.Rasytojau,atmerki akis, perziureki svetaine ir jei neesi zabalas, suprasi.
Kai pasigaminsi virtuve, pasikvieski:statau milijona pries milijona ir tada suzinosi pas ka pasigaminai ir zinosi ka galejai tureti.Tiesa, milijonas bus mano!!!Tureki grynais!
(Ar Jūs regėję tokį bendravimą su klientu, nepažįstamu žmogum? Išvis pasibaisėjom, tad tikrai siūlau negaminti baldų pas tokį juodaburnį)
Atsakyti
Turbūt turi tiek daug užsakymų kokiem 10 metų į priekį, kad net nesiteikia suteikti klientui jokios informacijos. biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saron: 11 spalio 2012 - 15:52
cia kazkas nesenai klause apie virtuves baldu gamintoja Klaipedoje pavadinimu Liovirtuves........galit klausti,nes man dare virtuvini,o bendrai tai rekomenduoju,kaina ir kokybe atitinka civilizuotas normas:)
Atsakyti
Ačiū, žinau šitą variantą, bet kaip buitinei su overloku pritaikyti neįsivaizduoju...
user posted image
[/quote]
Atsakyti