Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 21

QUOTE(Žydriausia @ 2015 02 11, 18:27)
nesupratau..... kaip suprast viskas? g.gif


Ok praleidau biggrin.gif Viskas ok smile.gif

QUOTE(Karvute @ 2015 02 11, 18:37)
apziurekite pimmam puslapy nuotrauka, horizontaliai "skaldykite" dureles, virsus baltas ir jau ziurekit kaip lengvai atrodo 4u.gif pilkai-balta tema kaip pas jus drinks_cheers.gif


Jau šaukštai po pietų biggrin.gif Aš norėjau vientisų durelių, mano svajonė buvo, tik negalvojau, kad jos tokios aukštos išeis unsure.gif Reikėjo tą iš viršaus rėmą žemiau paleist, kažkaip neapgalvojau visko... O dėl dažymo dabar galvoju, kad gal viską toj nišoj sienų spalva dažysiu, gal bus gražus vizualus efektas. Nes jei balta bus ta sienelė, tai tikrai nusterlios labai, o matinių sienų dažų nepaplausi, o dryžuota keistai atrodys, manau.
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 02 11, 19:55)
dar man durnai paaiskinkit-ka reiskia sala ir pusale. sala, kai galima aplink apeiti, o pusale, kai vienas sonas priglaustas prie sienos? ar taip?

Taip smile.gif.

Nu bet Jūs ir šaunuolė, tiek kantrybės turėt doh.gif . Bet ir pasiekėt šį tą - pasirodo sala iš principo nėra blogai thumbup.gif .
Aš tai siūlyčiau, kai bus grindys, pasidėlioti kokiom dėžėm, arba bent pasiklijuoti kokia lipnia juosta tuos baldų kontūrus pagal matmenis. Gal tada aiškiau bus ir lengviau apsislręsit wink.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 11 vasario 2015 - 19:01
QUOTE(Karvute @ 2015 02 11, 18:55)
as itariu principai zaidzia cool.gif

na ok, jamam ta kampini varianta, kokius paveikslus zadate kabinti ant sienu???


nu jis pas mane neprincipingas, tikiu, kad jam taip atrodo grazu, o mano siulymas atrodo per daug 'turtingas', ty kad neliks vietos. Ir pvz sako, as neisivaziduoju kaip sedet, kai uz nugaros kazkas vaiksto 9cia del minktso dalies per viduri kambario) nu sakau kai uz nugaros yra kazkas sedi ant tos dalies, kur ner uz nugaros, o kai sedim visi ir pilisiaujam tai galim sedet veidu i terasa, nes nieks uz nugaros nevaikscios.
Nu jam be rysio atrodo, kai tau i nugara kazkas kvepuoja blink.gif

Karvute apie kokius paveikslus?


Architektes siulymas del nekabinimo ant sienu, tai spinteliu nebus, bet tada tures buti gartraukis kazkoks didesnis, kurio as stengiausi isvengti. ir

karvute, apie kokius paveikslus kali?
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2015 02 11, 18:58)

Nu bet Jūs ir šaunuolė, tiek kantrybės turėt doh.gif . Bet ir pasiekėt šį tą - pasirodo sala iš principo nėra blogai  thumbup.gif .
Aš tai siūlyčiau, kai bus grindys, pasidėlioti kokiom dėžėm, arba bent pasiklijuoti kokia lipnia juosta tuos baldų kontūrus pagal matmenis. Gal tada aiškiau bus ir lengviau apsislręsit wink.gif.


tai kantrybes dar isivaizduoju oij kiek reiks nes tik pradejom, o jau va nesusitariam blush2.gif

tai man tokiai su silpna vaizduot tik taip ir reikia, as ir dabar namie susideliojau iki kiek uzimtu virtuve su sala, kokiam plote butu valgomasis stalas, ivertinau kiek liktu svetainei. Ne per daugiausia, bet atrodo pakankamai. Aisku jau realioj erdveje vel gal kitaip atrodytu, bet deliotis vietoje realiu masteliu manau bus butina
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 02 11, 20:01)
Nu jam be rysio atrodo, kai tau i nugara kazkas kvepuoja blink.gif

Kad mūsų variante pagrindinė sofos dalis yra nugara į vitriną pietinę, o ne į kambarį unsure.gif ...
Man atrodo, kad žmogus bijo daryti ne taip, kaip visi...
O Jūs sakykit "brangusis, dabar nauja mada, ir visi daro taip, kaip aš sakau"... hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 02 11, 19:08)
.
Man atrodo,  kad žmogus bijo daryti ne taip, kaip visi...


va va, gali but, standartiniai mes ir matyt bijom iskrist is iprasto konteksto tongue.gif


Nu as jam sakiau, kai pagrindiniai draugai su kuriais bendraujam gyvena senos statybos butuose, artimiausi zmones irgi butuose ir ten kitaip nei aplink sienas neimanoma isdeliot
Todel ir atrodo, kad visi taip gyvena.


Tik kas uzkliuvo dar jo variante, jis ta pietine vitrina nupiese jau ne kaip vitrina (idomu po vakar diskusijos taip secialiai padare, ar tiesiog i tai nekreipe demesio ir sudejo langus bile kaip) g.gif

as apsimeciau, kad jo piesinuku nieko nerradau ir nezinau. sakau pasibraiziaus siandien darbe palei sienas, nu tragiskai man atrodo ir viskas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 11 vasario 2015 - 19:13
Pas mus sofa ar kampas bus vidury kamabrio biggrin.gif Bet man visada taip patiko, gal nuo paauglystės turbūt biggrin.gif (Aš tokią aistrą seniai turiu, planus braižyt ir šiaip interjeras mane veža wub.gif)

Man gražu didelės erdvės, niekad nenorėčiau atskiros virtuvės, bet ta erdvė tada turi būti aiškiom zonom suskirstyta smile.gif
Atsakyti
Sakykite, gal kuri esate užsakinėjusi virtuvės baldus iš Virtuvės fabriko?
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2015 02 11, 19:20)
Pas mus sofa ar kampas bus vidury kamabrio biggrin.gif Bet man visada taip patiko, gal nuo paauglystės turbūt biggrin.gif



ir as gal nepavadinciau tai svajone, bet visad isivazidavau, jei tureciau erdves-statyciau sofa vidury kambario..... nes uzaugayu bute, po to gyvenau bute, dabar ale name, bet cia vietos mazai, tai gyvenam mazesniam plote, nei kad buvo 3 kambariu bute

kepu vaklariene ir galvoju...... nu noriu permainu...o dabar virtuve-kampine, svetaineje spinta kampine, vaiko kambario spinta -kampine doh.gif doh.gif
cia aisku del vietos stokos, kad isaudot, bet faktas, kad tie baldai kampiniai nera patogus, pvz vaiko rubu spinta, durys siauros, o spinta gili...


Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2015 02 11, 20:22)
Sakykite, gal kuri esate užsakinėjusi virtuvės baldus iš Virtuvės fabriko?

Kiek seku šitą temą neteko girdėt atsiliepimų.
Atsakyti
Žydriausia, turbūt namo greitu laiku nekeisit, tai darykit viską kuo arčiau savo visų svajonių wub.gif
Atsakyti
Kalbant apie pakabinamas spinteles - naujuose namuose dar nesu valiusi jų viršaus (gyvename čia apie pusantrų metų), nu ir nežadu lipti valyti kol kas... blush2.gif Gal todėl, kad karūna ant jų uždėta...
Papildyta:
QUOTE(Justesea @ 2015 02 11, 20:35)
Žydriausia, turbūt namo greitu laiku nekeisit, tai darykit viską kuo arčiau savo visų svajonių wub.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 02 11, 19:36)
Kalbant apie pakabinamas spinteles - naujuose namuose dar nesu valiusi jų viršaus (gyvename čia apie pusantrų metų), nu ir nežadu lipti valyti kol kas... blush2.gif Gal todėl, kad karūna ant jų uždėta...



beje, per kazkokia laida esu toki patarima girdejus, bet kazkaip pati nepasinaudojau.
Ant virsutiniu spinteliu uzdeti maistine plevele. Nereiks valyt, nuimsit ja , uzdesit nauja ir vel bus svaru. O vizualiai jos nesimatys ir uzdet paprasta.
man pasirode labai super patarimas jei tingi valyt, bet kazkaip nepasinaudojau doh.gif

Nu as nebijau to valymo taip baisiai.Man geriau pakabinamas valyt, nei toki gartrauki blush2.gif pakabinamos ne iki lubu turbut maziausia blogybe is tu visu, ko sakiau, kad nenoriu g.gif
Papildyta:
QUOTE(Justesea @ 2015 02 11, 19:35)
Žydriausia, turbūt namo greitu laiku nekeisit, tai darykit viską kuo arčiau savo visų svajonių wub.gif


nu tikrai galvoju ilgam, savas atskiras bustas. jau ir taip bus 3 bustas kuriama gyvenu su seima (nekalbu pas tevus, ar studentai kai buvom)

gyvenau 3 kam bute, dabar namo dalyje ir pagaliau kuriames savo nuosava atskira nama su beveik 9 aru kiemu wub.gif
tai jau tikrai norisi isikurti jaukiai ir gyvent ilgai ir laimingai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 11 vasario 2015 - 19:40